Ana Menü

Yaşanmış Bir Hikaye..( Allahın İşi )

Başlatan 2 dia 2 muerto, Nisan 03, 2007, 12:17:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

İstanbulda bir dolmuşta bir bayan uyuya kalmış.Şoför herkesi indirmiştir ama bayan hala uyanmamıştır.İşte o anda şeytan adamın beynine işlemiştir.Adam arkadaslarını arayarak elinde bir bayan oldugunu soyleyip verdiği adrese gelmelerini ister.Şoför bayana tecavüz eder ve kendisini tanımaması için yüzünü kapatıp ellerini bağlar.Daha sonra şoförün arkadasları da gelir ve sırasıyla kıza tecavüz ederler.Kız bu işkenceye daha fazla dayanamaz ve bayılır.Sonradan gelenler ise kızı merak edip yüzündeki şeyi kaldırdıklarında gercek ortaya cıkar.Kız sonradan gelen adamın kız kardeşiymiş...

emir_carsi

Allah belasını vermiş işte lanet olası herifler...

ugur24

kızın günahı ne ? o adam bu utanç ve vicdan azabıyla nasıl yaşayacak acaba ?

emir_carsi

eyup1903

ya ne şerefisz insanlar war yaa
insanlıktan nasip almamış bunlar etme bulma dünyası işte

Non Mollare Mai

Kızamı acısak adama iyi olmuşmu desek bilemiyorum.
Ama Allah büyük işte..
edit

Dem@

ben hiç üzülmedim iide olmuş bööle insanlara 2 dk kendi zevki için bir başkasının geleceğine  karatmak içleri rahatlamıştır keşke sonradan gelenlerin anneleri çıksaymış bööle insanlara bu sözler yakışır işte gör bakalım bi daha kalkışırlar mı ?

DIABLO

kız'a üzüldüm ama kızın abisine sevindim ii olmuş hayatının en büyük dersini almıştır

ALLAH ıslah etsin
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

unicorn

Hiçbir suç cezasız kalmaz. İlahi adalet işte.
Bununki anlık olmuş ama!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Çarþý Ulan !

carsi52

Kız için çok kötü bişe daha yaşayamaz o.

Ama abisinin allah belasını versin ki vermiş zaten şerefsiz herif.
Bölünür senin için uykular!

yigit_izmitli

acaba böle başkalarının karısına kızına tecavüz edenler aynı şey kendilerinin başına gelse ne yaparlar

namus cinayeti mi işlerler acaba ?

Timurlenk

adam kız kardeşi olduğunu görünce önce arkadaşlarını sonrada kız kardeşiyle kendisini öldürmüş ben öyle duymuştum.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

osi_bjk

Yaptıkları cok ayıp.Adama iii olmus.kıza ise yazık olmus.Bunların alayının ta ....... . Bunlar baskasına gelince yaparlar kendi anasına bacısına gelince aslan kesilirler g.tler

YORUMLARIMIZA BİRAZ DAHA DİKKAT EDELİM !
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi