Ana Menü

Sezer'den Önder Özen'e ağır suçlamalar

Başlatan NoPasaran, Haziran 08, 2014, 18:05:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen’in yeni sezon öncesi kadroda düşünülmediğini açıkladığı Sezer Öztürk, çok iddialı açıklamalarda bulundu.

Ntvspor'a konuşan Sezer, "Böyle bir durumdan haberi olmadığını söylerken, yaklaşık 1 ay önce teknik direktör Bilic’in gazetecilere yaptığı açıklamada, "Sezer ve İbrahim cezalarını çektiler, artık gösterecekleri performans göre karar vereceğim” açıklamasını hatırlattı.

Önder Özen'in yaptığı açıklamaya anlam veremediğini belirten Öztürk, "Tatil döneminde özel kondisyoner eşliğinde çalışıyorum. Ancak Önder Özen’in kamp kadrosunda yoklar açıklamasına anlam veremedim. Başkanımız Fikret Orman da bana kampta yer alacağımı söylemişti. Biz son 1 ayda İbrahim ile beraber maç mı yaptık da Bilic performansımıza bakıp karar verdi" dedi.

Yönetimden ve teknik heyetten kesin bir bilgi istediklerini söyleyen Sezer Öztürk, "Bize kesin bir şey söylesinler. Önder Özen kalitemizin yetersiz olduğunu ifade etmiş. Bizim kalitemiz hakkındaki belirlemeyi Önder Özen yapamaz. Benim kariyerim ortada. Fenerbahçe’ye yerli Alex olarak gittim. Orada sakatlık yaşamadığım dönemde neler yapacağımı gösterdim. Diğer takımlarda da sağlıklı olduğum zamanlarda nasıl oynadığımı herkes biliyor. Önder Özen benim kalitemi konuşamaz. İbrahim Toraman da herksin tanıdığı bir futbolcu son 10 yıldır üst düzey futbol oynayan bir isim” dedi.

Sezer, ayrıca Gökhan Töre'yla ilgili çıkan haberlere gönderme yaparak; Önder Özen’in gece kulübünde silahla yaralanan, milli takım kampında takım arkadaşlarını silahla tehdit ettiği iddia edilen oyuncuları savunduğunu, kendisinin ve İbrahim'in yalnız bırakıldığını söyledi.

İbrahim Toraman'la yaşadığı kavga olayına da değinen gurbetçi oyuncu, "Biz İbrahim ile bir olay yaşadık ve sonra konuyu kapattık” dedi.

Önder Özen'in şahsi egolarını tatmin etmek için böyle davrandığını belirten tecrübeli oyuncu, "Biz o dönem çok ağır ceza aldık. Süresiz kadro dışı bırakıldık. Ama biz barda vurulmadık. Milli takım kampında arkadaşımızın ağzına silah sokmadık. Önder Özen bizi görmezden gelirken, bu olaylarla adı anılan futbolcunun avukatlığını yaptı, ona kefil oldu. Bizimle ne derdi var bilmiyorum. Şahsi egolarını tatmin etmek için böyle davrandığını düşünüyorum. Ceza almadan önce de Özen sahaya çıkmamamız için elinden geleni yaptı. Hazırlık maçlarında bile çok az şans verildi" şeklinde konuştu.

Kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Fikret Orman'a teşekkür eden Sezer, "Bizi takımda istemiyorlarsa çıksın söylesinler. Odasına girdiğimizde konuşurken yüzümüze bakamayanlar, basın aracılığı ile bize mesaj yollamasınlar. Ben ne yapacağımı, kime inanacağımı bilmiyorum. Başkanımız kampa gideceğimi söyledi. Şimdi Önder Özen yoklar diyor. Bundan sonra eğer düşünülmüyorsak açık açık söylesinler, biz de kararımızı verelim" dedi.

Eurosport - Eurosport Türkiye - 08/06/14 - 16:09

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Önder Özen'in şahsi egolarını tatmin etmek için böyle davrandığını belirten tecrübeli oyuncu, "Biz o dönem çok ağır ceza aldık. Süresiz kadro dışı bırakıldık. Ama biz barda vurulmadık. Milli takım kampında arkadaşımızın ağzına silah sokmadık. Önder Özen bizi görmezden gelirken, bu olaylarla adı anılan futbolcunun avukatlığını yaptı, ona kefil oldu. Bizimle ne derdi var bilmiyorum. Şahsi egolarını tatmin etmek için böyle davrandığını düşünüyorum. Ceza almadan önce de Özen sahaya çıkmamamız için elinden geleni yaptı. Hazırlık maçlarında bile çok az şans verildi" şeklinde konuştu.

Bu nedir arkadaş ya ?

Gönderin şu adamı şu açıklamalarından sonra.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Gökhan o silahı Sezer'in ağzına dayasaymış.

Artık sen yoluna ben yoluma durumu olacak belli.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Ama Sezerin gökhan töre ile ilgili açıklamaları çok doğru

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Milli takımda ki olay tamamen basının uydurması silah sokma olayı felan.

Kaç aylık olayı şimdi neden ortaya çıkartıyorlar ?

Her şeyi geçtim kendisi için takım arkadaşını satan adamdan hayır gelmez.
Bölünür senin için uykular!

CR7

ÖZTÜRK, YARIN SOL BACAĞINDAN AMELİYAT OLACAK
Devre arası tatili için gittiği Almanya'da bir lokalde çıkan kavgada bıçaklanan Beşiktaşlı futbolcu Sezer Öztürk'ün yarın sol bacağından ameliyat olacağı ve futbol hayatının tehlikede olduğu öğrenildi.

Sezer Öztürk, halasının oğlu ile Almanya'da gittikleri bir lokalde hırsızlık bahanesiyle bir kavgaya karıştı. Kısa sürede büyüyen kavgada Sezer ve kuzeni aldıkları bıçak darbeleriyle yere yığıldılar. Sezer Öztürk her iki kol ve sol bacağından bıçaklandı. Hemen hastaneye kaldırılan Sezer ve kuzeni tedavi altına alındı. Halen hastanede olan Sezer Öztürk yarın sol bacağından ameliyat olacak. Öztürk'ün kuzeninin durumunun ise ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Sezer Öztürk'ün bacağına aldığı bıçak darbesinin kritik bir damara denk geldiği ve yapılacak ameliyatın ardından futbol hayatının tehlikeye girebileceği öğrenildi.

Sezer kardeşim yukarıdaki haberi oku. __||
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 08, 2014, 18:36:09
Milli takımda ki olay tamamen basının uydurması silah sokma olayı felan.

Kaç aylık olayı şimdi neden ortaya çıkartıyorlar ?

Her şeyi geçtim kendisi için takım arkadaşını satan adamdan hayır gelmez.

Gökhan olayının doğru olduğu malum.

Sezer giderse gitsin ama Töre konusunda artık şüphelerim var benim..

Önder özenin gökhan ile aciklamalri çok yetersiz geldi trt de bana

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Töre'nin bir şeyler karıştırmış olabilme ihtimali bana fazla geliyor ama ağza silah sokma falan çok büyük iddialar.

Sezer-Toraman olayı da çok büyüdü, hoş olmayan hâl aldı. Göndereceksen eğer daha o gün gönderecektin, yok göndermeyip biraz ceza verip oynatacaktıysan da 2-3 hafta cezadan sonra oynatmaya başlardın. 1 yıl bekletip kabuk tutmuş yarayı (aslında bu zamana kadar iyileştirilmeliydi veya kesip atılmalıydı) tekrar kaşımanın lüzumu yok. Bende Sezer gibi "bu adamların günahı neydi?" demeden edemiyorum. Böyle deyince Töre alınmasın anlamı çıkarılmasın, Sezer-Toraman ikilisine haksızlık edilmiş oldu diyorum sadece. Konu kavga değil, bu iki futbolcunun takımda düşünülmemesiydi bariz şekilde belli oluyor. Zamanında bu söylenseydi, adamlara takım bulun gidin denseydi olay biterdi. Durmadan abuk subuk bir "affedildi, affedilmedi, af yakında çıkıyor mu?, af ne oldu?" gibi şeyler konuşulup durdu, adamlara yönetim tarafından ümit verildi.

Neyse bu açıklamalardan sonra ikisininde takımda kalma ihtimali %0. Eğer onlar kalırsa Bilic ve Önder Özen'in kalma ihtimali %0. İlk yazdığım olur, konu kapanır.

[KralKartal]

Onder ozen ve baskanin dedikleri celiskili,

Baskan Töre ilgilendirmiyir bitmistir gibi laf ederken, Özen bizde gökhan gibi sahip cikmalar var.

Burda anlasilan o ki, baskan ile önder özenin dusunceleri cok farkli, ayni sezerdeki gibi. Yani önder özen resti cekmis gibi, yani ben yetkiliysem isimi yaparim kimse karisamaz diyor, anladigim bu..

Yakinda ipler iyice koparsa sasirmam...

Sezer, haklinolsun olmasin, takim arkadasi hakkinda bunu diyebiliyorsa
Bu adam messi olsa takima sokmam cunki takimin huzurunu bozar, satîcï yani
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Böyle devam ederse Önder Özen bu yaz istifa eder. Duyum o bu değil, gözlem.

IL Capitano

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 09, 2014, 15:28:42
nasil bi takim olduk biz yahu

hem de biz herseye katlanip, feda diyip, stat yapiliyor diye her turlu olaya eyvallah derken bu olaylar oluyor. Duzgun baskan, duzgun yönetim bu tip olaylara imkan tanimamali.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 09, 2014, 16:38:10
Böyle devam ederse Önder Özen bu yaz istifa eder. Duyum o bu değil, gözlem.

Ama Önder Özen'in ben basın önünde kaç defa Başkanı küçük düşürücü laflar söylediğine sahit oluyorum..

Başkan bişey diyor, Önder Özen sürekli bunu kabul etmiyor gibi tavırlar içerisinde..

Kendi içlerinde halledemiyorlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bana göre başkan hata yapıyor. Profesyonellere bırakıyoruz, bırakmak üzereyiz, ha bıraktık ha bırakacağız diyor geldiğinden beri. Önder Özen'den fazla transfer konuşuyor. Bütçeyi verip geri çekilip "profesyonellerin" dediğini yapmalı. Neye göre oturup transferleri yorumlayıp reddediyorlar?

NoPasaran

Bence öyle bir sistem dünyanın hiç bir yerinde olmaz..

Migrosun Ceo su var diye Koç Holding hiç mi gelecek ile ilgili yatırım kararı almaz..

Onlar maaşlı personel. Elbetteki çok işleri var ancak bu kulübün bir başkanı var.

Taraftar Önder Özenden çok onun ağzına bakar her zaman. Oda taraftara çizdii yolu göstermek zorunda
Aşk bu Aşk !

volkanca.net