Ana Menü

Fikret Orman'dan Divan Kurulunda çok önemli açıklamalar

Başlatan NoPasaran, Mayıs 03, 2014, 12:33:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Allah yardimcin olsun hatalar insanlar icin
kolay degil bu rantcilarla boykotcularla cepcilerle yancilarla köstekcilerle mücadele etmek
sana sabir ve dayanma gücü diliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Başkanda RTEleşme var galiba. Eğriye eğri doğruya doğru demekte suç oldu. Geldiği günden beri destekliyorum kendisini biliyorsunuz, yaptığı doğruları yazıp desteklediğimde sorun yoktu. Şimdi ebilete karşı olduğum için örgüt üyesi (buradaki örgüt çarşı herhalde) mi oldum? Kaldı ki hiç bir grupla uzaktan yakından alakam yok. İnsanlara böyle iftiralar atarak koltuk sağlamlaştırılmaz.

El Maestro

Carsiya paralel derse yakinda sasirmam :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

bi pire yüzùnden yorgan yakilmaz
kanunu besiktas kulübü cikarmadi
cikan her kanunu desteklemek zorunda degil kimse ama kimse kusura bakmasin takimini dsteklemek zorunlulugu var ama
yok baskani sevmiyorum yok hocayi sevmiyorum yok tribünü begenmiyorun gibi sebeplerden dolayi takima köstek olan varsa ona taraftar denmez
baskan birinci agizdan söylüyor kimin ne istekle geldigini
maddi cikari icin taraftarlik yapanlarin cani cehenneme
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Kapalı tribünün bilet,kombine fiyatlarını en üst noktaya çıkartarak sen o ilk dışlamanı yaptın zaten başkan.

Sizin gibiler giremez buraya zenginler zengin aileler girecek artık dedin.Ne oldu geçen sene tüm sezon boş tribünlere oynadı Kapalı.

Başkan'a elinde prolu cebinde dolarlar maçta oturup sadece maçını izleyen takım yenildiğinde ne olmuş alt tarafı maç işte diyen seyirci lazım istediği bu.
Bölünür senin için uykular!