Ana Menü

"Yav he he"

Başlatan ilhan mansız_melis, Nisan 12, 2014, 19:53:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Kendine ait bir stadın olmadan, rakiplerden 4-5 kat daha az transfer bütçesiyle lige başlayacaksın..

4 hafta üstüste kazandıktan sonra, evindeki ilk derbinin 90′ıncı dakikasında, hangi takımlı olduğu bile belli olmayan binlerce insan sahaya girecek..

Tek bir yabancı maddenin atılmadığı, tek bir kişinin burnunun kanamadığı karşılaşma sonunda 5 maç ceza alacaksın..

O da yetmez ”Hocana da 3 maç ceza” diyecekler..

Rakibin elinde topla sahada dolaşacak, Hakem Barış Şimşek uyarıp, sadece sarı kart gösterecek..

MHK Başkanı Zekeriya Alp, sezonun devre arasında çıkıp,  ”Evet en çok hakem hatası Beşiktaş aleyhine oldu”  diyecek..

Hakem İlker Meral, Bursaspor maçında Ersan Gülüm’ü atacak, daha sonra stat koridorunda helallik isteyecek.

Şarkıcısı, ünlüsü, hokkabazı çıkıp futbol hakkında ahkam kesecek ama senin hocan, yayıncı kuruluşun hakem yorumcusunu eleştirdi diye kıyamet kopacak..

Rize’de aleyhine 2 penaltı çalınacak, yorumcu Rıdvan Dilmen ”sağdan, soldan,kale arkasından, pilottan,uzaydan seyrettim, nerede penaltı var, göremedim” diyecek..

Paramparça olduktan sonra, Cüneyt Çakır 1 tane lehine hata yapacak, ”oo bakın hakemler Beşiktaş’ı da koruyor” diyecekler..

Ali Palabıyık’lar, Çağatay Şahan’lar senin maçını yöneterek tecrübe kazanacak..

Rakibinin kızgın boğa gibi sağa sola saldıran orta sahaları, kartsız, cezasız yoluna devam ederken, Oğuzhan Özyakup’a 7 tane sarı kart çıkacak..

Kimsenin duymadığı kötü tezahürat nedeniyle sahan kapanacak..

2002 yılında hizmete giren Atatürk Olimpiyat Stadı’nda güvenlik zaafiyeti olduğu, bu sezon anlaşılacak ve  ”Hadi Doğu tribünü” kapatılsın denecek..

Doğru mu yanlış mı hala tartışılan, Passolig uygulaması, Fenerbahçe derbisiyle beraber, önce senin maçında uygulanacak..

Ondan sonra çıkıp; ”Önder Özen şunu almış..Bilic geç oyuncu değiştirmiş” diyeceksin..

Yav he he ..

👏👏

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Söylediklerinin tamamına katılıyorum Melis

CR7

Söyleyen fırat günayer ;D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

:)

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Güzel söylemiş..

O zaman bu neyi gösterir..

Senin yönetimin basiretsizliğini
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

en az son 20 sezondur ayni sarkiyi söylüyoruz
bunu sadece yönetimlerin basiretsizligiyle aciklmak yetmez
camia olarak bu konuda zayifiz
taraftarindan tutta basinina kadar camianin önde gelenlerinden tutta sporcusuna kadar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin