Ana Menü

nedir sizden çektiğimiz kardeşim

Başlatan ismailcem, Kasım 25, 2006, 12:20:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

Beşiktaş'ın Bursaspor'la oynadığı ve 3-1 kazandığı karşılaşmanın ardından kadroda olmayan siyah-beyazlıların genç oyuncuları Mehmet, İbrahim Kaş, Kenan ve Serdar Özkan, karakolluk oldu.

Karşılaşma sonrası Çevik Kuvvet polisleriyle tartışan 4 futbolcu, Teşvikiye Karakoluna götürüldü.

Karakolda, ikinci başkan Murat Aksu ve idari menajer Ali Gültiken'in devreye girmesiyle sorunun çözüldüğü ve futbolcuların yöneticilerle birlikte karakoldan ayrıldığı bildirildi.

Ali Gültiken, yaptığı açıklamada, futbolcuların maç sonrası Çevik Kuvvet polisleriyle bir tartışması olduğunu belirterek, ''Biz de Murat Aksu ile birlikte Teşvikiye Karakoluna gittik. Futbolcularımız ve polislerle yüz yüze görüşmeler oldu ve olay tatlıya bağlandı.

ne taraftar ne futbolcu besiktaşlı olan herkese karşı bir tersoluk var ya hadi hayırlısı artık kapalıda polis yok kavga çıkmıyo dikkat ettinizmi eskiden iki dakikada bir polisle kavga çıkıyordu lütfen besiktasşımızdan uzak durun

Non Mollare Mai

uLan Lanet oLsun şu mesLeğe ya. Çoğunun kaLkık bi yerLeri. En ufak bi şeyde karakoLa çekioLar.
edit

eren06

bu çevik kuvvetin alıyı mı böyle nedir bu ya

canmert

alper_xxl

BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

ÇarşıOrdu

i.. basın bunuda yazın
azizenin köpekleri işte
Alem Biter,
Ortam Biter,
Hayat Biter,
CARSI BITMEZ

DIABLO

abi burası TÜRKİYE burda her an herşey olabilir :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

şerefsizler ya allah belanızı wersin.
Bölünür senin için uykular!

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!