Ana Menü

2020 - 2021 Sezonu / 30. HAFTA: Başakşehir - BEŞİKTAŞ / 12 Mart Cuma 19:00

Başlatan NoPasaran, Mart 12, 2021, 00:22:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gökhan töre ve Cenk Tosun kadroda yoklar.

2 çok önemli maçtan ilki

Başakşehiri geçen hafta 90 dk canlı izledim hiç beğenmedim.

Aykut ile gelen futbol ve kötü gidişat bence bizi mutlak favori yapıyor

Saçmalamaz isek yeneceğiz diye düşünüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Yarınki maçı Cünent Çakır yönetecek.

Bizde Cenk Tosun ve Gökhan Töre sakatlıkları nedeniyle oynayamayacak.

Souza, Ghezzal ve Rosier'in 3'er sarı kartı var ve maçta sarı kart görürlerse Fenerbahçe derbisinde cezalı duruma düşecekler bu yüzden dikkatli olmaları lazım.

Başakşehir'in ise Chadli, Çaiçara, Bolingoli, Gulbrandsen, Mahmut, Duarte ve J.Fernandes sakatlıkları nedeniyle oynayamacak.

Başakşehir geçen seneki görüntüsünden eser yok ama bize ters gelen bir takım ve düşme potasındalar. Aykut Kocaman klasik takımı geride tutup kontra yakalamaya çalışacaktır diye düşünüyorum.

Maçta ne kadar erken golü bulursak bizim için o kadar iyi umarım kazanıp derbiye moralli gideriz.

Saldır BEŞİKTAŞIM!
Since 1903

KeePSaKe

İçime doğmuştu dedim kesin benden önce açacaklar konuyu :) )

not:
birleştirdim konuları
nopasaran
Since 1903

CR7

15/16 yılı içeride oynadığımız Konya maçı gibi bir maç bekliyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

Cüneyt Ç. bana göre Türkiyedeki en iyi eyyamcı. Yani istediği kıvama istediği şekilde getirir bu maçı. Umarım sarı kart sınırındakilere ceza vereceğim diye oyunu ona göre yönlendirmez...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Guti ORÇ.

ilk 30dk içinde gol atmalıyız yoksa başakcity fena yatar, cüneyt de uğraşacaktır.

KeePSaKe

Beşiktaş
Ersin, Rosier, Welinton, Vida, N'Sakala, Josef, Ghezzal, Atiba, Ljajic, Larin, Aboubakar

Başakşehir
Volkan Babacan, Rafael, Ponck, Epureanu, Hasan Ali, Mehmet Topal, Berkay, Aleksic, Deniz, Giuliano, Crivelli

Sergen kart cezasından dolayı tribünden izleyecek maçı.
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Nsakala golleri hediye etti sağolsun.

Defansımızda genel olarak iyi değil.

Yani bu kadar gol kısırı olan bir takıma pozisyonlar verip 2 gol yemek şaka gibi resmen.

Adamlar 10 kişi Gençlerbirliğini zar zor yendi.
Since 1903

eRe

Başakşehirden 2 gol yiyecek takım yok sanırım ama sorun değil artık kazandığımız sürece sorun yok. Geliyoruz adım adım !
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

5 gibi yatmıştım 2 saat dinlenip izlerim dedim kalkamamışım🤦🏻‍♂️

Kritik dönemler artık olmadık pozisyonlardan olmayacak goller yenebilir tabi ama mücadele ve yetenek önemli. Onlarda bizde var ve bizi zafere götürecek bu sene çok inanıyorum ben 💪🏻
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 13, 2021, 01:37:23
Nskaladan ne bekliyor Sergen acaba

Acaba Wellington ısrarı sonuç aldı diye nskaladan da inat yaparak onu kazandıracağını falan mı düşünüyor bilmiyorum. Ama şampiyonluğa giderken her hatanın altından nskala çıkması yoruyor artık. Dorukhanı oynatırım Rıdvan yokken , Atibayı oynatırım sol bekte. Yine de nsakalayı oynatmam
www.erdemeksi.com

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eRe - Mart 13, 2021, 08:10:27
Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 13, 2021, 01:37:23
Nskaladan ne bekliyor Sergen acaba

Acaba Wellington ısrarı sonuç aldı diye nskaladan da inat yaparak onu kazandıracağını falan mı düşünüyor bilmiyorum. Ama şampiyonluğa giderken her hatanın altından nskala çıkması yoruyor artık. Dorukhanı oynatırım Rıdvan yokken , Atibayı oynatırım sol bekte. Yine de nsakalayı oynatmam

Nsakala ve Welinton Sergen hocanın isteği ile geldi bu yüzden ısrarla oynatıyor ve Rıdvan ile değişimli oynatarak sanırım orada rekabet oluşturup daha çok verim almak istiyor. Welinton istikrarlı bir futbolcu, gün geçtikçe formunu yükseltti ve formayı kaptı ama Nsakala ile artık olmuyor bu takımın oyuncusu olmadığı çok belli. Topu sürerken bile üzerinde bir dengesizlik var. Sergen hoca kupa maçında Nsakala'yı oynatır derbide Rıdvan'ı koyar diye düşünüyorum.

Tabi sadece Nsakala'ya suçu yüklemek yanlış olur. Crivelli ile Aleksic'in pozisyonları da gol olsaydı işler farklı noktaya gelebilirdi. Son 2 maçtır kolay pozisyonlar vermeye başladık umarım toparlarız.

Josef gerçekten büyük oyuncu tam bir profesyonel. Maçtan hiç kopmuyor, sonuna kadar mücadele ediyor. Gs maçında da son dakikalar da atmıştı ve Konya maçındaki hırsını unutmuyorum. İyiki almışız. Fenerbahçe bu adamı nasıl geri almamış..

Takımın en sevdiğim yanı birlik ve beraberliğin olması herkes birbiri ile uyum içinde. Bir aksilik çıkmazsa bu takım şampiyon olacak inşallah.
Since 1903