Ana Menü

Kombine ve Forma satışında yine şok

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2014, 11:53:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 26, 2014, 16:44:06
Ahmet Nur Çebi: ''Forma satışlarına da ilgi az..Taraftar sanırım formayı değil, yönetimi beğenmiyor..Biz gidersek, alırlar herhalde..''

:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ahmet Nur Çebi aklınca laf sokmuş taraftara..

Bu kadar az kombine ve forma satışının tek nedeni malesef yönetim..

Üzülerek söylüyorum ki Beşiktaşı Fakir edebiyatı ile yönetmenin çilesni çekiyoruz..

Hiç bir iddaa yok, hiç bir heves yok..

Taraftarda ister istemez ilgi göstermiyor..

Umarım Feyenoord maçı geçilir ve 2-3 tranfer daha yapılarak taraftarında lige aşılanması sağlanır..

Ne bekliyorlardıki bilmiyorum..

Beşiktaş taraftarı resmen küstü takımına bu sene bunu görebiliyorum malesef
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Kendilerinin de bilmesi güzel berbat olduklarını.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

Alıntı yapılan: CR7 - Temmuz 26, 2014, 16:50:11
Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 26, 2014, 16:44:06
Ahmet Nur Çebi: ''Forma satışlarına da ilgi az..Taraftar sanırım formayı değil, yönetimi beğenmiyor..Biz gidersek, alırlar herhalde..''

:ok
yeap ilk defa bu kadar doğru konuşmuş a.n.ç :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Kendi adıma yazayım küstürdüler futboldan. Sadece bizim yönetim değil genel olarak Türkiye'deki futbol ortamı bıktırdı. Demba gelmiş Jermaine gitmiş, Ali gelmiş Veli gitmiş umurumda değil. Beşiktaş'ın maçı olunca izleyeceğim tabii ki ama heyecanın h'si yok.

NoPasaran

Türkiyede 3 Temmuz sonrası futbol malesef bitti..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 23, 2014, 12:11:11
Çarşı grubundan tanıdıklarım var..

Bugün görüştüm az önce..

Alacağız dedi. Kapalı üstten toplu alınıyormuş..

Çarşının asıl amigosuda 1 ay sonra hapisten çıkıyor tribünler yine bütün olacak..

Çarşının asıl tepkisi Passo lige değil Fikret Ormana onuda belirteyim..

Geçen gün iftara davet etti ama giden olmadı..
Abi kimmiş o kombine alanlar.

Ayrıca içerden çıkan "gerçek amigo" Sarı Murat mı?

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 26, 2014, 18:57:20

Bugün görüştüm az önce..

Çarşının asıl amigosuda 1 ay sonra hapisten çıkıyor tribünler yine bütün olacak..

Sormadım onu cem çünkü çok ilgilenmiyorum

Ama kim alacak dersen sevseklerin grup.isim isim yazmayım kapalı üst . 2250 liralık yer

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 26, 2014, 19:00:05
Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 26, 2014, 18:57:20

Bugün görüştüm az önce..

Sormadım onu cem çünkü çok ilgilenmiyorum

Ama kim alacak dersen sevseklerin grup.isim isim yazmayım kapalı üst . 2250 liralık yer

Vay anasını :) demek ki sanalda sadece "e bilete hayır" deniyor.

Eyvallah abi.

NoPasaran

Cem is bir yerden sonra Beşiktaş a çıkıyor. Toplu olarak alacağız dediler ama gerisini bilmiyorum.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Abi alan adama neden aldın diye sormam ben zaten. Bunu en iyi Yiğit biliyor sonuçta Yiğit ile her zaman görüşüyoruz. Ama çıkıp insanların gözü önünde "biz karşıyız" "biz bu oyunda yokuz" falan filan dedikten sonra kombine alman blok kapatman falan komik duruyor.

Bu sene ben e bilet olmasaydı 1750 tl olan bloktan kapalı alacaktım. Ama kalkmadı sistem gittim 1400 liraya kongre üyesi oldum.

Ayrıca e bilet almayan arkadaşlara da bir sitemim olacak. Herkes kombine alacaktı madem e bilet var diye almıyor gitsin alacağı kombine fiyatı kadar ürün alsın veya destek olsun Beşiktaş'a. Ama tek seferde ama farklı zamanlarda. Bu Beşiktaş bizim ve Beşiktaş'a bir şekilde bişeyler yapmazsak elimizden uçup gidecek.

NoPasaran

Beşiktaş taraftarında son dönemde inanılmaz bir soğuma var futboldan. Bunu kelimelerle ifade edemiyeyecek boyutta. Yani arkadaşlarımızla gezerken hep mesela KY önünden geçerken baktığımız şeylere artık kimse bakmıyor umursamıyor bile..

Başkanın malesef bunda etkisi çok büyük. Heyecanı biten Aşk bile biterken, herkesin ortak sevgisi olan Beşiktaşlılığın azalmasının önüne geçmek imkansız..

Bak Demba Ba bile yetmedi diyor ANÇ. Yetmez tabi. Çünkü taraftar onu ne amaçla yaptığınızı görüyor. Kaosu yok etmek için alel acele alınmış şeyler.

Beşiktaş taraftarını heyecanlandıracak transferlerin ben  peş peşe gelmesini bekledim kombvinler satışa çıkınca. Al abi en fazla 5 milyon euro fazla verirsin yani. Onuda bu kulüp neye vermiyordu..

Ba gelmiş..

Peşinden

Lanzini
Marin
Töre
Moledo

alırsın peş peşe ama bu sefer herjes derki noluyıor arkadaş. Ne takım oldu be Beşiktaş der kombine ve forma patlar..

Yani bakıyorum kimsenin umudu yok. Lanzini gelirse Marin gelmez diyorlar ? Niye gelmiyor abi. Beşiktaş başkanı neden bu taraftarı bu kadar umutsuız yapıyor. Adam Webo Kuyt Sow Emenikesi var gidiyor ben Diego alacağım diyor, gidiyor halen Jımmy Durmaz için fiyat yokluyor.. Sen neden yapmazsın..

Sonra taraftar forma almıyor.. Almaz tabi.. Nasıl alsın ..

Fikret Orman iyi insan olabilir. Belki gece gündüz çalışıyordurda bilmiyorum ancak Kulüpte heyecanı yok ettiğini çok iyi biliyorum.

Basketbolda aynı. Rakipler euroleague oynuyor ntv naklen veriyor bizim hangi kupada oynadığımız şu forumda yiğit melis erhun belki ere dışında kaç kişi biliyor. Ben dahil haberimiz yok. Çünkü sinirliyorum takip bile etmiyorum. Adamlar nerede sen neredesin..

Yönetim şapkayı önüne alıp biz bir yerde hata yaptık demesini öğrenmesi lazım. Başka kurtuluş göremiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net