Ana Menü

Ahmet Küçükdağ, Burakcan Karamanoğlu Öldü.

Başlatan Simurg, Mart 13, 2014, 15:46:06

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

isin kolayi bu
her seyde devleti sucla
hic kimse cenazeye gidenlerin topluca saldirdigini savunmuyor
o kalabaligin arasinda her boku yapabilecek en az 2 bin kisi vardir
bunlar dükkanlarin camini kiriyor,otobüs yakiyor,is makinesi yakiyor polise havai fisek atiyor...
simdi cikipta kimse bunlara melek demesin
akp ye kininizde tek tarafli bakmanizi engellemesin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ahmet Hakan ile Yiği Bulutu karşılaştırıyorsan

Kusura bakma Büşra..

Başkada program izle demem sana ben  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

İşte o zaman sicil numaralı kişi soruşturukacak polis kavramını siyasileştirmeyecek ak itler demeyeceğiz.
ben suçu yapan gezsin demiyorum ki oda cezalandırılacak.

Olmayan şeyleride olmuş gibi lanse ediliyor kanıyoruz artık kim ne bilmiyo ki sarıldığımız bir ideolojik görüş var insan kendine yakın bulduğuna inanıyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 13, 2014, 16:44:06

Kusura bakma Büşra..

Ahmet Hakan ne ki benim bilmediğim ne hünerleri var :D
Ciddi söylüyorum. ben sevmediğim için hiç bakmıyorum bile
U dönüşünden sonra ne yaptı gazete değiştirdi görüş kimlik değiştirdi başka ne yaptı
bence iki isimde aynı karaktersizlikte
Onların bi tek melih gökçekle liseli atışmalarını okuyorum :D

BEŞİKTAŞK

eRe

kask numarasını kapatıp saldırmakta ki mantık nedir?
veya yasak olan silahların kullanılması ?
veya eli sopalı ak gençliğin polisin yanında durup saldırması.

biri bana bunu da anlatsın.neden işte akp polisi diyoruz.neden katil diyoruz.

geziciler o kadar kalabalık herkes ellerinde sopayla molotofla çıksaydı siz şuan böyle olacağını mı sanıyorsunuz.o insanlar doğuda ki gibi polisi öldürmeye çıkmıyor.o insanların çoğu sadece eylem için çıkıyor sesini duyurabilmek için.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 13, 2014, 16:49:36
Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 13, 2014, 16:44:06

Kusura bakma Büşra..

Ahmet Hakan ne ki benim bilmediğim ne hünerleri var :D
Ciddi söylüyorum. ben sevmediğim için hiç bakmıyorum bile
U dönüşünden sonra ne yaptı gazete değiştirdi görüş kimlik değiştirdi başka ne yaptı
bence iki isimde aynı karaktersizlikte
Onların bi tek melih gökçekle liseli atışmalarını okuyorum :D

Belkide şu an Türkiyenin en tarafsız yazarı bence..

Hürriyette okuyabilirsn..

Valla adam değişmedi Halen Erbakancı..

Ama adam artık bıktı belli kesimden
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

abi o adamında mizacında sıkıntı var ya.bence tarafsızda değil.benim düşüncem fırsatçı.
www.erdemeksi.com

eRe

Burakcan'ın babası: Olay yerinde saat 6'dan itibaren ışıkları söndürdüler

Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından dün gece Okmeydanı'nda yaşanan olayda hayatını kaybeden 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu, cenazenin getirildiği Adli Tıp Kurumu önünde gazetecilere açıklama yaptı.

Acılı baba, "Akşam evde yemeğe geldim. Oğlum da işten geldi. Yemek yedik. Ben çıkıyorum dedim. Benden sonra annesine dışarı çıkıyorum demiş. Annesi de 'dışarıda olaylar var çıkma' demiş. Benim evim ana caddeye yakın. Bizim olduğumuz muhitte olay olmaz. 200 metre yukarıda. Olayların kaynağının olduğu yerde vatandaşlar toplu halde yürüyerek geliyorlar. Işıklar da sönük. Saat 6'da ışıkları söndürdüler. Bunlar da üç arkadaş kol kola giriyorlar. Caddenin kenarında bunları gözlüyorlar. Onlar, onların üzerine geliyor. Hepsi beş dakikada biten iş . Çocuğun eve gelip, dışarıya çıkıp hadisenin olması hepsi on dakika. 10 dakikanın içerisinde kör kurşun geliyor. İsabet ediyor. Kurşun eylemcilerden gelmiş" dedi.

"Herhangi bir kavga yaşanmış mı" sorusuna ise baba Karamanoğlu şu yanıtı verdi:

"Hayır bizimkilerde bir şey yok. Bizimkiler sadece onlara bakıyor, merak işte genç çocuklar. 22 yaşında genç çocuk. Merak edip bakıyorlar. Gidiyorlar üç arkadaşıyla beraber. Karanlık tabi. Zifiri karanlık. Mermi nereden geliyor. Olduğu yere yıkılıyor. Yanındaki arkadaşı dürtüyor. Ne oluyor diyor. Ses yok. Düşüyor olduğu yere. Yüzünü vuruyor. Dudağı yarılıyor. Kurşun buradan girmiş, buradan çıkmış. Bedava ölüm. Bir mağazada çalışıyordu. Üç ay oldu askerden geleli. Benim sağla, solla herhangi bir şeyle ilgim yok. Biz hep Türk milletiyiz. Türk'üz. Vatanımız tek. Bu olayları biz tasvip etmiyoruz. Nedir yani? Okmeydanı'nda kırmadıkları dükkan, yer kalmadı. Yaktılar, yıktılar her tarafı. Böyle şey yok. Polis yok. Bir tane polis önlerine çıkıp nereye gidiyorsun arkadaş diyen yoktu. Herkesin evladı var. Benim canım yanıyor. Yarın başkasının canı yanar. Yazık, günah bu millete. Bu gençlere yazık. Birlik beraberlik olacağız" şeklinde cevap verdi.

Burak Can Karamanoğlu'nun akrabası Dursun Eker ise "Karşıt gruplar arasında bir çatışma falan yok. Karşıt gruplar arasında bir çatışma oldu çocuk orada öldü gibi bir şeyler var. Öyle bir şey yok. Tamamen Berkin'in cenazesine katılan grupların dağılıp, Okmeydanı'nda taşkınlık yapması ve o sırada tesadüfen bu gençlerle karşılaşması neticesinde hadise. Yani karşıt grup yok, çatışma yok. Bir tarafta değnek var, bir tarafta sopa var, diğer tarafta sopa var, öyle bir şey yok. Tamamen kalabalığın içerisinden tanımadığımız şahısların ateş açması sonucu bizim bir gencimiz vefat etti. Başka vefatlar olmasın, başka canlar yanmasın. Biz taşkınlık çıkmaması için cenazeyi burada değil memleketimizde toprağa vereceğiz. Biz millete sağduyu çağrısında bulunuyoruz. Lütfen herkes sakin olsun" dedi.

Radikal
www.erdemeksi.com

DIABLO

Öncelikle Allah rahmet eylesin

Gezi parkı olaylarında kabadayılık yapmayıp millete tamam yapmayacağız orası yeşillik kalsın diyeceğine onlar 20.000 gelirse ben kazlıçeşmeye 200.000 getiririm diyen şahıs tek suçludur. Orada geri adım atsaydı belki bunlar hiç olmayacaktı ama yok arkadaş tam kabadayı dediğim dedik olacak yaptığım olacak.

Gezi olaylarında başörtülü bacıma saldırdılar dedi ne oldu fasafiso izmirdeki başı açık kıza saldıran polis e tık yok doğru o kızın başı açık ve gavurizmirli.

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

O kadar art niyet olsa poliste cenazede saldırırdı cenazede neden saldırmadı
İşte bi olayda nefret var kimin neyin nefreti bilinmez herkes bu nefretten kendi ideolojisine yakın olanını sahipleniyor.
Önce insansa burda önce devlet hükümet diğer partiler aynı yönde bakıcak bakamıyoruz işte
Kimse kimseyi dinlemiyor bile kimse iyi ki öldürdü polis iyi ki nişan almış diyecek kadar kansız değil
Ben sadece polislik olgusunun yıpratılmasına nefretle bakılmasına karşıyım 1, 2 molotof atıyor diye amacımızı kötülemeye çalışıyorlar diye diretiyorsak
1 , 2 polis kötüye kullanıyorsa görevini polis katil demememiz lazım.
Bu ülke hepimizizn başka yaşayacak yerimiz var mı
Tüm dış ülkeler parçalanalım diye elinden geleni ardına koymuyor
siyasi partilerin hepsi kendi derdinde bizim halk olarak ölümlerde bari aynı acıyı tatmamız lazım.

BEŞİKTAŞK

Simurg

BEŞİKTAŞK

eRe

büşra işte o zaman emri ben verdim denmemeli
kahraman polisim denmemeli

o olaylarda sen bunu dersen ne olur sonu ?
veya diyorum ya neden ak gençliğe saldırmıyor neden kask numaraları saklanıyor.

eskiden olduğunu gibi halk diyemiyor mu biz hükümetin değil halkın polisiyiz diye
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Valla Dış ülkelerin ben hiç çalıştığını sanmıyorum

Çünkü gerek yok Recep Tayyip ERDOĞAN var..

Sana tek soru soruyorum ama kaçamak yanıt verme net alacam..

KABATAŞTAKİ BAŞ ÖRTÜLÜ BACIMIN GÖRÜNTÜLERİ NE OLDU ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

vurup kirmaya gerek yok
o bunu dedi bu bunu dediyede gerek yok
erdogan polise talimat verdiyse kikicdarogluda sokaklara cikin diye talimat verdi
polise karsi direnin gerekirse  sizde onlara vurun dediler
yakinda secim var
gidin degistirin yönetimi
secin istediginiz partiyi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin