Ana Menü

Beşiktaş'tan tarihi "Fenerbahçe" Başvurusu..

Başlatan NoPasaran, Nisan 25, 2014, 12:01:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 25, 2014, 12:58:27
TFF ile aramız iyi mi ki bozulacak?

Akşam yönetim istifa diye bağırma hazırlıkları başlamış bile.

Belki gerçekten seneye iy Kadıköy'de oynayacağız. Olimpiyatın kötü Başakşehirde de oynamamıza izin verilmemesi bu yöne itti muhtemelen

Dert etmiyorum bu açıklamayı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi diyen yokki zaten.. Madem iyi değildi niye geçen hafta susuldu diyorum işte bende, çünkü ben geçen hafta Yönetim itiraz etmeli,açıklama yapmalı dendiğinde bana bu tür cevaplar verilmişti.

30 bine oynamak yerine 70 bine oynamak varken ve kendi taraftarın söz konusuyken susmak, ama şimdi birdenbire ne hikmetse bu açıklamalar .. Bunu diyorum işte bende .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

http://www.spor1903.com/caykur-rizespordan-besiktasa-tepki.html

Al işte bu adamlar laf eder tabi haklı olarak ..

Seyircisiz maç onlar için bi avantaj, düşme hattındalar resmen ölüm kalım maçı Rize için. Bu açıklama ile Rizeye'de ayıp olmamışmı sizce işin bide bu tarafı var.

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 25, 2014, 12:05:51
Samimiyetsiz, üstüne vazife olmayan bir açıklama.

Kavga gürültü olsun, FB-GS arasındaki gibi it dalaşı olsun demiyorum tabii ki bu üsttekini yazarak. Ancak bu cezalar sadece Fenerbahçe'ye olmuyor. Özellikle bu sezon değişen kuralla bir çok takım (başta Bursaspor olmak üzere) sadece kadınlara ve çocuklara oynadı. Değişen kuralı, cezalı maçları tasvip etmeyen, kınayan, olmaması gerektiğini belirten bir açıklamaya kimse hayır demez ve desteklerdi. Ama bu basbaya Fenerbahçe'ye yancılık gibi duruyor. Fenerbahçe özelinde bir şey yapmak istiyorsan "şampiyon olduktan sonra" resmi siteden "2013-2014 sezonu şampiyonu Fenerbahçe'yi tebrik ederiz" tarzı bir açıklama yaparsın olur biter. Yok futbol denen "oyun" taraftarla güzel yok şöyle özel diye edebiyat parçalarsan senin taraftarı uzak tutmak için koşa koşa gittiğin uygulamaya başladığın sistemi, "oyun" dediğin şeyi çıplak gözle izlemek için banka müşterisi olmaya zorlanmayı desteklersen, teşvik edersen yüzüne yüzüne vururlar sayın başkan ve yöneticileri.

Ayrıca bu açıklamayla geçen hafta binlerce kişinin dört gözle beklediği Fenerbahçe derbisini 20 küsur bin kişiye oynama pahasına açıklama yapmamalarının, gerekirse 100 bin lira verip sistemi geç başlatmamalarının arkasındaki nedenin TFF değil malum banka ve malum şahıs olduğu açıkça belli olmuştur, gerçi o TFF'yi oraya getirenler de aynı kişiler değil mi zaten...

RCA

Bana kalırsa benim düşünceme paralel olan erhun'un söyledikleri.

Üstüne vazife değil Bizim yönetimin. Ama stratejik olarak görüyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Colgado

evet burada rakip takımın pozisyonu ihmal edilmiş.
yine de iyi niyetli bir açıklama.

galaxy note II - tapatalk

CR7

Rize burak Yılmaz'a Çakı attı ceza almadı. Bir de konuşmasınlar.  BB sayesinde kalacaklar ligde

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Ne gereği var bana göre çok saçma bir hareket, fenerliler ceza aldıysa kutlamasın, başka zaman kutlarlar.
Tasası bizemi düştü sonra şikeciler iş birliğinde diyorlar deliricem ya..
Aynısı bize olsa bi tekmede onlar vururdu.
İnsanlığı hak edene yapacaksın herkese değil.
Şahsi görüşümdür beşiktaş kendi iç meselelerine yoğunlaşmalı, takımda gol atan futbolcun yok, futbol disiplinin eksik az bi kendi derdimize düşelim arkadaş.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 25, 2014, 15:21:43
Ne gereği var bana göre çok saçma bir hareket, fenerliler ceza aldıysa kutlamasın, başka zaman kutlarlar.
Tasası bizemi düştü sonra şikeciler iş birliğinde diyorlar deliricem ya..
Aynısı bize olsa bi tekmede onlar vururdu.
İnsanlığı hak edene yapacaksın herkese değil.
Şahsi görüşümdür beşiktaş kendi iç meselelerine yoğunlaşmalı, takımda gol atan futbolcun yok, futbol disiplinin eksik az bi kendi derdimize düşelim arkadaş.

Bu yoruma da kesinlikle katiliyorum. Tebrik ederim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

normal sartlarda olumlu bi davranis ama bizde normal olan ne varki
osuruktan  nem kapilan bi ortamda gereksiz olmus
daha gecen gün febe macinda febenin oynamadigi iddialari varken bu cikis olmamis

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Beko Basketbol Ligi 28. hafta karşılaşmasında TOFAŞ, Beşiktaş İntegral Forex'i deplasmanda 85-79 yenerken, karşılaşmayı izleyen Beşiktaş taraftarları, Fenerbahçe'nin Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğu garantilemesi beklenen ve cezası nedeniyle kadın ile çocuk taraftarlar önünde yapacağı Çaykur Rizespor maçında, cezanın ertelenmesi yönünde bir açıklama yayımlayan siyah-beyazlı yönetimi protesto etti.
Maç boyunca Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım aleyhinde tezahüratlarda bulunan taraftarlar, Fikret Orman'ı hedef alarak, "Fenerbahçe'ye başkan olsana" şeklinde tezahürat yaptı.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Beşiktaş'ın hakları yenilirken çıkıp kaç kere açıklama yaptılar acaba ?

Sizene arkadaş fenerbahçenin şampiyonluğundan.Oturun biz neden şampiyon olamadık diye düşünün.

Eski başkan fenerbahçemiz der
Şimdi bu açıklama objektif olarak bir bakın bakalım yada kendinizi galatasaraylı pozisyonuna sokun ne dersiniz ? Şikeci kardeşler.

Beşiktaş yerine galatasaray olsaydı bu şike olaylarında ve galatasaray bu açıklamayı yapsaydı diyeceğim ilk şey şikeci kardeşler birbirlerine yalakalık yapıyor.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, kulübün Yüsek Divan Kurulu Toplantısı'ndan sonra gazetecilerle yaptığı sohbette şampiyonluk için 16 tişört hazırladıklarını, her hafta ayrı bir tişört çıkartacaklarını, Fenerium için önemli bir gelir hedeflediklerini bildirdi.

Beşiktaş Kulübü'nün dünkü açıklamasının çok önemli olduğunu dile getiren Kiğılı, "Biz de her zaman onların yanında olduk. Stat sorunu yaşadıklarında ilk olarak 'Sahamız açık, buyrun' dedik. Her zaman Beşiktaş Kulübü'nün yanındayız. Sahamız dün olduğu gibi yarın da onlara açık" ifadelerini kullandı.

Futbol Federasyonu ile ilgili Kardemir Karabükspor maçından sonra açıklama yapacağını kaydeden Kiğılı, "Çünkü şimdi konuşursam cezalı olurum" değerlendirmesinde bulundu.

Bu arada, 33. haftadaki Kardemir Karabükspor maçından sonra, 11 Mayıs Pazar günü statta şampiyonluk kutlaması yapılması planlanıyor.

NoPasaran

Saha açıktı neden gitmedik

Valla kığılının bu açıklaması bence yalan...

Benim bildiğim sadeec 1 devre izin veirrizi diğeri devre tt arenada oynayın dediler

biz gs ile anlaşamadık sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 26, 2014, 18:00:06
Saha açıktı neden gitmedik

Valla kığılının bu açıklaması bence yalan...

Benim bildiğim sadeec 1 devre izin veirrizi diğeri devre tt arenada oynayın dediler

biz gs ile anlaşamadık sanırım

keşke olsaydı.

2. yarı giderdik olimpiyata.

El Maestro

Eyy Fikret Orman,

Kendi takımın ŞL stresi yaşarken, türlü türlü olaylar yaşanıp oyuncun silahla vurulurken, diğer oyuncularında gece klübünde gezerken sen bu işlerle uğraş ..

Hadi vakit kaybetmeyin Fener şampiyon oldu bildiri yayınlamakta geç kalıyorsunuz .