Ana Menü

Son Dakika.. Twitter Erişime Kapatıldı

Başlatan NoPasaran, Mart 20, 2014, 21:00:42

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Ben cagriyi RTE nin bir kac defa mitinglerde twitter konusundan bahsettigini kast ettin zannetmistim. Yanlis anonns oldu yani  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

ilk cümleye bakmayin sadece
o  cümle baska yerlere cevapti
konuya yazdigim asil cevabi anlatamamisim
nasilki dengesiz bi kac kisiden dolayi besiktasin sahasi kapatilip benim maca gitmem engelleniyorsa buradada 3-5 suclu yùzünden milyonlarin magdur edilmesi haksizlik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Abdullah Gül

"Kabul edilemez" Dedi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

şaka gibi şuan Abdullah Gül tweet atıyor

Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul  22 dk.
Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılması tasvip edilemez.

Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul  19 dk.
Ayrıca, daha önce defalarca belirttiğim gibi iletişim teknolojilerinin bugün ulaştığı noktada Twitter gibi bütün dünyada./.

Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul  18 dk.
./. kullanılan platformlara erişimin topyekün engellenmesi teknik olarak zaten mümkün degil.

Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul  15 dk.
Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal gibi suç oluşturan hususlar varsa, ancak mahkeme kararıyla sadece ilgili sayfalar kapatılabilir.

Abdullah Gül ‏@cbabdullahgul  13 dk.
Umarım bu uygulama uzun sürmez.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

DIABLO

sen istediğin kadar yaz başnoter adam seni dinleyecek hali yokya hemşehrim olmana rağmen seni sevemiyorum be başnoter kukladan farkın yok tarihte seni ezik bir cumhurbaşkanı olarak kaydına alacak merak etme :)

25 martta iranda yapılan muta nikahı gelebilir kendiside adamlarına anlatta paralel devlet bunu iddia edecek diye öyle bir video çıksa ne bomba olur
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

Twitter açıldımı ben dns ayarı felan değiştirmedim girebiliyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Devam ediyormuş.

http://eekg.tib.gov.tr/

İstediğiniz sitenin yasaklı olup olmadığına buradan bakabilirsiniz. Tam adı yazmanız lazım. "Twitter" yazıp bırakınca olmuyor, "http://twitter.com".

Simurg

Beni engellememişler :DV :D
Bana kıyak geçmiş bizim dns değişmedi açabiliyorum ;D ;D ;D

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

dns ayalarını kontrol et bence büşra sen yinede :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Yok abi ya daha modemi felan yeni kurdurduk bi hafta kadar oluyor sorun yok dnslerimizde :D
Dün Ak Kahve geldi eve bizi seviyolar demek ki ;D ;D

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

Modem i kuran arakdaş modem içinden otomatik dns ayalarını ayarlamış olabilir :D

Ama eğer sıkıntı yoksa kolay gelsin :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

O olabilir abi çünkü biz kurmadık yetkili bi abi kurdu :D

Abdullah gül twitter kapalıyken twittera yazıyor odamı dns değiştirdi acaba :D

BEŞİKTAŞK

Simurg

Tam olarak neden kapanmış twitter bilen var mı yani gerekçe ne ?

BEŞİKTAŞK

eRe

Başsavcılıktan 'yasak' açıklaması: Bizim böyle bir kararımız yok

Radikal'e konuşan Başsavcı Salihoğlu, "Bizim verdiğimiz bir karar yok. İdari bir karar bu. Biz bir karar vermedik" dedi.

Savcılığınızın böyle bir karar verdiği yazılı bilgisinin TİB sitesinde yer aldığını ifade ettiğimizde ise Salihoğlu, "Bizim verdiğimiz bir karar yok. İdari bir karardır. Biz İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olarak böyle bir karar vermedik" şeklinde yanıt verdi.
TİB sitesinde yer alan bilgiye göre ise Twitter'ın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 20 Mart 2014 tarihinde TMK 10. Madde ile yetkili savcılıkça tedbir amaçlı erişime kapatıldığı bilgisi yer alıyordu. Tedbir kararının olduğu bilgisi yer almasına rağmen herhangi bir karar numarasının da paylaşılmaması dikkat çekti. Ancak TMK mahkemeleri kapatıldığı için herhangi bir yetki ve görevi de bulunmuyor. Başbakan Erdoğan da dün mahkeme kararının alındığını ifade etmişti.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi