Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

1 ve 2. madde - Evet ben maç izlemeek istiyorum diyorsa bunu alacak..

3- Fotoğrafmı fişliyor ? Orasını anlamadım. Kombine aldığında babasının hayrına mı veriyorlar. Yada bilet alırken her bilgini zaten vermiyormuydunuz Biletixe..

4 - 1 ve 2 . maddenin aynısı. Evet herkes bu kartı aldığında 1 2 ve 4 madden tamamen mantık dışı kalıyor..Çünkü işler kolaylaşıyor

5- 25 liranın 18 lirası Kulübünün isteği. TFF yada kulüpler birliği kulüpleri için belirlemişler. Beşiktaş için bir kebap parasını çok görmeyin..2 lira hizmet bedeli nereden çıktı ben anlamadım. Müşteri temsilcisi böyle bişey yok diyor sitedede yazmıyor.

6- Hayır yanlış bilgi tamemn. Senelik 15 LİRA belkide 10 lira olacak. Aynı kart devam edecek zaten güncelleme yapılacak. Kurye felan ödemeyeceksiniz..

Üzülüyorum bunları yazanlara..

Çünkü hiç bir mantıklı açıklamalar olmadan sisteme sallıyorlar ve malesef kendilerini rezil ediyorlar. Madde bulamamış yazan kişi 1-2-4 ynı şeylerden oluşmuş, yine bulamamış 5 ve 6 yı aynı yapmış..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Kimin hangi taraftan çıkarı varsa onu savunuyor.  :)

Benim derdim TRİBÜN başkalarını bilemem .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Benim derdim Beşiktaş..

Tribün 1 gr alakadar etmiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Bu olayın alisilmasi gereken tarafı var yoksa kotu bir uygulama degil.
Son zamanlarda cikan olaylarda ne oldugu gunler sonra belli olurken şimdi erken mudehale ve ceza olayi olacak.
Bence cok güzel bir uygulama akbil yerinede gecerse müthiş olur

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Artık gelecek nesiller bilet koleksiyonu yapamayacakmış. Bunun için uğraşıyorlarmış :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 16, 2014, 07:10:32
Bu olayın alisilmasi gereken tarafı var yoksa kotu bir uygulama degil.
Son zamanlarda cikan olaylarda ne oldugu gunler sonra belli olurken şimdi erken mudehale ve ceza olayi olacak.
Bence cok güzel bir uygulama akbil yerinede gecerse müthiş olur

♥ BEŞİKTAŞ ♡

Suçun bireyselleşmesi açısından önemlş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

yuvadan 75tl'lik alışveriş yapana kartı hediye edecekler, güzel kampanya.

galaxy note II - tapatalk

ERHUN

49648 passokart satılmış sadece Beşiktaş taraftarına. Nasıl gülsem bilemedim. "Küsurlu sallayalım inandırıcı olsun" mantığı falan herhalde. Satamadıkları için promosyon yapanlar gelmiş düz hesap söylersek 50 bin sattık diyor ya. ;D

Bir bir gruplar açıklama yapıyor maça gitmiyoruz diye. Otoparkta ciddi bir kalabalık olacak sanırım.

eRe

maça gitmiyoruzun mantığını anlayamıyorum
kime zarar ?
beşiktaş kulübüne sadece
tff maça gitmiyorsun diye vaz mı geçecek?
sen gitmezsen başkası gitmek için alacak ?
en basitinden haftaya tüm fenerliler almak için uğraşacak
seneye sene başında da cl başlayınca gs liler alacak
sen ne kadar almamada direteceksin
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Otoparkta eğlendirin kendinizi. Kapıya filan yüklenin. Belki üstünden filan atlarsınız

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Çarşı Beşiktaş Taraftarı felan demesin kendisine..

Bu utanç onlara ömür boyu yetecektir

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıyorsun sevgilini gidiyorsun en kötü ocakbaşına yemek yemeye 30-40 lira verip kalkıyorsun.

25 TL ver,  hem kulubüne yararın olsun hem de maçları izlemek daha güvenli ve daha elektronik olsun.

Niye bu karşı çıkmalar var anlamıyorum. Ben bu sene maçlara gidemeyeceğim için ( üniversite de son senem olduğunda dolayı )

Bu sene bittiği gibi almayı düşünüyorum. aslında şimdi alsam da farketmez ama en azından sene başında almak daha mantıklı geldi gözüme.

Herkes bir gün seve seve alacak.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Nisan 16, 2014, 17:05:14
Alıyorsun sevgilini gidiyorsun en kötü ocakbaşına yemek yemeye 30-40 lira verip kalkıyorsun.

25 TL ver,  hem kulubüne yararın olsun hem de maçları izlemek daha güvenli ve daha elektronik olsun.

Niye bu karşı çıkmalar var anlamıyorum. Ben bu sene maçlara gidemeyeceğim için ( üniversite de son senem olduğunda dolayı )

Bu sene bittiği gibi almayı düşünüyorum. aslında şimdi alsam da farketmez ama en azından sene başında almak daha mantıklı geldi gözüme.

Herkes bir gün seve seve alacak.
Resul bir maç biletix te 8 lira parayla aliniyor ya yol parası dahil. Bunu görmek istemiyorlar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net