Ana Menü

2020 - 2021 Sezonu / 41. HAFTA: BEŞİKTAŞ - Karagümrük / 11 Mayıs 20:30

Başlatan KeePSaKe, Mayıs 11, 2021, 13:21:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Muhtemel 11

Ersin, Rosier, Vida, Welinton, N'Sakala, Josef, Dorukhan, Ljajic, Nkoudou, Ghezzal, Larin

Nkoudou iğnelerle maça çıkacakmış çünkü takımda başka alternatif adam kalmadı Umarım en iyi maçını bugün oynar ve kazanırız.

Şampiyonluk için haydi saldır BEŞİKTAŞIM!

Since 1903

eRe

2-1 Kaybettik :(

Yazık oldu. Beşiktaş o kadar çok kontrolsüz saldırdı ki , 3 ataktan 2 gol yedi. Kendi oyunumuzu oynasak kazanacağımız maçı kontrolsüzlükten kaybetmek üzüyor.

Ayrıca bir Karagümrük nefretim artık. Sivasta feneri yendi dün ama edebiyle oynayıp kazandı. Karagümrüklüler ya sakatlayalım , ya kavga edelim derken orta sahada gereksiz pozisyonlarda bile kırmızı görme pahasına fauller yaptılar. Bunu anlayamıyorum. Bu çirkefliğe karşı da saygı duymayacağım bir daha onlara.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Sakatlıklar, şansızlıklar, çirkeflikler hepsini bir kenara bırakıyorum ama,

Beşiktaş isen ​alacaksın bu maçı arkadaş 10 kişilik takıma kaybetmek nedir Allah aşkına?

Takımdaki oyuncular da gereksiz bir gerginlik ve panik vardı. Necip'in formasını yırtması filan tamam eyvallah hırslısın iyide oynadı ama kaptanın yapmaması lazım böyle şeyler arkadaşlarını da olumsuz etkilersin.

Adamlar 3 kere geldi ikiside gol oldu. Gollerde de Nsakala denen futboldan bir haber arkadaşın etkisi büyük ofsaytı bozuyor. Çok rahat geldiler çünkü biz çok dengesiz oynadık.

Fenerin puan kaybı yapacağından emindim final maçların da hep patlıyorlar ama benim bildiğim Galatasaray bırakmaz bu maçı.

Yine hiçbir şey bitmiş değil ama o futbolcuların gördüğüm son halleri, Sergen'in iş bitmiş gibi açıklama yapmasını görünce ben pek umutlu bakamıyorum bu saatten sonra.

Yani Sergen şunu diyemedi "Biz Hataya 7 atmış takımız. Şampiyonluk için gerekiyorsa Göztepe'ye de atarız arkadaş!"

Umarım takım hırs yapar ve Hatay'da ki futbolun aynısı Göztepe ile oynayarak farklı kazanıp şampiyon oluruz.
Since 1903

Ersin Develi

Gs maçı ile başlayan gerginlik en çok bu maçta gösterdi kendini, normal şartlarda 4-5 atacağımız takıma yenildik bunun sebebi stresi kaldıracak bir kadronun olmaması, Aboubakar, Cenk, Oğuzhan gibi isimlerin sakat olması da olayı bu noktalara getirdi.
Galibiyetine bişe diyemeyiz ama sevinçleri çok enteresandı bunu unutmamak lazım