Ana Menü

Sivas Dönüşü Protesto

Başlatan ERHUN, Nisan 28, 2014, 01:09:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Valla benim en sevmediğim üslup şekillerinden birisi.

Arkadaş fazla Fuat Avni takip etmiş..

Soru sormuş..

Cevaplarını belge ile koy ortaya sustur bizi..

Sadece şu bile yazsının gerisini okumamı engelledi

"devlet stadınızı diğer takımların stadını biz yapalım derken,başkanımız neden buna karşı çıkmıştır?neden ortağı olduğu şirketle anlaşmıştır?"

Kaç senede yapacaktı Devlet burayı ?

3 mü 4 mü...

Bir cevap verseydi bari.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Saçmalık ya .

Önder Özen için ciddi alkol problemi var falan yazılmış, o kadarda değil..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Yonetim istifa diye seslerin yukseldigi protestoyu SAHTE buluyorum...

Yakin gecmiste, Takim suan hedefe oynuyor, aman protesto etmiyelim ortam bozulmasin diyen ALENLER , tribun gruplari,
boy boy poz verip, millet protesto etmesin diye dayak atarken iyiydide,

simdi Fikret Orman ve 2.lik olma sansinin devam ettigi ve etmese ble bu protesto bana samimi gelmiyor.

Demirorene yardim ve yataklik ( ! ) ettiginizin yarisini Fikret Ormanada yapin, hani tek dusunce Besiktas ve menfaatleri ya?

Bu daha baslangic, artik tribundeki rant gitti, saman altindanda para verilmezse artik en ufak seyde Protesto edilir bu yonetim.

Yaziklar olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Fikret Orman'a protestoların artmasının sebebi fenerbahçeye yaptığı yalakalıktır.

Demirören'e tepki verilmedi verildiğinde ne olaylar olduğunu gördük fakat hakkınıda verelim ki fenerbahçemiz dedikten sonra yer yerinden oynadı protestolar başladı zaten sonra federasyon başkanı oldu.

Bu insanlar Beşiktaş aşığı söylenmemesi gereken laflar söyleniyor.

Yediniz yediniz çeteler şunlar bunlar deniliyor.Sözüm bu lafları söyleyenlere hanginiz bu insanlar kadar Beşiktaş için fedakarlık yaptınız veya Beşiktaş için bir şeyler yaptınız ?

NoPasaran

Ne yapmış bu insanlar merak ediyorum..

Her sene Beşiktaş için 1 milyarın üzerinde harcama yapıyorum

Bununlamı ölçülecek Beşiktaşlılık..

Ben açmadım Aleni Restaurantı..

Ben bulunmadım başkanların yanında..

Benim cebime girmedi para bu bedava biletlerle..

Ben tehdit etmedim arkamda Çarşı var diye..

Ne ile ölçüyorsun bunu merak ediyorum..

Aralarına bir gir ondan sonra çık burada insanlara laf söyle..

Beşiktaş için ağlayan adam kötü adam olmaz diyenleri tanı ondan sonra gel buradaki masumlara laf söyle..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Gercekleri yazsan mide bulandirir....

Sunu bil, tribunlerin emekcileri tribunu birakti, 2000 yilindan bu yana birakan birakana..

Rahmetli Ferdi abinin kemikleri sizliyordur. Rant bu hale gelmis iste. Yd zamaninda
Silahlar konustu, ferdi abinin ölümü, amigo harun silahli saldirisi, tribunde dayak, sinan engin krizi...ve niceleri.

YD donemiyle FO donemi cok farkli, ve yillarca susan ve susturanlar simdi PROTESTOCU oldu birden:) komik yani

FO aciklamasini hos bulmadim taraftar olarak, gereksiz olmus bizi ilgilendirmez cunki.
Ama yonetim istifa diye bagirmakta marifet olsa gerek... Minareyi calan kilifinida hazirlamis..

El Colgado

ben istanbul'dayken içerde/dışarda bjk'nin her maçına gittim ama hiçbir zaman çıkarım olmadı.
bedava içeri girdim mi, evet girdim. deplasman otobüsüne de para vermedim.
ama bununla sınırlı değil her şey. direk bjk üzerinden rant sağlayanlar var. mesela adam. bedava içeri girer ama kombinesini karaborsa yapar.
kendim de bedava içeri girmeme rağmen bu yapılan olayı savunmam mümkün değil. fikret orman bilet vermedi diye ona cephe alınması saçma olur. ki ferdi abinin ölmesi, sarı murat'ın içeri girmesi vs çarşı'da rant olduğunun göstergesidir.
sinan engin bedava bilet ayarlayabilecek düzeyde olduğundan ona tepki gösteren birini öldüren insanları savunmamalıyız.
bunlar benim kişisel görüşüm.
insanlar bjk dergiye, oraya buraya üye oluyor kulüp para kazansın diye. her maça gidip bunları yapan insanlar da var. ve bunlar sırf çarşı gurubundan olmadıkları için biletini/sezonluk biletini(kombine) alıp maça gidiyor.
yani her maça gitmekle bedava gireceksin olmamalı. kapalıdan kombine alıp boğazını patlatan insanlar da var.

galaxy note II - tapatalk

[KralKartal]

carsi52

Her grubun içinde rant peşinde olan çıkar peşinde olan insanlar var buna kimse yok diyemez inkar edemez.

Eğer biliyorsan tanıyorsan dersin ki şu grubun içinde ki x kişi böyle bir insan o grubun içinde öyle bir insan varsa bu tüm gruba mal edilemez.

Yıldırım Demirören Beşiktaş başkanıydı o zaman bir sürü kirli işler yaptı 100.yıldan sonra ki sezon 11 puandan şampiyonluğu verdiğimizde türlü türlü oyunlar döndü o zaman da Beşiktaş'ın içinde rant peşinde çıkar peşinde olan insanlar vardı fakat bunu tüm Beşiktaş'a mal etmedik.Bu görüşe göre dünyada her takım taraftar grupları çıkarcı,menfaatçi,rantçı.

O protestolarda 3 tane rantçı varsa 3000 tane Beşiktaş sevdalısı var.

Her yıl 1 milyar para harcamanın yanında Beşiktaş'ın peşinde koşanlar var her hafta şehir farketmeksizin deplasmanlara giden geceleri uyuyamayan semtini savunan sahip çıkan hayatını tribüne adamış insanlar.

Hoş bunları zaten boşa söylüyorum tribüncülüğün tribünün bitmesini isteyen insanlar anlayamaz diye düşünüyorum.

Sadece çıkar için rant için yapılıyor demek kolaya kaçmaktır.Protesto etmek için bir yığın sebep var

Kaç senedir şampiyon olamayan Beşiktaş
Amatör branşların çoğunda kötü olan Beşiktaş
Hakkı yenildiğinde savunulmayan Beşiktaş
Hiç bir zaman taraftarın yanında durmayan yönetim

En sonunda fenerbahçeye yapılan yalakalık ve takımın bu durumundan sonra sinirleri taşırdı.

El Colgado

avrupada bir sürü takım taraftarı var trenle deplasmana gidiyorlar ama kimse bedava bilet vermiyor onlara.
semtlerini de savunuyorlar yeri geldiğinde.
futbol bir tutkudur.
karşılık beklemeden bir şeyler yapmak gerek.
sevdanın, tutkunun peşinden gerekirse deplasmana da gidersin.
bir sürü tanıdığım var deplasmana gidip kombinesi olan.
çarşı gurubu tribünde yer alsın tabii ki ama maça kendi imkanlarıyla sezonluk kombine alarak. o zaman ben derim işte helal olsun bunlar bjk emekçisi diye.

galaxy note II - tapatalk