Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

abicim benim fikrim bu yönde ve sen ne dersen de bu yönde olucak eğlenceli maç değilde yenildiğimiz çok sinirli olduğum maçlarda da 90 dakika bağırıyorum
yağmurlu bir gün sana saçma gelebilir evet ama ben maça giderken ağaçlı yolda bağıra bağıra söylerek gitmeyi hiç birşeye değişmem valla ben biletimin hiç bir zaman oturma yerine bakmadım numaralıya gittiğim maç hariç

FEDA

NoPasaran

Zaten o yüzden İnönü Stadyumu için konser alanı diyor ya insanlar.
Rakibi etkilemekten çok kendimizi eğlendirdiğimiz bir stadyum vardı. Bu sistemin bizim tribünlere yarayacağını düşünüyorum. En azından maç izlerler ve istemsiz olarak pozisyonlarda uğğğ ahhh diye sesler çıkar..

Biletinde yazan koltuğu oturmamak ile eskiden banka sırası beklemek yerine tek sıra olup işimizi halletmeye benziyor. Zengin Kodomanlar gelir arkadan girerlerdi. Buda o düzen. Vatandaş ona da çok itiaz etmezdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

o insanlar bi kere tribün mü görmüş acaba hepsi aynı anda bağırabilmiş mi?
ben başka takımdan öyle söyleyenlere gülüyorum
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş bizim en büyük özelliğimiz atmosfer bence bozulmamalı hakemi etki altına fener taraftarı almıyor bu arada Aziz Yıldırım alıyor belirtmeden edemedim
FEDA

NoPasaran

Ohoo :)

Senede iç sahada 11 Galibiyet alan tribünün her tarafı tribün olsa ne olur olmasa ne olur..

Kadro felan deme çünkü Beşiktaşın kadrosu genelde hep en iyi 3 kadrodan birisi oluyor..

Verdiğim örnek Fenerbahçe yada Galatasaray değildi genelde Yurt Dışı statlarından bahsediyordum. o sesler oraya özgü..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

abicim biz yurt dışını örnek alıcaksak daha 100 fırın ekmek yememiz lazım ;D
en basit trafik kurallarında bile yurt dışına uyamıyorken futbol egoların en fazla olduğu yerde zor be abi birde bunu bu şekilde kartla sağlaya bileceklerine zerre inansam emin ol ilk önce ben alırdım o kartı ama içime sinmeyem ve saçma gelen şeyler var bilemiyorum o kadar görevli ve kamera sistemlerinin başaramadığını başarıcak bilemiyorum bana altından birşeyler çıkıcak gibi geliyor umarım ben yanılıyorumdur
FEDA