Ana Menü

Bu hafta siyaset konuşmayalım

Başlatan NoPasaran, Mart 24, 2014, 21:29:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: DIABLO - Mart 24, 2014, 22:39:11
isteyen konuşabilir isteyen okuyabilir .

kralkartal.net

siyaset.net değil.

kartal=Beşiktaş anlamına geliyor.
Bölünür senin için uykular!

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

Beşiktaş'ı da konuşalım dediğimde isteyen istediğini konuşur dediğine göre demek ki anlamını bilmiyormuşsun.

İyi ki söylemişim.

DIABLO

bende konuşun diyorum abi konuştunuzda benmi engel oldum ben günlük haberimi forzadan okurum buradan okurum diğer sosyal medyadan okur geçerim burada beşiktaş ı konuşup veya konuşmamakta bana kalmış

forzaChelsea

DIABLO

forumun admini var modaretör ü var yapsınlar toplantıların konuşsunlar hemfikir olsunlar yada oylama yapılsın konuşulmasın denirsede saygı duyarım :)

forzaChelsea

Simurg

Burası Beşiktaş forumu geyige karşı çıkanlar siyasetde konuşmasinlar rt pls..
:-D :-D

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Ben illa konuşulmasın demiyorum konuşulcaksa da konuşulsun bende konuşurum benim için sıkıntı yok.

Benim söylemek istediğim siyaset konuşulurken Beşiktaş unutulmasın çünkü böyle oluyor.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

DIABLO

nabza göre şerbet verelim o zaman :)

forzaChelsea

[KralKartal]

Volkani mi kiracaz, bir secim icin :)

alt ust yerel secim, abartildi o ayri
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

seçim haftasında bile konuşulmazsa, başka zamanlarda hiç konuşulmaz siyaset burada..

böylede birşey var işte..

eyvallah beşiktaş forumu burası tabii ki en çok beşiktaş konuşulması gerekiyor.. bunda sıkıntı yok..

amma velakin buradada sadece beşiktaş konuşalacak diyede birşey yok..  Keza hertürlü video müzik bölümü olsun, serbest vuruş, türk ve dünya futbol bölümü olsun falan.. zaten "sadece beşiktaş konuşulacak" tarzı bir forum değiliz.. biz bizeyiz ve gündem neyse yada ne hoşumuza gittiyse veya ne kafamıza takıldıysa soruyoruz ve konuşuyoruz..

benim şahsi fikrim; konuşulmasından yana.. sonuc olarak "seçim haftası" ve bu günlerde konuşulmassa zaten normal zamanlarda konuşmuyoruz ve konuşmayızda.. bizim değil ülkenin gündemi bu.. neden geri kalalım.. ve seçim günü yaklaştıkça her geçen gün neler neler görebiliriz.. bundan mahrum kalmak istemem.. her türlü partinin iyisini kötüsünü, neler olup bittiğinin görüp bilinmesinden yanayım.. ben cok fazla sağdan soldan takip edemiyorum bunları ve bu konuda çoğu şeyi-fotoğrafı-bilgiyi falan ilk buradan öğrendim.. ve eminim ki daha cok şey görüp öğreneceğimden.. :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

yada neyse ya hemen hemen herkes kabul etmiş ve konuşulmamasından yana.. konuşmayalım barii :))))
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Konuşulsun abi o zaman zaten kaldı şunun şurasında 6 gün felan doğru diyorsun şimdi konuşulmayacakta ne zaman konuşulacak.Kimse konuşmazsa zaten bende konuşmam orası ayrı :D

Ben siyaset konuşup Beşiktaş unutulmasın diye dedim.

Simurg

Siyaset konusmak isteyenler vkforuma volkan abinin izni olursa misafir olsunlar :-D

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

burdada bizi kışkırtan bir mod var forumu ikiye bölmeye çalışıyor :D

forzaChelsea