Ana Menü

Önder Özen'den Bombalar.. 23 Mayıs 2014

Başlatan NoPasaran, Mayıs 23, 2014, 00:30:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

[KralKartal]

Nedense her konuda, bundada ben HAKSIZ ciktim, bundada YANLIS yaptim gibi aciklamalar samimi olsada hata bir degil iki degil, senin hatalarindan belkide direk sampiyonlar ligine gidemedik... Dany puanlari resmen hediye etti..

Hatasiz kul olmaz ama bu gorevdeki biri vede futbol dahisi olarak ilah yaptigimiz sayin özen bu tip hatalari yapmamalidir.
Kaleci hatali goller yerde genc dersin, gencse..Tecrubeli ise hatali dersin, bidaha yapmaz dersin, seneye son sansi, birdaha hata yapmaz umarim bu denli.

Hersey Besiktas icin..Besiktas  gonulluleri bu isi milyonlari alan özenden iyi yapardi, en azindan ondan kotu olmazdi. Futbol subesinin transferleri ile onder ozen transferleri arasinda fark yok..O farki önder özenden gormek isterim.. Fenerbahceden gitti, Fener yine en iyi futbolculari aldi, Onder Ozen degilmis demek ki...

Simdi Onder Ozeni destekleyenler kizacaktir ama mevcut bir senede durumlar boyle.. Seneye artik gorecegiz, Besiktasa faydali olursa bas tacidir zaten.

Sergen Yine hakli mi cikti?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

önder özen cenk hariç 4 transferden söz etmiş.
yüzde 75 başarı sağlayamazsa başarısızdır benim için. yüzde 25'lik oyuncunun da yüzde 15'lik katkı vermesi gerek.

galaxy note II - tapatalk

NoPasaran

Başkan Cenk Hariç 5 oyuncu dedi..

Önder Özen Başkanıda dinlememiş sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

o oyuncu töre olabilir.
özen hesaba katmamıştır.

galaxy note II - tapatalk

keskinli

artik samimi söylesileriyle degil yaptigi islerle ön plana ciksin
ümidimiz devam ediyor,bu sene daha iyi isler yapacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

K.D

Latin amerikadan izlediği oyuncuları alacakmış galiba ramon gibi hatta daha kaliteli yetenekler bekliyorum bide biraz saha sert olur umarım artık takım üstünde :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Valla golcüyü Latin Amerika'dan alsak keşke.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Santrafor işi riske gelmez. İyi bir adam alsinlar Avrupadan

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net