Ana Menü

(15.hafta)beşiktaş bursa maçın yıldızı

Başlatan yuNuS1903, Kasım 24, 2006, 21:43:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO RİCARDİNHO

xxdoggyxx

harikaydik bugün böyle oynarsak hicbiyere transfere falan gerek yok rici girdi mac degisti aliye attirdigi gol harikaydi runje 4 tane süper top cikardi benim sayabildigim yani ruh geri geliyo galiba gökhana icim agladi nerdeyse agliyodum yazik oldu cocuga sanssiz bi cocuk zaten serdar da bugün cok iyiydi taraftari anlatamiyorum bile maci actim ilk 4-5 dakkasi macin zevki bile yoktu ama ondan sonra iste mac basladi dedim kendi kendime bizim begenmeyen ölsün ULAN macin yildizi RICARDINHOOO RICARDINHOOO OLE OLE OLEEEE
18.03.2007

bjkcem

söylemeye bile gerek ricardinho oooooo oooo ricardinho

Non Mollare Mai

Gereksiz topic ama hiç tartışmasız Ricardinho maçın yıLdızı.
edit

eren06

bsever1903

dj_pascal

rico cok iiydi bugün runjede kendine geldi gibi
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

pAscAliAnUmut

Rico Paşa kesinlikle maçın yıldızı Zaten maçın sonucu:    Ricardinho 3-1 Bursaspor

Ama Runje de iyiydi
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

bekartal21

rico çok güzel oynadı runjeyide biraz övmek lazım çok önemli kurtarışlar yaptı
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

IL Capitano

macin en guzel ani riko nun golden sonra formasini öpmesiydi... helal olsun riko ya...
hele herkse eliyle oraya kosun filan yapiyoya, bana Sergeni hatirlatiyor...tam bir lider..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

**19.aSLı.03**

bence rico yani attı attırdı ve süperdi geldiğinden beri en güzel futboluydu...
antrenmanda boşuna coşmamış demek ki fırtına öncesi sessizlikk devamını bekliyoruz inşallah...
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

burak_bjk

riiiiicardiiiiinhoooooooooooooooooooooooooooooooooo ricardiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnhooooooooooooooo ooooooooo ooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

talazan

runje' de aklı başında oynadı.inşallah böyle devam eder.

GöKHaN

Burada verdigin 3 Futbolcuda macin yildizi aslinda ama atan ve attiran Galibiyetdeki en büyük paya sahip olan kesinlikle tartismasiz Richardinho burada tek agizdanim sanirim..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

SATUKBLADE

ricardinho tabikide

ama ibrahim toraman da çok ii iş yaptı

ellerinize sağlık çocuklar keşke o golüde yemeseydik :(