Ana Menü

Şu an seçim olsa kimin başkan olmasını istersiniz ?

Başlatan El Maestro, Mayıs 30, 2014, 01:57:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Gsde af, farkli birseyler olmazsa batan bir klup olur ama devlet lobisi yardima kosar herzamanki gibi... Buda lobi iste
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

borcumuz azalmadı henüz ama

denizbank kredi çekildi
sermaye arttırıı yapıldı

buan rağmen artışlar var..

stada giden parada 32 milyon lira..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: IL Capitano - Mayıs 30, 2014, 16:17:15
Eyvallah borcu en az kulup kulaga hos geliyor ama diyelimki 2020 de sampiyon olduk. 5 yilda atiyorum fener 22. sampiyonluguna yasayacak gs de 21 ya biz? 13 , iste o zaman ne kulturumuzde kazanma kalacak ne de buyuk takim olgusu. Digerlerine göre az olan taraftar sayimiz iyice azalacak vs vs.

Bu aralar buyuk celiskiler yasiyorum acikca söylemek gerekirse. :(

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

Durumun özeti aynen budur aslında ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

duyanda fikret ormandan önce her sene sampiyon oluyorduk sanar
zamaninda parali askerlere para dagitacaklarina stadi yapsalardi simdi daha önde olurduk
sezon basi gelen hocadan memmunduk,menejerden memmunduk transferden memmunduk simdi moda deyimle riv riv ediyoruz
sezon basinda elestirene lafim yok
elestirmekten kolay bi sey yok bu dünyada
kusur aradinmi dünya güzelindede kusur bulursun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Herkes Besiktasi dusunuyor, gorusler farkli olabilir hedef Besiktasin basarisi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Ben hocadan menajerden hala memnunum. Ama yönetimden değilim bu kadar açık ve net

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

bakmayın F.Ormanın daha fazla oy aldığına ve alacağına...  başkanlık makamında iyi bir rakibi olmadığından dolayı bu..

buda ne yazık ki başkanımızın sportif açıdan başarısız oldugunun kanıtıdır..

keza bende F.Ormana oy verenlerdenim..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

IL Capitano

Yalan yok, baskan konusunda cok celiskideyim. Hoca ve Önder Özende baskanin eline baktigi icin onlara bi sey söylemek yanlis olur.

Heryerde yaziyor transferde tek yetkili Baskan diye. Istersen Nr1 menajer ol , ne ise yariyoyor mukemmel olman. Adam para harcamiyor.

Ayrica su olayida anlamiyorum, 3 ay önce böyle dedin, 2 yil önce böyle istedin. Guvendigin kisi senin beklentilerini karsilamazsa tabii ki elestirirsin, kac tane Besiktas var? Yanlisa bile bile dogru dersen bence en buyuk yanlisi yaparsin. Forum zaten bu konulari konusalim diye var.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

ayrıca ben seçim zamanı da istememiştim bu fikret orman'ı
Seçim topicine bakılabilir.
ama ezberden konuşuluyor.
"sanki her yıl şampiyon mu oluyorduk"muş. e sen taraftar olarak böyle düşünürsen her şey müstehak.
her yıl şampiyon olmuyoruz 10-15 senede bir olalım yeter. ne gerek var uğraşmaya.

@IL Capitano

(abi sen öyle bir şey söylemedin sana değil bu söylediklerim)

keskinli

kimse ayagina basildi gibi hissetmesin
forumda tabiiki herkes fikrini söyleyecek elestirecek
ama elestirirken karsi elestiriyide hos göreceksin
fikret orman kötü ama stadi yapmasi dogru,kötü ama getirdigi hoca iyi,kòtü ama menejer tercihi dogru.....
bu bi celiskidir
bide ortada bi gercek var
kulüp girtlagina kadar borclu birakildi,rakiplerin stadlarini coktan bitirdi,medyasi taraftari yönetimi ayni ipi cekiyor
hal böykeyken 100 milyon euroluk yatirim beklenemez

El Maestro

@keskinli

İyi şeyleri söylemeyip sadece kötülerini söyleyeceksek ne kadar samimi olmuş oluruz o zaman ? Bu her konuda böyledir ..

3 tane iyi icraatı varsa 13 tanede başarısız icraatı var eğer kıyas yapacaksak, ortadaki bi gerçekte budur . Madem kıyas mevzusuna girdik 1-2 tane bişey bende yazayım.

1-İbrahim Altınsay meselesi  .

2-Eriksson meselesi, bu bi açıklansın özellikle.

3-Fernandes meselesi, bedavaya gitmiş olması .

4- Eneramo, Dany,Sezer .. Hatta sadece Dany'i ayrı bir madde olarak bile yazabiliriz.

5-250-300 bin euro fazla vermeyeyim diyerek işleyen demir Hilbert'i gönderip BÜTÜN seneyi sağ beksiz geçirmek .

6-Gökhan Töre için biz bile burda taa 4-5 ay önce sezon sonuna kalmadan bonservis sorunu halledilsin yoksa iş zora girer dedik. Şimdi gelinen nokta ortada. (şimdi alınsa bile başarısızlıktır)

7-Ronaldinho transferini dillendirip basına sızdırdın, ama sonuç 0 . Her yönetici bu transfer sürecinde ayrı ağızdan konuştu bunu A.Çebi bile belirtti. Mesele yıldız değil yıldız isteyen yok, ama bare vizyon olsun.

8-Diego meselesi, yine umutlandırıp dillendirip başarısız olundu .. Sonra dalga geçer gibi önceliğimiz değildi açıklaması.

Diye çok uzatırım ve hepside doğru şeyler ..

Kısacası yaptığı iyi işler kötü kısmını asla haklı çıkarmaz..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

IL Capitano

Sven Goran Eriksson olayini unutmustum. Ulkeye ayak basmadan 1 mil euro/usd alan tek td odur heralde :(

Ayaga basmakla bi sey olmaz yeterki forum kurallari icinde olsun :)

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

yönetiminde hatalari vardir lakin bazi durumlarda hata kelimesi yanlis anlasilabilir
dolayisiyla yukarida yazilanlarin hepsi hata denilemez
töre icin 7.5 milyon euro vermek bana göre hatadir bir baskasina göre vermemek hatadir
fernandesi kazanmaya calismak bana göre hatadir,kafasi kirik oldugu daha önceden belliydi ama bir baskasina göre sezon basi göndermemek dogrudur
dany veya baskalarini devre arasi transfer etmek risktir,sorumlularida idari yöneticiler degil teknik yöneticilerdir
transfer konusunda önder özende bilicte sorumluluk bizdedir dedi
tabiiki imkanlara göre transfer yapiyorlar
imkan üretememek eksikliktir ama olmayan imkanlari carcur etmek daha büyük eksikliktir
zaten ustalikta burada belli olur,kücük bütcelerle nokta transferler yapilirsa basari gelir
kisacasi bazi hatalar bakis acisina göre degisebilir
fikret orman ve yöneticileride kusursuz mesih degiller tabiiki,mutlaka eksiklikleri var
ama hic kimsenin batan gemiyi terk ettigi zamanda dümene gecti bu takdir edilmesi gereken bi özelliktir
bide ortada yapilan bi stat var
buda inkar edilemeyecek bi basaridir