Ana Menü

2020 - 2021 Sezonu / 30. HAFTA: Başakşehir - BEŞİKTAŞ / 12 Mart Cuma 19:00

Başlatan NoPasaran, Mart 12, 2021, 00:22:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Şu futbol özürlü takımla oynadığımız maçlarda çok geriliyorum. Amatöre kadar düşerler inşallah.
N'Skala'ya rağmen bu maçı kazanmak büyük başarı

K.D

Uzun bir aradan sonra tekrar burada sezon değerlendirmek güzel olacak,beklentisi zayıf başlayan ama çok iyi çıkış yakaladığımız bir sezon oldu acaba seyircili oynansa bu takım çok daha mı iyi olurdu yoksa baskı ve zaman zaman olacak tepkilerden daha mı kötü oynardı tahmin edemiyorum,inşallah şampiyonluk maçında ve sonrasında kutlama yapabileceğimiz kadar şu hastalığı bitirmiş oluruz diye umut ediyorum ama bir sağlıkçı olarak imkansıza yakın bu istediğim,bakalım bu pandemide 3 günde 1 maç olması açıkcası bana iyi geldi iş dışında küçük bir ilçede yaşadığım için her zamanki gibi en büyük yoldaşım Beşiktaşımız oldu hele ki kazandıkça daha da mutlu geçti Eczanede günlerimiz inşallah darısı sezon sonuna :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Sergen hocanın iki takıntısı var biri nskala diğeri üç ön libero oynamak.Bu ikisinden vazgeçse keşke..

Üç ön libero olayını Ljajic falan gelince ikiye düşürdü ama nskala durumu insanı üzüyor onun yerine Rıdvan oynasın genç çocuk kötüde oynamıyor oynadığı zamanlar..Neyse kazanalım da takıntılarını görmezden geliriz orası ayrı..

Fener maçında %100 Rıdvan ile başlar zaten.

Bu maç içinde söylenecek tek şey Josef abiim :)
Bölünür senin için uykular!