Ana Menü

Cemaatten Muhsin Yazıcıoğlu ölümü ile ilgili ŞOK 9 SORU !

Başlatan NoPasaran, Mart 13, 2014, 17:56:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bugün ise Samanyolu TV'de de görev yapan sunucu Asım Yıldırım tarafından sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yayınlanan 9 soru, Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili cevap bekleyenleri yeniden gündeme getirdi. İşte, 'Cevap vermeyeceklerini biliyorum ama yine de soruyorum' diyen Yıldırım'ın Twitter hesabından paylaştığı o sorular...

1 - Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu kazadan sonra emniyet müdürünü aradı ve helikopter istedi mi?

2 - Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu emn md ile konuşurken uzak helikopteri gördü ve "tamam geldiler" dedi mi? o emniyet müdürü kimdi?

3 - Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun bulunduğu yere inen helikopterde kimler vardı? kaç kişiydiler? görevleri neydi?

4 - Bu kişiler, rahmetli Yazıcıoğlu'na bir belge gösterip "ya bunu kabul edersin ya da sen de sonuçlarına katlanırsın"dedi mi?

5 - Bu tehdidi reddeden rahmetli Yazıcıoğlu odunla darp edilerek mi öldürüldü?

6 - Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'na gösterildiği iddia edilen belge neydi? belgenin önemi nedir?

7 - Yazıcıoğlu'nun çantası,içindeki belgeler,telefonu sim kartı kozmik oda'ya mı konuldu? şimdi o belgeler ve kart nerede?

8 - Yazıcıoğlu hangi konularda "en çok ve sağlam bilen" idi?

9 - Yazıcıoğlu'nun, telefonla aradığı emniyet müdürü "bacağı kırık hastaneye getiriliyor" diyen kişi mi?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

cemaat bunları biliyosa cevabını o zaman mendili halay başı olarak eline alıcak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Devletin sorunu bu yani su anki hukumetin. Cemaat cozmek zorunda degil ki.

Faili mechul bir sekilde, bir kesimin onemli bir lideri oluyor ama senelerdir devlet bunun nedenini bulamiyor. Bu sorun devletin sorunudur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

Sorular soruluş şekli bakımından cevabı biliniyor gibi soruluyor,
cevabını biliyorsan bu kadar yıl susuyorsan da adama sen hayırdır derler

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Cemaatin sorusunun cevabını bildiğine inanıyorum..

Doğruysa bu ifadeler üzüldüm yahu

Varmı böyle bişey..

Kim yaptıysa asılsın Taksim Meydanında..

Bu adamı bence bugün savcılar almalı ve sormalı..

Cevabını ver diye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net