Ana Menü

Maca gitmeyenler hakkinda görüsleriniz? (ÇARSI/UniBJK vs)

Başlatan [KralKartal], Nisan 19, 2014, 14:21:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Bu arada çarşı gitmiyor diyoruz benim bildiğim izmir çarşı da manisa çarşıda gidiyor maça hatta arkadaşlarım aldılar biletleri otobüs kaldıracaklar manisadan
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Batuhan

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 19, 2014, 16:10:20
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 19, 2014, 15:50:47
1.Yonetim sucludur, denilmektedir. Sahsen bunu diger konuyada yazdim.

2. Protesto edilmesin demedim, edilmeli ama bu macta edilir mi? Bu macta Besiktas yalniz birakilir mi?

Sampiyonlar ligi senin passoliginden onemlidir, sen kayitsiz sartsiz sevdin Besiktasi, yonetimi sevmedin ki?

Yonetime tepkisi olan maca gitmesin, o halde YD baskanken tribunun yarisi bos mu kalacakti?

Git maca ver tepkini... Yaratici taraftarimiz var, bu mactada TAKIMI etkilemiyecek tepki verebilirdin,

90.dakikada passokarti sahaya atabilirsin, ve sirtini donersin.. ama takimi etkilemezsin, destegini olursun.

Bastaki suclu diye BESIKTASI yalniz birakacaksak, isimiz is.O halde Besiktasi degil, kisileri mi seviyoruz?

karaborsacilar is basinda iste.. Yorum yapmiyacagim artik, senelerdir Besiktas bu karaborsacilardan kurtulamadi..

passokartida bu nedenle destekliyorum, ama bu mac hata..

İhsan abi olayı tamamen farklı yöne çekiyorsun. Bu uygulamanın neden BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE maçına denk getirildiğini hiç düşündünüz mü ? Ben size söyleyeyim,

Özellikle bu maça getirilmesi seve seve alacaklar mantığından dolayıdır, adam zaten bu maça alırsa o kartı 1 yıllık parasını peşin ödüyor, ondan sonra umrunda olmaz gitmişsin gitmemişsin . Bu bir dayatmadir... Önemli bir mac oncesine koyuyorlar ki SEVE SEVE alsinlar.

Ve işte böyle çelişkide kalınıyor ..

Çünkü her zımbırtı ilk bizde uygulanmaya başlıyor cezayı KABUL EDECEKTİN olay BİTECEKTİ ! 

Daha yeni Galatasaray - Fenerbahçe derbisi vardı onla başlatsaydın ya yiyorsa ? Yemez.. Çünkü ne gereği var nasıl olsa Beşiktaş ses çıkarmaz .

Bir yanlışı düzeltmeden edemeyeceğim.

E-Bilet tasarısı 04.2012 tarihli bir yasa olarak onaylandığı için 04.2014'ten itibaren yürürlüğe giriyor.

Derbi öncesi yapalım da millet seve seve alsın olayı değil.
Koca hestiy aya bedenem ?

El Maestro

Bunun süresinin daha önce 2 kez uzatıldığını biliyormuydun peki ?

2 kez uzayan şey 1 hafta daha uzayabilirdi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

febe macina denk gelmesi talihsizlik
keske kayseri macina denk gelseydi
bu saatten sonra bu kanundan dönmezler,dönmemelilerde
uygulama bi sürü acidan dogru
fislenmekten korkupta facede,twitterde kimliklerini carsaf carsaf dökmek celiskidir
carsi cuvalladi yine bu iste
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Daha önce de yazdım. İnsanlar protesto etmekte elbette özgür ki bu bizim en büyük hakkımız. Fakat CL yolunda en önemli maçımıza çıkacakken bu doğru gelmedi bana. Protestonu ertele, en önemli maçta destekle takımını.

E-bilet uygulamasının da bu hafta hayata geçirilmesi yanlış. Normalde 60 bin kişiye oynanacak maç maksimum 30-35 bin kişiye oynanacak.

Olur da ikinci olamazsak Fener maçının büyük etkisi olacak. Keşke protesto başka bir maçta yapılsaydı. Bu işten Beşiktaş zararlı çıkacak.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Çarşının senelerdir hakkında ki iddialari doğruladığı olaydır benim görüşüm

Beşiktaş zerre umurlarında değil derlerdi hepsi ceplerine bakar derlerdi..

Haklilarmis..

Besiktasin bu çeteden kurtulması lazım.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Şu açıdan bakılması gerek.. ben bu konu için en çokta yüreği ve düşüncesi tertemiz olan arkadaşlarımıza, renkdaşlarıma üzülüyorum.. rant sağlayanlarla dışarıdan ve uzaktan bakınca yakın gibi görünmesinin sanılmasından...

ve elbetteki uğraştırıcı şeyleri yada sevmediği istemediği şeyleri protesto etmekle haklıdır ve özgürdür herkes..

neyse geleyim sadete, farklı açıdan bakılmasını istediğim konuya; karşıt görüşlü renkdaşlarımız arkadaşlarımız; "1 hafta daha erteleselerdi, yönetimimiz cezayı ödeseydi isteğimizi yapsaydı nolurdu!! almıcaz kart gitmicez maça boş bırakcaz tribünleri(DERBİ MAÇINDA ÜSTELİK).. protesto edicez.."

diye söylemek ve beklemek yerine, çuvaldızı kendimize batırıp yada dönüpte aynaya bakıp; Ya ertelemeyi karşıdan beklemek yerine; "Biz protestomuzu 1 hafta ertelesek, böylesi önemli bir maçta(şampiyonlar ligi yolunda) ve üstelik derbi maçında takımı destekleyelim, maçtan sonra gerekeni, düşündüğümüzü ve savunduğumuzu uygularız. protestomuzuda yaparız.."

böyle düşünmek Beşiktaş için daha hayırlı olanı değil mi? yada sorayım hem yanlışım varsa düzeltmiş olursunuz;

Beşiktaş için, menfaatlerimiz için neyin yapılması daha doğru? bu zorlu derbi maçı için, şampiyonlar ligi için Şuan yapılması gereken doğru olan tutum nedir?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 19, 2014, 21:48:05
Bunun süresinin daha önce 2 kez uzatıldığını biliyormuydun peki ?

2 kez uzayan şey 1 hafta daha uzayabilirdi ..

E biletin bu maça gelmesi tesaduftur.

Ancak eğer bilerek yapildiysada mantıklı yapilmis. O stattaki son büyük maçta yaşananlar ortada. Bunu düşünmeleri normal olurdu dusundulerse

Çarşı Beşiktaş taraftar grubudur. En son sırt cevireceği yer Besiktastir. Ama malesef çevirmiştir. Şahsen benim için artık sadece orada kendini eğlendiren Beşiktaş üzerinden çıkar elde eden ve bunu gerek tribünlerde gerek ortamlarda gerekirse başka yerlerde kullanan bir gruptan başkası degildir..

Beşiktaş a bu dönem sırt çeviren grubu herkes unutsa Biz unutmayacağız bunun garantisini verebilirim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Güya Beşiktaş seninle ölmeye gelmişlerdi.
Kimse yüreğiyle Beşiktaş diyemiyor ya yazık arkadaş.
Aksam maça gelmeyenler dahada gelmesinler.
Esas Beşiktaş günüdür.
Alışverişin kralinida yapalim klube destek

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

O degilde, YD doneminde istifa sesleri yukselmesin, aman takima zarar veririz, vermesinler diye engel oluyoruz diyenler...

En onemli macta yaptigina bakin? Bedava bilet olmadan gelin maca, rant olmadan Besiktasi destekleyin, tek istegim bu... Herkes ekmek kapisini bulmus, ama bu bizlerin gonul verdigi BESIKTAS olmamali...

Optik baskan acaba yasasaydi Besiktasi yalniz birakirmiydi?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Dayanamadım bende yazmak istedim.

Öncelikle bi yerde okuyup beğendiğim yazıyı paylaşmak isterim.

Öncelikle Passolig kartı satın alınırken 15 - 25 (TS,GS,FB,BJK) TL + 5.5 TL kurye ücreti ve her bir müsabaka için biletlere tanımlanan 2 lira ek hizmet bedeli ödenecek. Ayrıca Çalık Grubu'nun sahibi olduğu Aktif Bank üzerinden gerçekleştirilen bu uygulamada açılış bedelleri her sezon başında arttırılacak ve bize ait olan bir ürünün yeniden bize satılması yetmiyormuş gibi taraftarlık olgusu tamamen ticari bir meta haline getirilecek.
Söz konusu bankanın Passolig'i satışa sunarken "KREDİ KARTI ÖZELLİĞİ BULUNAN" Passolig kartlarını da mecburi tutulan Passolig uygulaması adı altında taraftarlara satmaya çalışması, işin ticari boyutunun ve amacının ne olduğunu gözler önüne seren ayrı bir unsur.
E-Bilet uygulaması; taraftar kavramını müşteriye indirgemekle kalmayıp, tüm özlük-kimlik bilgilerimizi e-bilet sistemine kaydedip, biz taraftarları adeta fişlemektedir. Taraftarların organize olarak hareket etmesini engellemeyi amaçlamakla birlikte, genel olarak tribün kültürü ve taraftar kimliğini ortadan kaldırmayı hedef almaktadır.

Fener maçı için Muğladan,Samsundan,Karabükten diye bir çırpıda sayabileceğim şehirlerden kilometrelerce "biletsiz" yol gelen insanlar,hayatı boyunca istanbulda ki maçlarda tribün yapmış deplasmanlara gitmiş insanlara beleşçi,karaborsacı,hain denmesi kanıma dokundu diyeyim birazda.Elbette karaborsacı,beleşçi kesim vardır fakat bu yukarıda yazdığım insanların yanında çok çok az kalan bir sayıdalardır.

Genelde fırsatı olmasına rağmen maçları televizyondan izleyip sonra bunlar Beşiktaş'ı yalnız bıraktı şöyle yaptılar böyle yaptılar diyenleri gördükçe hayretler içerisinde kalıyorum.

Ha birde

Kasımpaşa maçında sahaya atlayan adam tribünde.İyi ki e-bilet var çok güvendeyiz gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

1- 2  lira hizmet bedelini kim nerede ödemiş ?

2- Her sene arttırılacağı söylenen kart ücretinde kaynağın nedir ? Cumartesi günü toplantıda idim ben. Kulüpler para istemezse seneye kart ücreti bile ödenmeyeceksiniz. Bunun artacağını kim söylüyor. Şu an mevcut sistemde Anadolu Kulüpleri 10 lira İstanbul kulüpleri 15 lira ödeyecektir.

3- Kredi kartı özelliği bulunan passo kartı mecbur tuttuğunu nereden biliyorsun ? Tamamen yalan ve hayal ürünüdür. Passo cüzdan kartın İstanbulda aldığınız AKBİL den hiç bir farkı yoktur. İsteyen kredi kartı alabilir. Şahsen ben Kredi kartı almak isterdim ancak işim dolayısıyla bunu alamadım. İsteyen KREDİ KARTI ALIR, İSTEYEN BANKA KARTI İSTEYEN SIRADAN SADECE MAÇA GİRİŞ KARTI ALABİLİR..

4- Sizin özlük bilgileriniz zaten devletin heryerinde var. Bugün benim bile önümdeki sistemde tc kimlik yada nufus cizdanı seri no yazdığımda adres bilgilerinize kadar çıkıyor. Eğer inanmıyorsanız yarın bana tc nizi gönderin ev adresinizi size vereyim. Biletix ten bilet alırken TC verirken Devlet Temelli E BİLET için neden bilgi verilmez anlamak imkansız. Bu fişlenme iddiası bence bu  olayların en kötü bahanesi.

5- Bakın İnsanların Beşiktaş sevgisini tartışırken Beşiktaşa verdikleri kadar da aldıklarını görürseniz çok iyi olur.  Çok insan vardır belki bu forumda da vardır sadece Beşiktaş maçına giderler ve evlerine geri dönerler. Oralardan kimseyi tanımazlar etmezler buna ihtiyaçta duymazlar. Bunlar karşılıksız sevgiyle severken, başkalarının elde ettikleri şeyleri kimseler bilmiyor. Sana sadece şu kadar söyleyeyim "tribün yapmış" dediğin insanların neredeyse tamamı bugün "Yıldırım Demirören gelse" diyecek kadar Beşiktaşlılar. Fikret Orman iyi başkan de bakalım Çarşı içinde aldığınız tepkiyi görürsünüz. Beşiktaş için gece gündüz çalışan Başkana neler dediğini duyduğunuzda bu işllerin sadece orada tribün yapmak olmadığını görürsünüz..

E Bilet vatana millete hayırlı olsun..

Zorlukları olacaktır. Suistimalleri olacaktır. Taraftar gruplarının haklı olduğu bir kaç noktada vardır ancak bunlar protesto etmekle değil konuşarak ve uzlaşmacı tavır sergileyerek olur.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Akbilden hiç bir farkı olmadığını zaten bu akşam akbil ile maça girenlerden dolayı öğrendik.

Çalık grubu boyutu var işin içinde birde bu kadar kötülerin başında olduğu bir işi bu kadar savunman seninde işin içinde olduğu için savunduğun anlamını düşündürmüyor değil.

Ben şimdi bu passoligi Beşiktaş e-bileti aldığımda burda Orduspor'un maçına girebilecekmiyim ?

Ben senede 1 yada 2 defa ancak maça götürdüğüm kız arkadaşımı yada bi abime gidip 25 lira verip bu zımbırtıyla uğraşmak zorundamıyım ?

Veya kafasına esip ben haydi maça gidelim diyen bir insan gidip birde bu zımbırtıya para verip onunla mı uğraşıcak ?

Peki ya hatıralar ? Benim odamda gittiğim maçların biletleri durur arada bir bakarım belkide Allah izin verirse ilerde çocuğuma gösterir o maçın anısını anlatırım.E-bilet bunu yapabilecek mi ?

Bölünür senin için uykular!

RCA

Kaanin son dediklerini bende cok dusundum. Ve hakli da buluyorum.

Nebiliyim arkadaş.

Duzen hep degisiyor ama duzulen yine biz yine biz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

konu dönüp dolasip calik gurubunda bitiyo gerisi hikaye
aradigim zaman dünya güzelinde bile kusur bulurum,sevdigim zaman en cirkinin bile güzel yanlarini bulurum
eger bu ihaleyi baska bi sirket alsaymis böyle protesto olmayacakmis
keskede baska bi sirket alsaymis
dünkü trübün boslugundan gurur duymuslardir o malum guruplar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin