Ana Menü

türkiye kupası

Başlatan akbaba71, Nisan 02, 2007, 16:54:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Basketbolda Tadım Bayanlar Türkiye Kupası sekizli final müsabakalarının kura çekimi yapıldı. Swiss Otel'de yapılan kura çekiminde Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde 2006-07 sezonunun birinci devresini önde tamamlayan ilk 8 takım içinde yer alan Beşiktaş Cola Turka, BOTAŞ Spor, Ceyhan Belediyesi, Çankaya Üniversitesi, Fenerbahçe, Galatasaray, Migros Spor ve TED Kayseri Koleji takımları yer aldı.
Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Ali Özsoy, federasyon yönetim kurulu üyesi Jülide Sonat, Ligler Direktörü Ahmet Araşan, Tadım Gıda Genel Müdürü Abdurrahman Yuvalı ile kulüp temsilcilerinin katıldığı kura çekiminde eşleşmeler şöyle oluştu:
Migros Spor - Ceyhan Belediyesi
Fenerbahçe - BOTAŞ Spor
Beşiktaş Cola Turka - Kayseri TED Koleji
Çankaya Üniversitesi - Galatasaray

-İZMİR'DE YAPILACAK-

Tadım Bayanlar Türkiye Kupası maçları 6-8 Nisan tarihlerinde İzmir Celal Atik Spor Salonu'nda yapılacak.
Kura çekimi sonrası yapılan programa göre 6 Nisan Cuma günü oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:
13.00 - Migros Spor - Ceyhan Belediyesi
15.00 - Fenerbahçe - BOTAŞ Spor
17.00 - Beşiktaş Cola Turka - TED Kayseri Koleji
19.00 - Çankaya Üniversitesi - Galatasaray
Bu karşılaşmaların ardından yarı final kuralarının çekileceği ve yarı final maçlarının 7 Nisan Cumartesi günü saat 15.30 ve 17.30'da oynanacağı bildirildi.
Bu yıl 15'incisi gerçekleştirilecek olan Tadım Bayanlar Türkiye Kupası'nda final maçı ise 8 Nisan Pazar günü saat 16.00'da yapılacak.
Bu arada, kupa mücadeleleri öncesi 5 Nisan Perşembe günü İzmir Kent Arşiv Müzesi'nde Tadım Türkiye Kupası kokteylinin yapılacağı ifade edildi.
Kupa maçları SKY Türk televizyonundan naklen yayınlanacak.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Cuma günü takımımızı desteklemeye qidiyoruz. İzmirde olması süper oldu..
edit

gözzde_bjk

kızlarımız bu senede o gururu bıze yasatıcaklar!sımdıden en buyuk başarı onlarla olsun.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Dem@

ne demişler hep destek tam destek :)

unicorn

O lafı kimin dediğini bilseydin söylemezdin.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

emir_carsi

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 03, 2007, 14:19:33
ne demişler hep destek tam destek :)
eziklerin lafını bencede kullanma abla...

inşallah kızlarımı kupayı kazanırlar
futbol takımımızda tabii.

Dem@

yooooooooo ben bunu televizyonda tekno sa nın reklamında izledim eziklerin söölediğinide duymadım heçççç :) olsun hep onlar mı bizi bestelerimizi lafımızı çalacak bi kerede ben çalıyım ne olmuş :) tşkkler uyardığınız için

Timurlenk

fener'in 2 senedir söylediği söz bunlar.

izmir'de olması gerçekten iyi oldu sağlam tribünle kızlarımız güzel maçlar çıkaracaktır.