Ana Menü

Ve Önder Özen İstifa Etti..

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2014, 22:13:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, görevinden istifa ediyor.

Özen, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile istifasını görüşmek üzere takımın İngiltere kampından ayrılarak İstanbul'a döndü.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen istifasını görüşmek üzere istanbul'a döndü. Özen, başkan Fikret Orman ile yarın birkez daha görüşerek kesin kararını verecek.

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile istifasını görüşmek üzere takımın İngiltere kampından ayrılarak İstanbul'a döndü.

İstifa için başkan Fikret Orman ile görüşen Özen, yarın birkez daha başkan ile bir araya gelecek. Özen, "Ailem ve dostlarımla görüşerek kesin kararımı vereceğim. Kararımı yarın kamuoyu ile paylaşacağım" şeklinde konuştu. 

İstifa kararının yalnızca Yalçın Ayhan transferinde yaşanan olumsuzluklarla ilgili olmadığı belirtildi. Özen'in istediği transferlerin yapılmaması, Bilic'in yardımcılarının değiştirilmesi, tesislerde yapılacak bazı değişiklikler ve bazı oyuncular hakkında verilen kararlar istifa kararı için zemin hazırladı.

Yalçın Ayhan'la 1 ay önce sözleşme imzalanması, futbolcunun İngiltere kampına katılması ve ardından İstanbul'a dönmesi Önder Özen için son nokta oldu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Helal olsun Önder Özen'e, karakterli adam. Böyle abuk subuk işlerin içinde olmayı sindiremedi tabii. Bizde sindiremiyoruz ama sesimiz duyulmuyor, malum yönetimin kulakları taraftara kapalı. Belki silkelenip kendilerine gelirler biraz Önder Özen sayesinde.

carsi52

Ali ecenin yolsuzluk olduğu gibi bir söylemi olmuş galiba.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Yönetim Beşiktaş'ı koşar adım kaosa sürüklüyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Ercan Taner "Önder Özenin en önemli özelliği karakterli ve dürüstür. Verdiği sözü kesin tutar"

Ercan Taner "Ve çok planlı ve programlı bir insan"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

İstifa etti Önder hoca.

Başarısızlık bana, başarı herkese ait diyor. Yanlış.

Alacaklarından da vazgeçmiş.

Rahat rahat kına yaksınlar şimdi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

SeTha

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bundan böyle boş laflara karnım tok. Herkesi icraatine göre değerlendireceğim. Beşiktaş'ı kendi reklamını yapabileceği, kendini tatmin edebileceği bir yer olarak görenlerde bu kulüpten defolup gidecek.

Dün yazdığım gibi, Önder Özen karakterli adammış. Daha fazla katlanamadı.

NoPasaran

Başkanın hatası var..

Bu adamla kendisi halledecekti sadece transfer işini..

Özen anlaşasak parasını başkan halledecekti..

Koca bir proje yok oldu arkadaş..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

yazık çok yazık.fikret orman bugün benim için bitti.adım adım bitirdi herkesi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

fiko ufacık olan şansını bugün resmen bitirdi artık her maçta her yerde haykırırım Yeter artık fiktet beşiktaşı terk et! diye.

Bu tamamen vizyonsuzluktur takımı komple önder özene bıraksada başarısız olsak valla gam yemiycektim lafta etmiycektim çünkü adam canla başla çalıştı bir proje oluşturmaya çalıştı olmadı ama bundan sonra en ufak hatada tahammülüm yok sana fikinho defol git kulüpten.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)