Ana Menü

Sinan Engin 'TARZI'

Başlatan El Maestro, Nisan 27, 2014, 23:09:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Gelecek sezon 1 puanla dahi şampiyonluk kaçarsa Bu ikilinin işi çok zor maalesef.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 28, 2014, 10:12:18
Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 27, 2014, 23:25:27

Birde ne kadar pislik,iğrenç taraftarımız varmış bizim haberimiz yokmuş arkadaş ya.
bu tas banaydi herhalde
bizim forumuda besiktas taraftar sahnesini iyi takip ediyorum.
adim gibi eminimki,dün sampiyonlar ligini garantileyip dönmüs olsaydik gökhan bizide bara götür diye tezahüratlar yapilirdi havaalaninda
burada yazilar cikardi helal olsun adam kursun yedi yinede maca cikti tam besiktasliymis diye
sevmemizde nefret etmemizde basariya endeksli,yapilan ise degil
oysa isler iyi gitse dahi bi sporcunun sabah 5 te barda olmasi büyük hata
tarftarimiz igrenc  degil tabiiki ama belirleyici
son 10 senedir bastaci edilen bir tane piskolojisi düzgün insan yok mesela

Kulüp cezasını verdikten sonra en önemliside kurşun yiyipte çıkıp takır takır oynadıktan sonra kim ne derse desin önemli değil ki onuda bilemeyiz kimin ne diyeceğini.

Oyuncu eğlenebilir gezebilir tozabilir bunları dünyanın en iyi oyuncularıda yapıyor.

Fakat sen maç kazanamayıp sahada bir varlık gösterememene rağmen böyle şeyler yaparsan orda dur derim.

Çıksın takır takır topunu oynasın takım kazansın nereye gidiyorsa gitsin eğlenmeye.

Bizler takım kazanamadı diye geceleri uyuyamıyorsak sen gidip eğlenemezsin.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Olaylar kopmus, ne kacirmisim, sampiyonluk gitti sanki, barda saldiri olmus, vay arkadas tek suclu silahli saldiriya ugrayan gokhan.

Onder Ozen'in eksikleri? Dany gibi adam aliniyor, topcu bulamadiysa, Dany yuzunden kacirilan puanlara ne demeli,

Bilicin yanlis taktikleri ve oyuncu degisiklikleri?

Futbolcularin bireysel hatalari...

herkes suclu olabilir, her takimdada bu tarz olaylar olur, hemen disiplin yok demek yanlis.

sinan engin ve tarzi kisilerde cocuk bakiciligi yapmiyacak ki, gece gokhan nerde olcay nerde onu mu takip edecek?

Bu taraftar protestoyu aklina koymus, gecen haftadan BILET yuzunden basladi, devam ediyor iste
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Bu kadar kolay kestirip atma konuyu İhsan abi .

Bu sorunlar var bu bi gerçek bunu sende iyi biliyorsun, disiplin sorunuda var hemde BAL gibi var .. Mevzu Gokhan değil zaten genelden bahsediyoruz .

Bizlerdemi kafaya koyduk protestoyu ? Ortada olanı açıkca olanı görüp yazıyoruz ..

Çok normal değilmi bu ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Ben protestoya baglantili yazdim, senin konun haksiz veya tepkim bu konuya degil.

Disiplin sorunu varsa, basta Bilic elestirilir... Sonra onder ozen... Sonra yonetim.

Varsa disiplin sorunu, kavga edipte kadro disi kalanlara verilen ceza disipline girmiyor mu?

Takim genc olunca, lider bir abi sifati tasiyan (tayfur havutcu gibi) bir kaptan yok.
Toramanla olmazdi ama olsaydi etkisi mutlaka olurdu takima... Belkide onun yoklugu
Bu sorunlari cikartti...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Kendi sahanda fenerbahçe ile berabere kalmışsın eğlenmeye gidiyorsun neyi kutluyorsun ?

Şampiyonluk gitti sanki..

Bu sezon fener şampiyon olduğu için 2.olan direkt şampiyonlar ligine gidiyor şampiyonluk gibi bir şey oluyor.

Biz gidemezsek yerimize galatasaray gidecek 2 senedir şampiyon olan kendisini toparlayan galatasaray bu sene tekrar düşüşe geçen ayağa kalkması için tek fırsatı şampiyonlar ligi olan galatasaray.

Eğer 2.olamaz isek hem kendimiz ayağa kalkma fırsatını tepicez hemde bizim yerimize galatasarayı ayağa kaldırıcaz.

Hatırlatayım dedim.
Bölünür senin için uykular!