Ana Menü

2020 - 2021 Sezonu / 33. HAFTA. Erzurumspor - BEŞİKTAŞ - 11/04 19:00

Başlatan NoPasaran, Nisan 10, 2021, 22:00:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hadi bakalım
Galatasaray berabere kaldı

Bu maçı alırsak bu iş bitecek bence..

Yine umutlandık.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Galatasaray ile Fenerbahçe bu futbolla daha çok puan kaybeder yeter ki biz salmayıp şampiyonluğu zora sokmayalım Türkiye liginde ne olacağı belli olmaz.

Ama bence bu maçı alırsak şampi diyebiliriz.

Büyük ihtimal Sergen Alanya maçında ki kadro ile çıkacak. Souza nın yerine Dorukhan'ı alır diye düşünüyorum umarım Necip'i oynatmaz.

Since 1903

eRe

Önce Fener sonra Kasımpaşa maçını kazansak şampi diyecektikte kazanamadık. Şimdi Alanya maçı ve bu maç o kayıpları telafi edecek. GS puan kaybetti ki biz yenersek fener bu hafta yine puan kaydecek diye düşünüyorum. Sezonun en kritik maçlarından. Umarım artık saçma sapan bir hata olmaz ve kazanırız.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Erzurum karşısında zorlandık ve çok değerli bir 3 puan aldık. Cenk sezonu kapatmış. Zemin yüzünden olduğunu düşünüyorum. İş yine Abou reise kaldı.

Önümüzde Ankaragücü ve Sivas maçları var ve iki takımda formda. Bu maçlardan 6 puan çıkartırsak çok iyi bizim için.

Tebrikler Beşiktaşım!
Since 1903

NoPasaran

MAÇIN 1.dk sından itibaren bu kadar arkasını boş bırakan bir takıma karşı maçı kazanamayacağımızı HİÇ DÜŞÜNMEDİM yalan yok. Sosyal medyadada yazdım zaten..

Ancak nedense son haftalarda daha çok pozisyon verir olduk. Erzurum bugün 2-3 goll daha atsa şaşırmazdım açıkcası..

Cenk Tosunun sakatlığı maçın önüne geçti. Çok üzücü. Hayat bu kadar garip. Aboubakar sakatlanınca kendisine şans geldiğini düşünmüştür muhtemelen. Keşke hiç sakatlık olmasaydıda oynamasaydım diye düşünmüşmüdür bilmiyorum.

Artık Beşiktaşım şampiyonluk yolunda DEV adımı atmıştır..

Bu saatten sonra şampiyonluğu verirsek daha  5 senekendimize gelemeyiz..

Ben bu iş bitti gibi görüyorum yalan yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Birde şu Beşiktaş'ı kolluyorlar ağlaklığı artık kabak tadı vermeye başladı. Özellikle Ekşi ile Twitter'da çok görmeye başladım.

Tartışmalı pozisyonlar var, olacaktır ama sanki hakemin verdiği kararlar sayesinde maçı Beşiktaş kazanmış gibi bir algı yaratıyorlar.

Ersin Düzen mala anlatır gibi anlatmış pozisyonu :) )

https://twitter.com/kaya9733/status/1381317978789183491
Since 1903

eRe

Geçen maç sonunda da aynısını demiştim. Twitter'da 13-14 yaşındaki çocukların ergenlik doluluğuyla sağa sola her şeye saldırmasına , sırf beğeni için 50 yaşında ki spor yorumcuları da eşlik ediyor ya. Artık Twitter'da futbolla alakalı hiç bir sayfaya bakmıyorum Beşiktaşın maç günü. Sadece haberleri takip ediyorum.

Bu arada o pozisyonda el var mı yok mu 2 açı sonucu ben anlayamadım. Cidden el var mı sizce merakımdan soruyorum sadece ?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Guti ORÇ.

çok iyi oynamadık ama bu saatten sonra iyi oyundan ziyade sonuç önemli. 1-0 da olsa alıp geçeceksin artık maçları. önemli bir 3 puan aldık.

IL Capitano

Normal takım sayısı (18) olan bir sezon olsaydı, bu maçtan -32. Hafta sonra şampiyonluğu ilan etmiştik.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....