Ana Menü

Çarşı [Ana Konu]

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2014, 12:20:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Arkadaşlar  ortamı gericek yazılar ve tartışmalardan uzak duralım Bu bir uyarı mesajıdır.
Az kişinin onlineolduğu Aile kavramıyla yürümeye çalışan bir forumuz,
bunu unutmayın yarın öbür gün yüzyüze gelebileceğiniz aynı takımın sevgisini taşıyan insanlarıyız.
Bu ve bu mesajdan sonra ortamı gerici, hakaret içeren tüm mesajlarla ilgili gereken kuralları uygulayacağız.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Carsi kendini bitirmisti zaten daha önceden
Gecen seneki toplumsal olaylarda reytinglerini yukari cikarmisti yeniden ama anlasilan cikar kesilince yonetime savas acmis
Cikar icin takim Seven hic sevmesin
Bedava otobüse bedava bilete ben de her maca giderim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

fikret orman gezi olaylarında bile çarşı'ya cephe olmadı iktidara rağmen.
yeni statta da onlara güzel bir yer ayıracağını söyledi defalarca.
derbi maça gel, maçın skoru ne olursa olsun son beş dakika efendi gibi protestonu yap.
şampiyonlar ligi'ne giderken bu protesto gereksizdi.
ki e-bilet olayını çok savunan birisi de değilim.

galaxy note II - tapatalk

[KralKartal]

Bildigimiz seyler, acikcasi ciddiye almiyorum, agirligini kaybetmistir.

Passokart, passo yalan, olay farklidir..

Ayrica yonetim, Carsinin biletini kesmistir.. Bilet dagitmadi, bilet kesiyor,

Dagitsaydi buyuk baskan fiko olurdu. Neyse, BESIKTAS sagolsun..

Carsi bir ruhsa, bu ruhu kirletenleri arindirip, aynen devam edecektir birgun.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

http://haber1903.com/videos/video_id/60

Çarşı Grubu Liderlerinden Ayhan Günerden olay açıklamalar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Yapma be Ayhan abi bari sen yapma... Yildirim Demiroren icin tek kelime niye etmedin?

Neden Fikret Orman kotu baskan oldu? YD buyuk baskandi?

Sende bende iyi biliyoruz abi..

Hata herkesin olabilir, ama YD olsaydi, yeni stat yapiliyor, suanki durum buyuk basari , destek olmak gerekir diye aciklama yapilacagindan eminim..

Fark nerede? Besiktasi kimseye yedirtmeyizin icerigi cok farkli..Maddi acidan kimse Besiktasi yiyemez.. Yememeli..
herkes YD degil ki..

carsi52

Her konuda neden YD öne sürülüyor.

Tepki verilmedi mi hiç ? S.ktir bile denildi.

https://www.youtube.com/watch?v=l8jqD4nx0Vk

https://www.youtube.com/watch?v=5CFzM3UHEjc

https://www.youtube.com/watch?v=J98IIDbTGSs

Çok yanlışlar yapıldı YD zamanında oda doğru fakat YD zamanında yanlış yapıldı diye artık yapılan yanlışlar görülmesin mi ?

Geldiği günden bu yana Fikret Orman tribünü bitirmeye çalışıyor buna kim yalan diyebilir ? Kimsede karşı değildi geldiği günlerde herkes istedi ki başkan taraftarın yanında dursun karşısında değil kombine fiyatlarını hatırlayın girmeyin bu tribüne der gibi fiyatlar koyuldu.Çoğu konuda taraftar karşıtı açıklamalar yaptı.

Kimse istemez Beşiktaş başkanı bize karşı olsun diye geldiği günden beri 1 adım atmadı malesef başkanımız.

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı Yapmadem bu kadar mevzu oldu biraz da biz bahsedelim.Bizde zamanında yıllarca forzada takıldık, gecelerce sabahladık, 24 saat takip ettik yazdık,çizdik herneyse güzeldi. Beşiktaş taraftarının neredeyse internetteki tek adresiydi.

Bir arkadaş da yazmış, ne olduysa 3 temmuzdan sonraki demirörenin tutumundan dolayı yapılan eleştirilerin göz açıp kapayıncaya kadar silinmesi hatta rıdvan akar'ın üyeliğinin silinmesine kadar giden olaylarla oldu.

Yüzlerce kişi çoğuda forumun ağır topları üyelik sildirmek için uğraştı ana avrat küfür etti ama forumu forum yapan kişileri de öyle kolay kolay silmiyorlardı haa.Baya ısrarcı olmak gerekiyordu.Şu anda twitterda şiirsel aforizmalı eleştiri kasan sakallı abiler ne yd güzellemeleri ne gaz alma yazıları yazardı be!

(komik bir anektot forumda ibrahim tatlıses'e de eleştiride bulunursanız ceza yemeniz muhtemeldi o admin kendini bilir     )

Belki de bir çoğunuz da oradaydınız ama hatırlamıyorsunuz tam olarak neler yaşandığını birkaç hatıra paylaşarak hatırlatıcam.

Bu aradak beleş bileti geçtim , biletlerinizi aldık bizde diyip kişi başı 300 liradan 900 lira alıp, ''bu gençler bizim pankartı asıcak'' diyerek bizi maçı sokan abileride gördük yaşadık.Beşiktaştan menfaat bekleyen anasından ... beklesin diye bağıran abiler bunlar.

Velhasıl kelam forza forumu kontrol eden şahıslar küçük bir grup kim olduklarını bilenler bilir ne yazık ki çizdikleri imaj gibi öyle özgürlükçü, demokrat eleştiriye açık tarafsız bir kişilikleri yok ve forumda da hiç bir zaman böyle bir ortamı sağlayamadılar.

eğer onlardan değilsen her eleştirine cevap şu oluyordu:sen kimsin ,semt çocuğumusun,kaç deplasmana gittin,atkı takmakla çarşıdan mı oldun....vb
ulan toplasan 50-60 kişisiniz, fikir beyan etmesini hak görmediğin ülke genelindeki Beşiktaş taraftarı çarşı sempatizanı olmasa, sana destek vermese pendikspor magnifico grubu kadar bile kıymetin yok ama anlatamıyorsun işte.

YD'lerine laf söyletmediler yüzlerce,binlerce Beşiktaş taraftarını yok sayıp güzelim forumu bitirdiler zamanında, insan neye karşılık demeden edemiyor?

daha çok şey yazılırda gerek yok bunu da yaşı henüz küçük manipulasyona Beşiktaş sevgisi sömürülmeye açık bazı olayları yaşamamış bilmeyen taraftarlarımız fikir sahibi olsun diye yazdım.yoksa bilen zaten nicelerini biliyor.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Çarşı'nın içinde öyle insanlar olduğu, bir anda nasıl zenginleştikleri kafa kurcalayan daha doğrusu kafa kurcalamayan az çok belli olan bir şey. Ancak öyleleri var diye toptan çarşı'ya laf edilemez. Kabataş Hakan'ı, Şevşek Ali'si ve aklıma gelmeyen böyle isimleri dışardan görüldüğü kadarıyla gayet mütevazi hayatı olan, kimseyi bir başkası için yönlendirmeyen sadece Beşiktaş peşinde olan insanlar. Toptan çarşı'ya laf etmek onlara da laf etmek oluyor ve hak yenmiş oluyor.

Birde YD kötüydü diye Fikret Orman'a laf etmeyecek değilim. O da sapıtmaya başladı, ilk geldiği zamanki Fikret Orman yok kim ne derse desin. YD'ye neler dediğimi biliyorsunuz, hatırlıyorsunuzdur diye düşünüyorum. Şu forumdaki ilk cezam 2008'demi 2009'damı ne YD'ye tüp kafa dediğim içindi. :) Sui misal emsal teşkil etmez.

[KralKartal]

Erhun sen carsi degilsin, bende degilim, taraftarsin, CARSI bir ruhtur hikayesinede aldanma, herkes carsida degil, sen carsiysan, herkes carsiysa, bverilen tepkilerde aciklamalarda neden bizimde gorusumuz sorulmuyor, yada neden forzdada taraftarin sesine kulak verilmiyor, catlak ses oldugu an uzaklastiriliyor.

Sevsek ali mutevazi abimizdir, cokta iyi biridir, keza ayhan abide oyledir, insan olarak on numara adamdir. Lafim olmaz, olamaz.
CARSI bu kisilerden sorulur su anda. O zaman Carsi denirse bu kisiler akla gelir.
Eskiden Yilmaz baskandi, namidiger denyo yilmaz yani Yilmaz Gitgetir. Onun ayrilmasida ayri hikaye ve mevzu.

Ali abinin ic dunyasina girmeye gerek yok, ozele girer ve saygimdan dolayi yazmam...Herseyde yazilmaz.. Ama senin yazdigin gibi basit degil.

Senin YD'ye yazdigin ile resmi aciklamalar bir degildir. Bende YD'yi elestirdim, zamani geldi destekledim. Fikret Ormani destekledim, suan elestiriyorum, ama bilet vermediler vermiyecekler diye istifa et demiyorum, Besiktasa zarari olan her kimse elestiririm, Carsida dahildir ve YD zamaninda en kral zarari verdiler Besiktasa.

ERHUN

Ben bunlara bir şey demiyorum ki. Hiç bir zaman çarşı'danım vs. tarzı bir cümle de yazmadım. Eskiden kapalı altta Karagümrüklü'lerin sağ tarafına gidiyordum (onların bölümünde değildim), sonra yeni açığa gitmeye başlayınca 3-5 maç antipati'ye gittim ama baktım orası gidilecek yer değil kendi hâlimde arkadaşlarımla giden biri oldum.

Dediğim gibi o kişiler hakkında bildiğim kadarıyla yazdım, daha detayını bilemem. Çarşı yeri geldi zararda verdi ama Fikret Orman burada sırf çarşı'ya laf etmiyor onu anlatamadım kaç haftadır hatta ay oldu. Yeri geldi bize de laf etti. Benzer düşüncedeki herkesi aynı kefeye koyması hata. Neyse aynı konular dönüyor hep, demek istediğim son zamanlarda doğru açıklamalar ve davranışlar yaptığını düşünmüyorum. İlk geldiği andan şu sürece kadar olan başkan olsun istiyorum, değişmesin ama maalesef değişti.

[KralKartal]

`demek istediğim son zamanlarda doğru açıklamalar ve davranışlaryaptığını düşünmüyorum.`

burada haklisin zaten bazi aciklamalarini bende hos bulmuyorum, zaten yazdim, bikmis sanki..