Ana Menü

Önder Özen istifa edebilir

Başlatan [KralKartal], Haziran 12, 2014, 12:56:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Siyah-Beyazlı kulübe son günlerde adeta kaos hakim... İkinci başkan Ahmet Çebi'yi futbolun başına getirmek isteyen başkan Fikret Orman, Çebi'den "Bu göreve ancak tek başıma ve kendi ekibimle gelirim" yanıtını aldı. Orman'ın da bu talebe onay vermesiyle futbolun başında olan Ahmet Kavalcı, dün görevinden istifa ettiğini yönetime bildirdi. Fikret Orman ve Ahmet Çebi'nin önünü açmak için böyle bir karar alan Kavalcı, başkana "Yeni bir yapılanma var. Ben size zorluk çıkarmak istemem. Önünüzü açmak için bu görevi bırakıyorum. Siz de rahat bir şekilde karar alırsınız. Ben, senin eski arkadaşınım ve yöneticilik görevimle yanında olmaya devam edeceğim" dedi. Orman da bu anlayışından dolayı Kavalcı'ya teşekkür etti...

ÇEBİ VE ÖZEN GÖRÜŞTÜ
Kavalcı'nın istifası, birlikte çalıştığı futbol direktörü Önder Özen'in de istifasını gündeme getirdi. Ahmet Çebi ile arası iyi olmayan Özen'in istifasının cebinde olduğu öğrenildi. Öte yandan dün sürpriz bir şekilde Ahmet Çebi ile Önder Özen tesislerde bir araya geldi. Çebi'nin, Özen'e "Artık burada tek yetkili ben olacağım gibi görünüyor. Yönetim yarın (bugün) bu yönde bir karar verecek. Sizinle sorunum yok, görevinizin başındasınız ancak ben kendi ekibimle çalışacağım. Yetki tamamen bende olacak" dediği öğrenildi. Çebi'nin bu sözleri, "Özen'i istifaya zorladı" şeklinde yorumlandı. Görüşmenin ardından Önder Özen'in istifayı daha da ciddi bir şekilde düşünmeye başladığı ve yakın çevresine, "Ahmet Kavalcı ile çok iyi anlaşıyordum. Ahmet Kavalcı gittiyse ben de giderim" dediği öğrenildi.

ORMAN'A DERT YANDI
Önder Özen, akşam saatlerinde başkan Fikret Orman ile bir araya geldi. Özen, Orman'a "Beni buraya siz getirdiniz. Fevri hareket etmek istemiyorum. Son dönemde üzerime çok gelindi. Siz ne derseniz onu yapacağım" dedi. Orman da "Görevden almak gibi bir durum yok. İşler yoluna girer" karşılığını verdi.

Kaynak: Habertürk

Hani Onder ozen tek yetkiliydi, hani profesyonelce yonetilecekti futbol?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Haberin doğruluğu tartışılır
Ancak Çebi nin geçen gün yaptığı açıklamlardan sonra zaten Özen konusunda çok olumlu düşündüklerini görmüyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Haber1903 ayak üstü 40 tane yalan haber yazıyor helal olsun valla başarı yani .

Hergün 10 tane oyuncu geliyor takıma, bugünden sonrada hergün 10 tane Sportif Direktör getirirler ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

;D ;D ;D

haber1903 özel haberler iyi oluyor yinede
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Beşiktaş'ta Önder Özen dönemi bitiyor. Eleştirilerin odağındaki isim olan futbol direktörü Önder Özen'in istifasını yönetime vermek üzere olduğu öğrenildi. Önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası futbol şubesinin başına Ahmet Nur Çebi, A Takım sorumluluğuna ise Mete Vardar'ın gelmesiyle birlikte değişime giden yönetimin Özen'in istifasını istediği kaydedildi. Önder Özen özellikle geçen sezon yapılan transferler nedeniyle eleştirilmişti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bir rahat bırakmadılar şu adamı be.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi de Sıla

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Turkiye daha hazir degil bence bu tip uygulamalara.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bence Önder Özende hazır değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

her gün istifa ediyor böyle terbiyesizlik olmaz!

galaxy note II - tapatalk

[KralKartal]

Yolunda gitmeyen seyler var belli.

Geldi geleli kendi agziyla 'hatam oldu, yanlis yaptim, ozur dilerim' gibi sozler soyledi,

cogu insan bu aciklamayi begendi, ama milyonlari aliyorsan, o gorevde camia senden basari bekliyorsa, ve hala belirsizlikler varsa, ortadasomut birsey yoksa,

Onder Ozen basarisizdir. Istifa sesleride durduk yere cikmaz.

Bu haberlere karsi, transfer sezonuna onceden hazirlanip, takir takir onerdigi izledigi futbolculari transfer edecekti, o zaman herkes susacakti ve sadece merakla bekleyecekti performanslari..

Lig baslayana kadar kredisi var benim icin..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İstifa cümlsesini çok kullanıyor malesef Özen basın önünde de..

Dedim ya kendiside çok alışık değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net