Ana Menü

Dany BEŞİKTAŞ'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Şubat 01, 2014, 18:58:21

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Vah Beşiktaş'ın haline vah ki ne vah hemde  :)

Ölmüşüz ağlayanımız yok resmen.Elimizde ki en iyi stoper Danny :) Sinirden gülüyorum artık ;D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Kaan bu süper yıldızın adını doğru yazmalısın

4 harf DANY  ;D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 02, 2014, 00:53:11
Dany sosyal medayada kendisine ve ailesine edilen küfürlerden sonra

Beşiktaş oyuncusu yazısını kaldırmış..

Açık yazayım sözleşme imzalamadıysa ben onun yerinde olsam sözleşme imzalamam. Bunu da hani GS'den topçu gelmesin vs. gibi bir hinlik düşünerek yazmıyorum. Cidden millet olarak nerede durmamız gerektiğini bilmiyoruz. Bir futbolcusun, Beşiktaş seni istiyor Galatasaray kabul ediyor, sana ve ailene küfür ediliyor. Şerefsizlikten başka bir şey değil.

NoPasaran

Bunu bende anlamıyorum..

Tepkin başkalarına olabilir..

Ama oyuncusunun kendisine neden küfür edilir ki anlamak güç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Taraftar her hata yaptığında veya yanlış olduğunu düşündüğünüzde şerefsiz taraftar.

Yeter artık kardeşim taraftarın sabrı mı kaldı ? Taraftarda kafa mı kaldı artık ne yaptığını mı biliyor taraftar.

Siz Beşiktaş taraftarı olarak anlamazsanız renkliler hiç anlayamaz.

Şerefsiz taraftar adi taraftar.

Yönetimin veya önder özen ikiside aynı kapıya çıkıyor onlar ne oluyor o zaman bu durumda ? Milyonlarca taraftarın duygusuyla oynamak rezil etmek ? Ne oluyor abi bunlar bunlara söyleyebileceğiniz hakaretide söyleyin.

Delirdik

İllede küfür edilecekse muhattabın yönetimdir. Bakın Fikret Orman ya da Önder Özen bile değildir. Kişiye değilde o organadır yani.
Futbolcunun suçu ne ki adamın ailesine küfür ediyorsun arkadaş?
Tamam bende çok kızdım bu transfere ama yapacağım en son şey twitterdan falan gidipte adama küfür etmektir.

Gerçekten böyle bir şey olmuşsa bu küfür edenler malın önde gidenleri valla
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ERHUN

Senin ve senin gibi düşünenlerin görüşü o yönde.
Benim ve benim gibi düşünenlerde mevcut. Kimsenin tekelinde değil Beşiktaş. Dün mesela bir kesim "2 sene oldu süren doldu" derken benim gibi düşünenler yuhladık ve Beşiktaş tezahüratına girdik. Normalde yuhlamakta yanlış ama ben onun yeri orası olduğunu düşünmüyorum, oraya takıma desteğe geldik. Gidip kulüp binası önünde pankart as, bağır ne yaparsan yap. Neyse bu benim fikrim, kimseye engel olacak gücüm de yok öyle bir niyetimde onlar öyle yaparsa bizde böyle.

Taraftarın sabrı mı kaldı lafına katılmıyorum, en başta sabretmemeye ayarlananlar vardı, bu ara sabrı bitenler oldu, hâlâ sabredenler var.

Ben Dany'e karşı çıkanlara şerefsiz demedim. Eğer birisi tuttuğun takımın yönetiminin aldığı futbolcuya ve ailesine küfür ederse evet şerefsizdir. Lafa gelince Türk milletinde aile kutsaldır, ama bizim kadar aileye söven millet var mıdır acaba merak ediyorum.

Bu arada taraftar diye tek bir görüşü benimseyenlerden bahsedilmiş. Eğer taraftar olarak en çığırtkan kesimden bahsediliyorsa eyvallah, abileriniz izin verirse biz sağ şeritten yavaştan yol alalım.

CR7

Adamın en ufak suçu yok.

napacak gelmiyorum mu diyecek?

zorla mı getirdiler?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

Takım şampiyonluğa oynuyor süper top oynuyor sanki öyle bir şey olsa eyvallah susulsun.

Şu dany transferine kadar hiç bir şey söylemedim en azından bu kadar sert bi şekilde yönetime karşı bir şey söylemedim.

Dany'nin ailesine edilen küfürler yanlış.

Benim demek istediğim dany'nin ailesine edilen küfürleri görüp taraftar şerefsiz tüü kaka taraftar maçtada zaten istifa diye bağırdılar diyipte yönetimin taraftara yaptığı bu terbiyesizliği görmezden gelinmesi.

ERHUN

Yönetime isteyen istediğini der, kimsenin karışmaya hakkı yok. Transfer işlerini beğenmediğimi geçtiğimiz günlerde bende yazdım.

Dany'nin ailesine küfür edenler benim gözümde şerefsizdir, belki taraftar bile değiller. Hayatında maça gitmemiş twitter taraftarı dolu. Yönetimin taraftara yaptığı terbiyesizlikten kastedileni anlamadım? Eğer dava konusuysa daha önce alakalı başlıkta fikrimi yazmıştım.

carsi52

Yönetim dany transferi ile taraftara ana avrat sövmekten beter etmiştir.

Bu transferde Beşiktaş taraftarına yapılmış en büyük terbiyesizliklerden birisidir.

El Colgado

küfür eden hesaplara baktım hepsi boş insanlar ya da sahte hesap. edilen küfürlerin yüzde 99'u türkçe diğeri de içerisinde f.uck bulunan saçma sapan tümceler.
bu yüzden kaldırmamıştır bio'sundan ki iki dakika falan durmuş.

galaxy note 2 - tapatalk

carsi52

Yapılan olay ne kadar yanlış olsada belki oyuncu ben bu küfürlerden sonra Beşiktaşta oynayamam der bizde kurtuluruz bu saçmasapan transferden.

Milletin ettiği küfürün işe yaramasını bile umut eder olduk helal olsun sana be yönetim.

Tolgahan_BJK

Dany'nin bi kabahati yok tabi. Adam ekmeğinin peşinde ama bu gs fb çöplerini alma mantığından ve bunlardan medet ummaktan vazgeçmesi lazım Beşiktaş'ın. Oyuncunun özellikleri ve kabiliyeti de gayet tartışmaya açık...