Ana Menü

Önder Özen'in Futbolcularına Yönetimden Onay Çıkmadı

Başlatan ERHUN, Haziran 07, 2014, 19:01:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Transfer çalışmaları için Güney Amerika turuna çıkan Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Güney Amerika turunda anlaştığı 3 futbolcuyu Beşiktaş yönetim kuruluna sundu.

Önder Özen, Güney Amerika temaslarıyla ilgili Beşiktaş yönetim kuruluna açıkladığı bilgilerde nasıl bir yol izlediğini ve hangi futbolcularla  görüştüğünü de açıkladı.

Akaretler'deki kulüp binasında yapılan toplantıda Özen, futbol A takımı ile ilgili hazırladığı geniş transfer raporunu da yönetime sundu.

Önder Özen'in Güney Amerika turunda anlaştığı 3 futbolcuya Beşiktaş yönetim kurulundan onay çıkmadı.Beşiktaş başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu nokta transferler yapmak istediklerini Önder Özen'e belirttiler.

kartalbakisi özel haber

ilhan mansız_melis

Bilic Dany'i isteyince hayır diyememişler de Güney Amerikalılar'ın bir tanesini bile beğenmemişler he mi ?

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

O zaman gerek yok bana diyip gitsin. Boşuna durdurmasınlar adamı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

@CR7 katılıyorum göndersinler madem boşa para vermesinler yada adamı rahat bıraksınlar işini yapsın.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

O nasıl is ya..

Gerçi ne gerek var. Erciyessporun santraforu duruyor, nokta transfer olur

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Pahali gelmisti 7 milyondan bahsediliyordu 2 futbolcu icin.

Onder Ozen oneriyor ve alinmiyorsa adam
Ne ise yariyacak nasil faydali olacak? Boyle mantik olmaz,
dersin git basks bul getir.

Onder Ozen de Altinsay gibi birakip gider mi?
Yoksa parami aliyorum takilirim boyle mi der?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

18 ay mı vermişti kendine ? O süre içinde başarılı olamazsa çekip gider. Paraya falan bakmaz.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Yönetim kuyusunu kaziyor haberleri yok..  Dogrumu ama onu ogrenmek lazim ilk dogruysa Ozen gider gitmezsede onun hakkinda da fikirlerim baya degisir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Doğru olduğunu düşünüyorum. Pedro olayında birinci ağız Önder Özen söylemişti. Benim bulduğum 2-3 adamı alamadık gidip scout ekibimizin önerdiği benim izleyip onay verdiğim Pedro'yu aldık diye.

Yine öyle olmuştur, eller cebe gitmemiştir. Şimdi beğenilen ama ücreti fazla görülen adamların yerine, o paralarla Edinho'lar Jean Jacques Gosso'lar alınır.
Edinho'ya Gosso'ya bir şey dediğim yok, ikiside belirli kalitede adamlar. Ama sen şöyle kurumsalız böyle iş bilenlerle çalışıyoruz öyle farklıyız diye konuşup aynı tas aynı hamam devam edersen olmaz, güveni kaybedersin.

El Colgado

nokta transferlerin maliyeti özen'in bulduklarından daha mi az maliyetli?
inanmadım bu habere ben.

galaxy note II - tapatalk

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin