Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Öyle bir şey yokmuş ayrı olarak :D

ama seçenekler arasında var takım tutmuyorum/diğer seçeneği
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

bu arada sistem fb maçında başlıyor. alın derim.

NoPasaran

Ben maça gidemeyecekmiyim dedin ya..

Tek pass geçiş alırsın girersin dedim..

Bence bu uygylama süper. Çok detstekliyorum..

Kusura bakmasınlar..

20 liralık bilet alan adam gelecek benim 100 liralık aldığım yeri işgal edecek , bide tartışacak vs vs vs

Gitsin otursun yerine..

Çok seviosa alsın 100 liralık yerden
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Şimdi düşünün. Bu kartı aldı adamın biri. İş için gitti Ankara'ya (az önce bu örneği verdim diye oradan devam ediyorum). Ankaragücü maçına bu kartla giriyor üzerinde armamız var. Ne bileyim, gereksiz.

CR7

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 01, 2014, 23:25:26
Şimdi düşünün. Bu kartı aldı adamın biri. İş için gitti Ankara'ya (az önce bu örneği verdim diye oradan devam ediyorum). Ankaragücü maçına bu kartla giriyor üzerinde armamız var. Ne bileyim, gereksiz.

Bu riskler söz konusu elbette ancak şöle bir durum var.

En fazla  1 kere sorun çıkar..

Sonra bir daha o kartı alamazsın..

Olaylara karışmanı engelleyecek bir düzenleme
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Ben cocuklarimi alip yeni stadyumda hic mac izleyemeyecegim yan 

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Yabancı uyruklu kişiler PASSOLİG Kart sahibi olabilir mi?

Yabancı uyruklu kişilerin de 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında stadyumlara giriş yapabilmek için elektronik kart alması gerekmektedir. Yabancı uyruklu kişiler, sitemizdeki başvuru formunu doldurarak PASSOLİG Kart sahibi olabilir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Tesekkurker il professore 😄

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Bu uygulamayla günlük bilet satış işide kalkacak. İnönü'de her maç bir çok turist görmek mümkündü. Artık onlar olmayacak en basitinden. Bence baştan aşağı saçmalık, bir çok amacın yanında yakınına para kazandırma amacı güdülüyorda olabilir (her yıl adam başı 25 TL, ilk zamanlar 15 diyorlardı bir anda %70 civarı zam geldi her ne olduysa).

Küfür, kavga vs. stadyumlarımızda olan ve sorun olarak görülen bir şeyse (ki öyle) ona göre daha sıkı önlem alırsın, bu şekilde abuk subuk bir uygulamaya gitmezsin. Buna benzer bir şey İtalya'da düşünülmüş taraftar grupları protesto edince vazgeçilmiş.

Dediğim gibi şuan için almayı düşünmüyorum, herkesin her dediğine eyvallah demekten bu hâle geldik. "Bizim Çalık" kusura bakmasın. Bu sene kombine almamıştım zaten Atatürk Olimpiyat Stadına devamlı gidemeyeceğimi düşünerek, bir müddet daha gitmem ne yapayım. Nasıl olsa bu uygulama 1 sene falan denenir kalkar. 3 İstanbul takımında bile tam anlamıyla beklediklerini bulamayacaklarını, Anadolu'da maçların boş tribünlere oynanacağını ve bu saçmalığın bir müddet sonra kalkacağını düşünüyorum.

Ben sistemden daha çok işleyişine karşıyım. Kulübün kendi yapması gereken bir şey bu bana göre, aktifbank pasifbank uğraştırmasınlar insanları. Kulübe gidip sene başı 15-20 liraya bir kart alınsın (o esnada ad-soyad-tckno-telno da alınır), satın aldığın maçlar kartına tanımlansın. Kartı olmayan (başka şehirden gelen olur, turist olur vs. her neyse) gişede kişisel bilgilerini (Türkse ad-soyad-tckno-telno, değilse ad-soyad-ülkesindekino veya pasaportno gibi bir şey ne bileyim onu da çıkaranlar düşünecek) verip tek kullanımlık kart alsın 3-5 liraya, sonra aldığı maç bileti ona tanımlansın girsin seyretsin, tezahüratını yapsın.
Şimdi diyenler olabilir aktifbank'la anlaşma yaptık şu kadar para verecekler diye, aktifbank fazlasıyla kazanacak o parayı karttan ve bilet satışından. Kulüp kendi yapsaydı çok daha iyiydi.

K.D

Ya valla konu olmuş 4 sayfa okuması çok zor geldi şu işin amacı ve uygulanış şekli ne kısaca özetletyebilecek bir hayırsever var mı acaba? :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

RCA

Ama onun altyapisini olusturmak o kadar kolay olmadigindan kulup girmiyor isin icine. Ayrica sadece taraftar karti degil heryerde alisveris yapacagin bir banka karti olmasi dolayisiyla bir bankayla anlasmalari dogal. Bu durumda sen bankayla anlasmazsan tek basina yapmak icin BesiktasBankasi acman gerekir :D bu lokal den cok cok genel bir sey. ingiltere de bu uygulama var ben wigan chelsea macina bu sekilde girmistim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

İşte demek istediğim bu kadar kapsamlı olmasın, kulüp sadece maçlara girmek için bir kart çıkartsın. E-bilet uygulaması için kredi kartı alma zorunluluğu yoktur herhalde? Mevcut bir kartım var neden başka bir bankadan bir kart daha alayım ki? Her işin bu kadar iç içe olması benim hoşuma gitmiyor, kimisi de büyük kolaylık çok iyi deyip alır tabii herkesin bakış açısı farklı.

CR7

o siteyi okudunuz mu?

3 tip kart var.
kredi kartı
banka kartı
ön ödemeli kart

takım amblemi istersen stsl veya ptt koyuyorlar istemiyorsan takım tutmuyorum/diğer seçeneği var tff logosu geliyor.

bu kadar sorunlu bir şey değil yani.