Ana Menü

Şok ! Yeni Ses Kaydı (SURİYEYE SAVAŞ PLANI)

Başlatan NoPasaran, Mart 27, 2014, 13:52:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Başçalanın Seçim Güdümlü Savaş Planı 1-1

Camiye ayakkabı ile girmekten söz edenler,

BİR TÜRBEYİ VURMAKLA SAVAŞ ÇIKARMA HAZIRLIKLARINDA İMİŞ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Başçalanın Seçim Güdümlü Savaş Planı 1-2

buda mı PARALEL !!!

AYIP BE AYIP ARTIK

ULUSLARARASI SAVAŞ SUÇLARI YARGILASIN ARTIK TÜRK HÜKÜMETİNİ..

YAZIKTIR  GÜNAHTIR..

REYAHNLIDA ÖLEN İNSANLARIN KANININ ARTIK KİMİN ÜZERİNDE OLDUĞUNU ÇOK İYİ ANLADIK

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Suriye'ye ait bir savaş uçağının TSK tarafından düşürülmesinden sonra "Türkiye savaşa mı giriyor" sorusu gündemi meşgul etmişti.

Ortaya çıkan iki yeni ses kaydı bu tartışmaları daha alevlendirecek gibi görünüyor.

Ortam dinlemesi olduğu anlaşılan kayıtta, eğer kayıtlar gerçekse, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ferdidun Sinirlioğlu ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler arasında bir savaş toplantısı gerçekleştiği görülüyor.

İddiaya göre Suriye'ye savaş açabilmek için nasıl gerekçeler bulunabileceğini tartışan isimler, bunun için Süleyman Şah Türbesi'ne yapılan müdahaleyi kullanmak istiyor.

Ancak Feridun Sinirlioğlu, bu olaydan sonra yine Türkiye içinde bombaların patlayabileceğini de hatırlatıyor.

Yaşar Güler ise ivedi olarak Hakan Fidan'ın desteklenmesini, silah ve mühimmatların muhaliflere ulaştırılmasının gerektiğini belirtiyor.

TÜRBEYE SALDIRTIP SAVAŞ ÇIKARIRIZ

Davutoğlu olduğu iddia edilen sesin ise "'Başbakan, bu (Süleyman Şah Türbesi) bir imkan gibi değerlendirilmeli bu konjoktürde' dedi" ifadelerini kullandığı belirtiliyor. Ses kaydında Hakan Fidan'a ait olduğu öne sürülen sesin ise "Gerekirse Suriye'ye dört adam gönderirim. Türkiye'ye 8 füze attırıp savaş gerekçesi üretirim, Süleyman Şah Türbesine'de saldırtırız" dediği iddia ediliyor.

Davutoğlu "2012'de yapmalıydık, cesur kararlar almalıydık" diyerek daha önce Suriye'ye girilmediği için pişmanlığını belirtiyor.

Hakan Fidan "2 bine yakın TIR malzeme gönderdik" deyince Yaşar Güler ise orada silaha değil mühimmata ihtiyaç olduğunu söylüyor.

BİR GENERAL GİTTİ

Kayıtlarda Yaşar Güler, "Sayın Bakanım bir general verelim dedik" diyor ve bir generalin gönderildiğini belirtiyor.

Feridun Sinirlioğlu da pratik olunması gerektiğini belirterek Başbakan'ın açık bir şekilde talimat vermesi gerektiğini söylüyor.

Odatv olarak ses kayıtlarını yayınlamıyoruz.

Ancak bu ses kayıtları eğer doğruysa devletin çivisinin tam anlamıyla çıktığını gösteriyor.

"Yurtta sulh cihanda sulh" ilkesiyle kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin istihbarat kurumu, ordusu, hükümeti oturarak nasıl bir provokasyonla savaş çıkarılabileceğini tartışıyorlar. Ölecek insanları umursamadan Suriye'de kafa kesen teröirstleri nasıl iktidar yapacaklarını tartışıyorlar.

Ve elbette her adımları olduğu gibi bu da dinleniyor. Bir üçüncü göz devletin her yerini izliyor ve kaydediyor.

Yazık diyoruz!

Yazık!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

yanlış bilmiyorsam ulusarası savaş suçları tarafından dava açılacak bb ye
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: eRe - Mart 27, 2014, 14:15:37
yanlış bilmiyorsam ulusarası savaş suçları tarafından dava açılacak bb ye

Evet Suriyeliler tarafından mahkemeye verilmişti, mahkeme davayı kabul etti. Avrupa'da 2 veya 3 farklı mahkemede hakkında dava açılıyor.

eRe

en azından avrupa bu ses kayıtları montaj mı değil mi test edip ondan sonrada davaya göre tutumunu belirler

ha tabi ses kayıtları mahkemede kullanılamaz geçersizdir her zaman ama tutum konusunda işe yarayacağına eminim
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bence bugüne kadarki en önemli ses kaydı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Bu konuşmalar gerçekse, bu konuşmayı yapanlar da dinleyip kaydeden de devlet düşmanı, şerefsizdir.
Ülkesini satan kansız adiler.
BU ülke hepimizin başka bir Türkiye yok.
Kıçıkırık bir belediye seçiminde çıkan iğrençliklere bak, ülkemizi bölemeyeceksiniz.
İstediğiniz kadar oyun oynayın bu ülke milletin ülkesi.
Onun bunun şunun değil hepimizin.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Büşra zaten bu konuşmaarı İran Ajanlarının kayıt ettiği söyleniyor ;D

Mossad ta bunun içinde :D

Nasıl mit anlamadım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

her ne kadar bu kayit secimi etkilemek icin olsada aciktan bi casusluktur,ve ihanettir
bu isleride yapmaya cemaatin gücü yoktur
bu dinlemeler nsa ve onun isbirlikcisi mossad tarafindan yapilmistir
maalesef türkiyedeki isbirlikcilieriyle, buda büyük ihtimalle cemaat, dinlemeleri yaparak ve internete sizdirarak türk devletini zaafa düsürmüslerdir
verilmek istenen mesajda sudur;kendinizi gördügünüz kadar güclü degilsiniz
türk devleti tüm birimlerini yeniden gözden gecirmek zorundadir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ben bu mantığı anlamıyorum abi..

Bu ihanet felan değil. Bu düşmanın yapacağı iş..

Bunu devlet inceleyebilir..

Ancak sorun şu, insan öldürüp savaş çıkarmak isteyen bir devlet nasıl olabilir ki..

Nasıl sana bana güven verebilir..

Reyhanlı olayını kim şimdi nasıl açıklayacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Milletin en az %50'sinin devlete güveni yok. Adım adım özerkliğe gidiyor teröristler, sesleri çıkmıyor. Güneydoğu başka ülke toprağına dönmüş, neyine güvenelim?

Eksik kalsın onların araştırması, incelemesi. Kayıtları çıkanlar, adı çamura bulananlar şerefi varsa görevi bıraksın. Sonra hukuk karşısında kendini aklasın.

keskinli

Volkan
sunu söylemek isterim
beni yillardir taniyanlar bilir
kesinlikle savas taraftari degilim,ne iceride ne disarida
savasta kazanan olmaz
dolayisiyla dinlemenin icerigine  girmiyorum
bu dinlemeleri yapanlarin iceriginide tahrif edebilecek becerileri vardir mutlaka
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Yayın yasağı geldi ses ile alakalı..

Savaşmayıda geçtim ben. Kendi vatandaşına füze atmayı nasıl düşünürler bunlar çok sinirleniyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Davutoğlu yalanlama yapıyor, yersen.
Apaçık ortada, sesler onların. Hiç mi yüzleri kızarmıyor? Nasıl insan bunlar?