Ana Menü

Voleybolda Küme düştük..

Başlatan NoPasaran, Nisan 04, 2007, 23:55:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

kapatırlar yakında erkek voleybol şubesini..beşiktaş'ı ikinci ligde oynarken görmeyi kimse kendine yediremez..

Brestgerfich

Koca Beşiktaş'ın voleybol takımı ligden düştü... Vay be yönetimin acizliğine bak..Yazıklar oLsun!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

yuNuS1903

emir_carsi

kötü gündede destek çıkmalıyız biz
madem yönetim yapmıyor bari biz yapalım bişeyler...

gayseye yenilip elenmek çok daha acı...

carsi52

Yorumsuz.Dicek bişe bulamıyorum utanç belgesi !...
Bölünür senin için uykular!

yigit_izmitli

burada yazı yazanların acaba kaçı valeybol , hentbol veya engelli basket maçına gidiyo

taraftarın hiçbiri bu amatör branş maçlarına gitmiyo artık basket maçları bile dolmuyo sonra takım küme düşünce ah vah yazıklar olsun yönetim diyoruz , biz önce taraftarlık görevimizi yapalım sonra yönetimin suçu varsa tepki koyarız

bütün maçlarda salonlar boş , bu başarısızlıkta yönetimin nekadar suçu varsa taraftarında suçu okadar diyorum

ayrıca yönetime sadece futbolu yönetmesin diyenlere duyurumdur , sizde sadece futbol tarafatraı olmayın

BjKli_10-ur

Kesinlikle doğru diyosun ama yönetim napıyo?Basket ten cola turka dan aldığı parayı gidio futbola yatırıyo sonra da basket de gidio futbolda şu anda klübün hali içler acısı yazık!
Sensiz geçen günlerin ...

Non Mollare Mai

Ben izmirde oturuyorum.. Voleybolda Arkasla oynanılan maça qittim. Ayrıca Engelli maçına Gittim ancak maç oyuncuların açık öğretim sınavı olduğu için iptal edildi. Yani izmirdeki bütün maçlarda her branşta desteğimi verdim. Yarında bayan basket Türkiye Kupası var. Her zamanki qibi desteklemeye gidiyoruz takımımızı..
edit

thelastfire

Hocam nasıl olur böyle birşey ya rezillikten başka birşey değil ya!!!Hemde finalde bu ..... G.s. kaybedipte düşmek iki kat koyuyor adama...

freedom forever

işleri güçleri futbol gerçi bu kadar önem verilmesine rağmen yine ortada birşey yok . Eğer duyarlı bir taraftar olduğumuzu söylüyorsak mutalaka rize maçında tepkinin konulması gerekir
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

unicorn

Biz yapmamız gerekeni yaptık
Oyuncularımız da yaptı
Yapmayan birileri vardı hiçbirşey yapmayan!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

cok üzücü ama bu sportif bi yarismadir,küme düsmekte rezillik veya utanilacak bi sey degilidr!
seneye daha dikkatli olup yeniden lige cikabiliriz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

hıcbırseyden ders almıyoruz basketbola en yatırımlar yapıldı sımdı gerı cekıldı gelınen durum bellı lıgın son sıraısndakı takım olan alpellaya yenıldık ılk 4de olmayı son senelrde garantıleyen takım sımdı ne hallerde bunların hepsı taraftarın basketbollla ılgılenmesı uzerıne oldu

gelın voleybola bayan voleybolda gecen sene sanssız bı bıcımde 4.olduk 4.olan takım dagıtıldı arzu gıttı cengız gollu gıttı yerlerıne dogru duzgun transfer yapılmaıs beklenırken yabancılarda gıttı ve hıcbırının telafısı olmadı sımdı takım kaptanımız eda cunku ondan baska duzgun oynayan ve eskı takımdan olan kımse kalmadı

erkek voleybol takımıda...transfer yok oyuncuların paraları bınbır zorluklarla odenıyo ve bu takımdan bırakın kumede kalmayı yonetım basarı beklıyodu umarım sımdı bu REZILLIKLE akılları baslarına gelmıstır

bunların asıl sebebı turkıyede futbolun 1.spor olarak gorulmesı ve adı ustunde dıger branslara AMATÖR denılmesı.koskoca voleybola basketbola AMATOR dıyen zıhnıyete olabılecek en buyuk ceza buydu.umarım artık bıyerlerden toparlarlar.

futbol nekadar degerlıyse goz onundeyse voleyboluda basketboluda onemlı yerlere getırmek bızım elımızde goruyoruz yonetımın bısey yaptıgı yok ıte kaka zorla göstermelık iş yapıyolar bu ayıbı hepımız temızlemelıyız. yonetım adam gıbı transferlerle takım kurmalı bızde otakımı YALNIZ BIRAKMAMALIYIZ GÖREV HEPIMIZIN!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

yigit_izmitli

soruyorum burdan herkes futbol takımının kombinelerini koşa koşa aldı peki neden salon sporlarının kombineleri yok denecek kadar sattı

yönetimi yuhluyoruz ama salon sporlarında  başarılı olduğumuz zamanlarda da çoğumuz futbolda başarı yok diye istifaya çağırıyorduk

artık herşey futbol , salon sporları bir hobi alanı gibi görülüyor hem yöneticiler tarafından hem taraftar tarafından ama futbol bir görev gibi geliyor insanlara

bu ayıp hepimizin . . !

CooLDumaN

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!