Ana Menü

Ynt: 2020 - 2021 Sezonu / 35. HAFTA. BEŞİKTAŞ - Ankaragücü - 16/04 19:00

Başlatan KeePSaKe, Nisan 16, 2021, 19:16:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Daha maçın başındayken kazandığımız penaltıyı laubali bir şekilde kullanan Nkoudou'yu izledik.

Sen kimsin ki birde Panenka vurmaya çalışıyorsun çıldırttı beni.

Ghezzal varken bu adam niye penaltı kullanır?

Oğuzhan'a kullandırırım penaltıyı daha iyi..
Since 1903

KeePSaKe

Bugün çok kötü bir maç oynadık attığımız gol yok zaten ikiside Ankaragücü'nün hediyesi.

Tamam çok önemli iki oyuncun yoktu bu maç ama rakibinde eksikleri çoktu ve bu takımda ki rehavet neyin nesi? Takım Abou'nun oynamadığı son 3-4 maçtır kötü sinyaller veriyor üstüne sanki şampiyonmuşuz gibi oynuyoruz. İki tane penaltı yaptırdık ve bu kadar geriye çekilmenin anlamı neydi?

Şu resim çıldırtıyor beni. Penaltıyı Larin kullanacakken Nkoudou'nun topu alıp gevşek gevşek gülerek laubali bir şekilde atması... Topu alırken penaltıyı kaçıracağını anlamıştım.

Sergen'in yerinde olsam bundan sonra bu adamı oynatmam. Zaten koşmaktan başka da bir işe yaramıyor, her topu eziyor.

Sivas'ı net bir şekilde yenip acilen toparlanmamız lazım.
Since 1903

eRe

Bu maçı hiç eden kesinlikle nkoudu katılıyorum. Ama Beşiktaş Fenerbahçe maçından bu yana çok kötü top oynuyor.Fenerbahçe maçının ikinci yarısıyla itibaren inanılmaz düştü takım anlam veremiyorum. Kasımpaşayı yensek bitecek dedik olmadı. Alanyaspor maçında Alanya forvetleri becerikli olsa o maçı da alamazdık. Şimdi de Ankaragücü maçı. Son 10 maçta ki en kolay maçları kazanamazsak biz Sivası - Hatayı - Galatasarayı falan nasıl yeneceğiz ?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

5.dakikadan itibaren maçı gergin izledim. Penaltı kaçabilir sorun değil ama bu şekilde kaçamaz. Bu maçlar bizim kaybetmeme lüksümüzün olmadığı maçlar.
Arada en yakın ile 5 puan var bu büyük avantaj ama artık psikolojik baskının olduğu haftalar, kazansan rakipleri bitireceksin ama her seferinde diri tutuyoruz