Ana Menü

Fetoizm

Başlatan Simurg, Mart 17, 2014, 11:25:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Baştacı eden yokki cemaati. Kimse etmiyor.

Ama baştacı ettiklerini şimdi devletin içindeki örgüt diyecek kadar ileri gidenler sorgulaması lazım kendisini..

Madem örgüttü sen ne iş yaptın arkadaş..

Arsa işi ile uğraşmaktan bunları görmediniz mi bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

kraldan cok kralci bu röntgenciler
röntgecilerin takipcileride firsatci
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bunlar özel değil
GENEL BU GENEL GENEL GENEL :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bir kaç ay önce canciğer olacaksın, bir şey ters gidecek paralel diye saldıracaksın. Neydi o BDP'li, "bizi karga bilmem ne ayırmayın has.. diyorum has.." diyen. Aynen bende bunlara onu diyorum.

İki topluluktan da kurtulmak dileğiyle.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 20, 2014, 11:04:52

İki topluluktan da kurtulmak dileğiyle.

amin amin. artik dinci politasi istemiyorum. yeter ya. Vatikan bile böyle degil yemin ediyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Başbakan Erdoğan'ın yaptığı tüm sert açıklamalar ve Zaman gazetesi için yaptığı boykot çağrılarına rağmen Bülent Arınç hala Zaman gazetesine abone olduğunu ve Gülen'e saygı duyduğunu söyledi.

Bursa'da, AS TV'de katıdığı canlı yayında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gülen'in Zaman Gazetesi'nde yayınlanan röportajı ile ilgili soruları yanıtladı.

"Zaman aboneliğimi kesmedim" diyen Arınç, Cemaat için "Bizim hükümetle bir meselemiz yoktur dese mesele kalmayacak bizim açımızdan. Yapılmadı" açıklamasında bulundu.

Yerel seçimlerden sonra AKP ile Cemaat arasındaki gerilimin ortadan kalkacağına inandığını belirten Arınç, Başbakan'ın "örgüt lideri" dediği Fethullah Gülen'e hala saygısının olduğunu da belirtti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Emin bir kaynaktan aldığım son bilgi ya da iddia şudur:

Daha önce Fehmi Koru misali aracıları Pensilvanya'ya gönderen Abdullah Gül geçtiğimiz günlerde Fethullah Gülen'e önemli bir işadamını gönderip seçime birkaç gün kala yapılacağı iddia edilen büyük sızdırma operasyonuna engel olmasını istemiş.

Abdullah Gül'ün son elçisi bunun olmaması halinde Cemaatin bu süreçten çok çok zarar göreceği mesajını iletmiş. Cemaat şayet frene basar ve ateşkes ilan ederse 30 Mart sonrası önce ilişkiler dondurulacak, sonrasında göstermelik bir birkaç soruşturma ile hadise geçiştirilecekmiş... Bana anlatılana göre Gül'ün bu teşebbüsünden Tayyip Erdoğan da haberdarmış.

Buradaki esas husus ateşkes kararı verilmesi halinde Abdullah Gül'ün verdiği sözleri yazılı hale dönüştüreceği garantisi imiş.
Peki Fethullah Gülen'in karşılığı ne mi olmuş?

Arkadaşlarla değerlendirelim demiş!..

Kuşkusuz Gül'ün bu yazılı taahhütlü teşebbüsünde kendi siyasi ikbal ve post hesapları etkili olmuştur.
Gelelim ateşkes ihtimaline:

Zor görünüyor zira F tipi örgüt bu operasyona emperyal bir görev olarak soyunmuştur... Küresel efendilerinden talimat almadan frene basmaz ancak bir diğer iddiaya göre Tayyip-Gül ikilisi ADL Başkanı Abraham Foxman'ı bunun için devreye sokmuştur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

böyle bi pazarligin oldugu ihtimali az bence
böyle bi durumda röntgenciligi tamamen kabul etmis olur
her sey secime bagli
akp güclü cikarsa cemaate büyük bi operasyon yaplir
emniyette ve yargidaki kollari kesilir

ilhan mansız_melis

Allah bizi akp'den de cemaatten de kurtarsın amin.

;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

iki kisinin kavgasinda 3. karli cikar
ama burada karli cikabilecek 3. yok
ikisinden biri zayiflayacak
ikisinden biri dahada kuvvetlenecek buda akp olacak bence

NoPasaran

AKP güçlenecek mi

Naptın Ahmet ABi..

Türkiyedeki durumlar inanılmaz değişti..

Ak partililer artık sadece meydanlarda bağırabiliyorlar.AK PARTİYE oy verecem diyenler artık sesleri eskisi gibi çıkmıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

secimlere az kaldi
hep birlikte görecegiz
susmalar vazgecdiklerinden degil

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 21, 2014, 15:43:39
AKP güçlenecek mi

Naptın Ahmet ABi..

Türkiyedeki durumlar inanılmaz değişti..

Ak partililer artık sadece meydanlarda bağırabiliyorlar.AK PARTİYE oy verecem diyenler artık sesleri eskisi gibi çıkmıyor

Bu dediğin daha çok istanbul gibi yerlerde geçerli :D

Burda söylenilen lafları buralarda veya bu tarz yerlerde söyleyin bakın o zaman susuyorlar mı :D
Bölünür senin için uykular!