Ana Menü

Son Dakika Gökhan Töre Beşiktaş'ta

Başlatan El Colgado, Temmuz 18, 2014, 21:55:34

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Cambiasso nereden çıktı

Odamı gndemde ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

ya daha gökhanbile tam değil baksanıza maaş konusunda sıkıntı çıkartıyormuş galiba.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Beşiktaş, Gökhan Töre'nin transferinde Rubin Kazan ile anlaşmasına rağmen oyuncuyla görüşmeye devam ediyor.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Geçtiğimiz sezon Siyah beyazlılardan yıllık 900.000 Euro garanti ücret alan milli futbolcunun önümüzdeki sezonlar için Beşiktaş'tan yıllık 2 Milyon Euro istediği Siyah beyazlıların ise yıldız futbolcuya 1,6 - 1,7 Milyon Euro teklifte bulunduğu öğrenildi

Öte yandan; transfer görüşmelerinin Gökhan Töre ile Beşiktaş arasında devam ettiği ve ilerleyen günlerde netlik kazanacağı da gelen haberler arasında.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SeTha

Bu çocuk transfer edilmese çok üzülecektim.

carsi52

Çok sevindim Töre'nin transfer edilmesine kesin alınması gerekiyordu.

6 milyon Demba ba 4 milyon Töre 1 milyon felanda Mottanın bonservisine verdik yani 11 milyon harcadık.

İlk başta yönetim 12-13 milyon gibi bir bütçe var demişti fakat sonradan 15-16'ya çıktığını hatırlıyorum.

O kalan paraylada Lanziniyi alacaklar galiba.

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Demba Ba için 6 milyonu bir seferde vermeyeceğiz. Haziran 2016'ya kadar taksit yapmışız. Sadece bir buçuk milyon avro verdik şu ana kadar Chelsea'ye.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

kendini futbola verdiginde cok iyi bi oyuncu
garanti parayi  mümkün oldugunca düsük mac basina parayi yüksek tutarak verimliligini artirabiliriz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

İngiltree gitmiş

Bence anlaşıldı. Kampa katılacaktır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Gökhan töreye ben artık geldi gözüyle bakıyorum.

Benim beklediğim 10 numara ve sağ bek.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Valla ben bir 10 numara birde ofansif kanat bekliorum

Olcayla sene zor geçer
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Töre geldi zaten abi kerim frei var yedek kanat olarak zaten alınmaz oraya adam. Bi lanzini bi moledoya biter bu transfer dönemi sağ bek yine serdara kaldık :)

NoPasaran

Kerim valla olmamış elma. Ya olursa..

Sağ bek tarık ı alacaksın yoksa yapacak bişey yok..

Koy necibi öğrensin sağ beki.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Abi necip daha ön libero olmayı öğrenemedi sağ bel olmayı nerden öğrensin :D valla ben kerimin olacağına inanıyorum ya yada inanmal istiyorum ne diyim ama sağ bek konusunda haklısım tarıkı alabilirsek ballı kaymak olur

NoPasaran

Ya benim hayallerimi süsleyen anlayış o öndeki 4 oyuncunun çok iyi oyuncular olması. Bi göremedim ya. Bi o portekiz cetesinde olmuştu oda kısa sürdü. Guti sınai almeida q7 arkadaşa fernandes :))

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net