Ana Menü

Yeni teknik direktor söylentileri : Valerian ISMAEL...

Başlatan [KralKartal], Mart 20, 2022, 15:50:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Besiktas Fransız teknik direktor, Valerian Ismael ile anlaşma aşamasına geldi. Siyah beyazlılar, 46 yaşındaki teknik adam ile 2 yıllık sözleşme imzalamak istiyor.
Beşiktaş yönetimi, sürpriz bir ismi takımın başına getirmeye hazırlanıyor. Son olarak West Bromwich Albion'u çalıştıran Valerian Ismael ile anlaşma aşamasına gelindi. Serbest durumda olan Fransız teknik adam ile yapılan görüşmelerde olumlu ilerliyor. Yönetim kurulu, anlaşma sağlanması halinde Valerian Ismael'i 1 hafta içinde İstanbul'a davet edecek.
Fransız teknik adam ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak siyah beyazlılar, Süper Lig'in 31. haftasında oynayacağı Trabzonspor maçına yeni teknik adamı ile çıkmayı planlıyor.

VALERIEN ISMAEL KIMDIR?
Strasbourg'da başladığı profesyonel futbol kariyerinde 6 farklı takımda toplam 16 sezon forma giyen Valerian ISMAEL stoper olarak görev yaptı. Futbolculuk kariyerinin tavan noktasına 2005'te transfer olduğu Bayern Münih'te erişen ve burada 3 Bundesliga zaferi kazanan Fransız isim, 2009 yazında Hannover'da futbolculuk kariyerine son verdi.
Futbolu bıraktığı Hannover'da teknik ekip ve yöneticilik pozisyonlarında görev alan Ismael, 2011 yılında Hannover'ın 2. takımında teknik direktörlük yapmaya başladı. 46 yaşındaki isim Almanya'daki tecrübelerinden sonra 2020'de Barnsley ile İngiltere futboluna adım attı. Son olarak Championship'te West Bromwich Albion'ın başına geçen Ismael, burada alınan kötü sonuçlardan sonra görevinin 7. ayında görevinden ayrıldı.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Valla ben olsam Rıza Hocayı alırdım
Neden bu adama yeniden şans verilmiyor bilen varmı acaba

İsmael geldi gerçi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ismaelin ne basarisi var ne tecrubesi var bilemiyorum, basariya ac dersen anlarim da, umut vaad eden isler yapmis mi, pek goremedim..

Sergen futbolcuyken gittiginde Besiktas senelerdir kendine gelemediydi.... Sanirim o sezon acildi , isimiz zor gibi gozukuyor.
Yinede umudumu kaybetmek istemiyorum.

Riza hocaya sanirim yonetim cogunlugu istemiyor, veya baskan istemiyor, risk almak istemiyor ki bu baskan ve yonetimle Riza hocada Sergen gibi
harcanir. O nedenle, gelecekse duzgun ekonomik kosullarda ve duzgun bir yonetimle gelsin.

Ismael devre arasi gonderilirse, Riza hocaya teklif ederler gibi geliyor.

ilhan mansız_melis

Kulüpten resmi açıklama geldi.

"Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyle:

"Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Valerien Alexandre Ismael ile görüşmelere başlanmıştır."
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

İki ay sonra tribünden şu beste duyulur:

Yar saçların lüle lüle
İsmael sana güle güle

😂
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

NoPasaran

Trabzon maçında resmen umut verdi.

Kenarda genç dinamikduruşu herkese umut oldu bence

Sistemi 3-4-3 görünüyor ama nasıl altından kalkacak merak ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

sistemim bu diye takim kurulmaz, oyunculara bakip sistem kurulur....