Ana Menü

2020 - 2021 Sezonu / 33. HAFTA:BEŞİKTAŞ - Alanyaspor / 7 Nisan 2021 Pazar 19:00

Başlatan KeePSaKe, Nisan 07, 2021, 14:24:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Artık bu maçı almalıyız yoksa puan kaybedersek toparlanmamız zor.

Cenk'in testi negatif çıkmış. Maç eksiği olsada kesinlikle oynamalı çünkü forvette Larin ile çok verimsiz oluyoruz. Kanatlarda Larin ile Ghezzal, orta da Mensah, Sol bekte de Rıdvan oynamalı. Böyle oynarsak kazanabiliriz.

Alanyaspor son 3 maçını kaybetti düşüşteler. Caulker ile Efecan Karaca sakat.

Ne kadar erken gol bulursak bizim için o kadar iyi olur.
Since 1903

NoPasaran

Uzun zaman sonra bol pozisyna girdiğimiz maç oldu

Özgüvenin yerine gelmesi güzel. İyi santraforları her zaman seviyorum. Orjinal santrafor. Cenk tosun mesela. Golü attı hepimizi rahatlattı galibiyeti getirdi..

Son viraja girdik..

Bu saaten sonra verilece şampiyonluk çok kötü olur

İnandık artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Çok güzel oynadık. Şampiyon gibi oynadık tekrar. Alanya hücum futbolu oynayan takım ama presle çıkmalarına izin vermedik. Şaibe falan geçin bu işleri. Şampiyonlar liginde city daha rahat pozisyonu kaçırdı , fener kalecisi bile dışarı gidecek sanıp elini çektiği pozisyonlar oldu. Ama bizi baktılar durduramayacaklar hemen saldırmalara başladı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdibatmaz

şu kasımpaşa maçını aramayız umarım. fener maçını da kazansak 10 puan fark olacaktı sağlık olsun. ligin bitimine bayağı var daha 33.hafta diye psikolojik olarak bitti havasına girip rehavete uğramamak lazım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eRe - Nisan 08, 2021, 10:01:58
Çok güzel oynadık. Şampiyon gibi oynadık tekrar. Alanya hücum futbolu oynayan takım ama presle çıkmalarına izin vermedik. Şaibe falan geçin bu işleri. Şampiyonlar liginde city daha rahat pozisyonu kaçırdı , fener kalecisi bile dışarı gidecek sanıp elini çektiği pozisyonlar oldu. Ama bizi baktılar durduramayacaklar hemen saldırmalara başladı.

Şu renkliler algıları bırakıp Beşiktaş'ın oynadığı futbolun yarısını oynasalar keşke :)

Maçı domine etmiş bir Beşiktaş vardı sahada. Cenk'in dönmesi çok iyi oldu. Oğuzhan ne iyi ne kötüydü ama Ljajic ile Mensah'dan eksiği yok. N'sakala pozisyon verse de maçın çalışkan isimlerinden biriydi.

Erzurum maçında Josef yok. Sergen hoca Aboubakar'ı da riske sokmak istemeyecektir. Umarım Erzurum maçını da kazanıp yolumuza devam ederiz.
Since 1903

Delirdik

İş yerindeydim maçın ilk yarısının Bi kısmını izleyebildim. Oğuzhana sinir oldum, eski haline kıyasla basit pas hataları yapınca gerçekten üzülüyorum.
Ligde güzel konumdayız operasyon çekilmedikçe futbol olarakta şampiyonluğu bırakmayız gibi duruyor.
Gerisi sadece zaman meselesi :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!