Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

;D ;D ;D  olur tabi serkan  :ahaha
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

Türkiyenin en kalabalık mitingi olmuş baya kalabalıktı gövde gösterisi yaptılar
Seçim kartları da gelmiş sıra no sandık no hepsi yazıyor :D
Bu seçim kaç tane oy kullanıcaz arkadaş ya

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Malum şahıs hakkında Suriye'de teröristlere destek sağladığı için dava açıldı.

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 23, 2014, 19:40:00
Türkiyenin en kalabalık mitingi olmuş baya kalabalıktı gövde gösterisi yaptılar
Seçim kartları da gelmiş sıra no sandık no hepsi yazıyor :D
Bu seçim kaç tane oy kullanıcaz arkadaş ya

O kadar otobüs vs. imkana rağmen emniyetin açıkladığı miting alanına giren kişi sayısı 220 bin kişi.

Simurg

O miting 1.250 bin kisilik full dolu nasıl 220 bin oluyor :-D o baska mitingdir ya seversin sevmezsinde bu kadar da degil adamlarin yarisida diaarda kalmış sirf mitinge gidenler oy atsa 50 yi gecmesi lazim akpnin

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Yazdığım şeyde sevip sevmemenin ne alakası var? Yalan söyleyecek hâlim yok, siyasetçi değilim ben. Açın bakın haber sitelerinde bulabilirsiniz (24 ve beyaz gibi yandaş yalakalar hariç) emniyetin açıklaması bu yönde. O zaman yalancı İstanbul emniyeti.

Simurg

Aradim bulamadim varsa at linki bakalim görelim bana cok sacma bilgi geldi kac en asagi iki milyon çünkü goruntuden belli..
Alan bi kere bi milyon, o kadar olmasi imkansiz goz var izan var

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Alıntı YapBaşbakan Erdoğan İstanbul'da AK Parti'nin "Yeniden Milli İrade Mitingi" başlıklı İstanbul mitinginin düzenlendiği Yenikapı Meydanı'nda yapıldı. Miting alanında yapılan anonsla katılımcı sayısının 1,5 milyonun üzerinde olduğu duyuruldu. Emniyet ise mitinge 220 bin kişinin katıldığını duyurdu

23 Mart 2014 Pazar

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

*Varsın birileri montaj desin. Kılıçdaroğlu bak bu montajı nasıl yaptık, güzel mi, beğendin mi? Bir montaj da sen yap böyle. Varsın birileri bu muhteşem coşkuyu küçümsesin. Şu anda Kabe'nin etrafında olanlar size dua ediyor. Diyorlar ki 30 Mart akşamında müjde bekliyoruz. Onun için 30 Mart bir başka önemli. İstanbul nasıl katılım nasıl diye soruyorlar. İzleniyorsun İstanbul ama Pensilvanya'nın izlediği gibi değil. Onlar mahremleri, ahlaki olmayan şeyleri izliyor.

*İstanbul sen Türkiye'nin umudusun. İslam Coğrafyası'nın, Balkanlar'ın, Dünya'nın umudusun.

*Bugün tuzakları bozuyorsun İstanbul. Bugün bir kez daha dostun kalbine surur, düşmanın kalbine korku salıyorsun İstanbul. Kardeşlerim Sivas'tan yola çıktık. Bugün Kocaeli'yle 46. şehrimiz. 47. şehir İstanbul. En son Silivri'de buluştuk. Edirne'ye uğradım. Silivri bizim programımızda yoktu. 2 saat içerisinde Silivri'de nasıl bir kalabalık patladı. Çatalca'ya inşallah seçimden sonra gideceğiz. Meydanlar daha önce böyle manzara görmedi. 81 ilin tüm coşkusu şu an İstanbul'da.

*Türkiye'ye tezgahlanan tuzağı biliyor. 94'te kimden aldık. CHP'den. Ey Kılıçdaroğlu senin SSK döneminden nelerin olduğunu biliyoruz. Kocaeli'de bir amca illaha kürsüye çıkacağım dedi. Dedi ki "İki kez hastanede rehin kalkdım". Göreve ilk geldiğimde verdiğim emir "Bu rehine işi kalkacak". Şimdi istediğiniz hastaneye gidiyor muyuz?

*30 Mart'ta en önemli dersi Pensilvenya'ya vereceğiz. Bunların dershanelerine gidenler varsa lütfen oradan yavrularınızı alın.

*Bunlar bizi yıllarca sömürdüler. Sülük gibi sömürdüler. Sülük faziletli. Bunlar bizi sadaka dediler yediler, kurbanlık dediler yediler. Adak dediler yediler.

*Peygamberimizi Miraç'tan indiriyor kamyonete bindiriyor. Bu senaryoları da kendi yazıyor. Sen hoca mısın senarist misin?

*İstanbul'un kaymak takımı 94'te böyle bir sonuç beklemiyordu. CHP demek yolsuzluk demek. CHP demek çöp demektir. Halkalı'da çöpten 39 kişi öldü. Başında CHP'li belediye vardı.

*Bunun hesabını soran oldu mu? Yandaş medya nerede? Sordular mı bunun hesabını? Bu Kılıçdaroğlu'nun eline 3 koyun verin kaybeder gelir. Pozlar veriyordu biliyorsunuz? Baykal genel başkan o da onun yanında. Klasörde ne yazıyor? Yolsuzluk. Ne yazıyor. İstanbul adaylarının adı. Hırsızlıktan ihraç ettikleri kişiyi İstanbul adayı yaptılar.

*Ben demiyorum bunu sen diyorsun Kılıçdaroğlu. Neden ellerinde malzeme yok. Bunların adayı yok. Bunlar felç olmuş felç. Biz gümbür gümbür geldik. Yine geleceğiz. Biz İstanbul'a milletimize efendi olamaya geldik.

*Belli ülkelerde Twitter iş birliği yapıyor kanunlara uyuyor. Ama belli ülkelere gelince... Hiç kurusa Türkiye 3. dünya ülkesi değil. Bakın Twitter'da Gazi Mustafa Kemal'e hakaretler ediliyor. Buna özgürlük mü diyeceğiz.

eRe

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 23, 2014, 21:13:21
Aradim bulamadim varsa at linki bakalim görelim bana cok sacma bilgi geldi kac en asagi iki milyon çünkü goruntuden belli..
Alan bi kere bi milyon, o kadar olmasi imkansiz goz var izan var

♥ BEŞİKTAŞ ♡

istanbul emniyeti resmi olarak 220bin kişi olduğunu bildirdi

ha yarın istanbul emniyetinde deprem diye uyanabiliriz ondan sonra değişirse ben bilmiyorum resmi açıklama bu olduğu için bende bu kadar kişi olduğunu düşündüm.sonuçta emniyetin başında ki kimse muhalefet partiden değil kendi adamları
www.erdemeksi.com

Simurg

Hangi site bu incelemek istiyorum.
Bi kere alanın matematigine aykırı
Ister kendi adamı olsun emniyet ister olmasın hesap hatası var

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

carsi52

Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli yerlerine başka birini bırakmadıkları sürece Akp her seçimi farkla kazanıcaktır.

Veya sağlam bir parti gelmediği sürece.

Bölünür senin için uykular!

eRe

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 23, 2014, 21:27:16
Hangi site bu incelemek istiyorum.
Bi kere alanın matematigine aykırı
Ister kendi adamı olsun emniyet ister olmasın hesap hatası var

♥ BEŞİKTAŞ ♡

ilk denk geldiğimde direk koyacam twitter ve haberlerde dinledim 220 bin rakamını emniyetin açıkladığını

bu arada başladı yine hırsızlıklar

www.erdemeksi.com

carsi52

Abi hangi 220 bin ya.

Bu nedir Allah aşkına.Yuhh  :o
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Dogru mu bu?

http://youtu.be/lCPUQ_avolc

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

en gec bir hafta sonra belli olur gercekmi degilmi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

Aziz Kocaoğlu NTV'de..

Pek yapıcı cevaplar verdiği söylenemez.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.