Ana Menü

Son Dakika Gökhan Töre Beşiktaş'ta

Başlatan El Colgado, Temmuz 18, 2014, 21:55:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Gökhan Töre'nin transferi için Rubin Kazan ile son kez masaya oturacak. Taraflar ödeme planında anlaşırsa, Gökhan Töre kampa katılacak.

Siyah beyazlı kulüp, bir hafta önce Rubin Kazan ile Gökhan Töre'nin bonservisi konusunda anlaşmaya varmıştı.

Yönetim genç oyuncunun bonservisini 7,5 milyon eurodan 4 milyon euroya indirtmişti. Siyah beyazlılar Rus ekibiyle son kez masaya oturacak ve ödeme planında  anlaşmaya çalışacak.

Beşiktaş yönetimi Gökhan Töre ile de görüşmelerini sürdürüyor. Yıllık ücret konusunda yapılan pazarlıklarda tarafların anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi.

ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

Atmazsa atmasin arkadas sanırsın dunya yıldızı iyyy bi de hava caka

♡♥  BESIKTAS  ♥♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Ya gökhan gitse sanki silva yi alacağız. Pazarlık olacak elbette neden kabullenmiyorsunuz bunu

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Birde akışında seyrediyor işte neden atarlanıyoruz :D
kulüple anlaşılmış, oyuncuyla anlaşılmış e şimdide ödeme planını konuşuyorlarmış
doğal olağan bir seyir işte :))

Gökhan candır yaa gelsinde oynasın elemelerde  :bjk
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

En cokta taraftar [emoji1]

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Herkesin zaten bir yönetici tanıdığı var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

"Taraftar beni daha çok istesin, yönetim köşeye sıkışsın, daha fazla para koparayım"
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yok artık yani..

Nasıl bu düşünceye vardın bilmiyorum..

Gökhan Töre olayında daha ne olduğunu bile bilmiyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Çok cabuk adam harcamayi ne kadar cok seviyoruz.

Bi durun Volkan abinin dedigi gibi daha ne oldugunu bile bilmiyoruz
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Beşiktaş'ta gözler Gökhan Töre'nin imzasına çevrildi.

On numara transferinde ismi ön plana çıkan Arjantinli Manuel Lanzini transferinde beklemeye geçen siyah beyazlı yönetim, öncelikle Gökhan ve vyntra'nın transferlerinin resmiyete dökülmesi için uğraş veriyor. Gökhan ile istediği ücret konusunda anlaşan Beşiktaş, Rubin kazan'ın bonservisini göndermesini bekliyor.

Siyah beyazlılar, 30 Temmuz'daki Feyenoord maçı için uefa'ya 28 kişilik kadroyu bildirmişti. Ancak 29 temmuz gece yarısına kadar listede sadece 1 futbolcu değiştirme hakkı bulunuyor. Beşiktaş, Gökhan ile salı gününe kadar imza atıp, listede daha önce bildirilen bir futbolcuyla onu değiştirip, Feyenoord karşısında sahaya sürmeyi hedefliyor.

LİG TV
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ta Gökhan Töre için geri sayım başladı

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'ın Rubin Kazan ile masaya oturduğu ve Gökhan Töre'nin bonservisi için anlaşma sağladığı iddia edilmişti. Ancak işin aslının böyle olmadığı ortaya çıktı. Gökhan Töre ile masaya oturan ve prensip anlaşması sağlayan siyah-beyazlı yönetim Rubin Kazan ile görüşmelerini sürdürüyor.

3puan.com 'a konuşan Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut  'Biz Beşiktaş'ı istiyoruz. Görüşmelerimizi yaptık anlaşmaya çok yakınız. Ancak Rubin Kazan ile Beşiktaş henüz anlaşma sağlamadı. Biz hem Rubin Kazan'dan hem de Beşiktaş'tan haber bekliyoruz' dedi.

Beşiktaş Göhhan Töre transferini salı gününe kadar bitirebilirse UEFA listesine ekleyecek. UEFA talimatında kulüpler bir oyuncu ismi değiştirme hakkına sahipler. 

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Hergün aynı haber ya gelceksen gel artık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi