Ana Menü

Dany BEŞİKTAŞ'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Şubat 01, 2014, 18:58:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ya erhun escude konusunda sene başında hata yapıldı aslında onu demek istiyorum. Herşey o kadar belliydi ki..

Neyse bakalım. Oyuncu olarak bizde oynar bu konuda sorun olmaz deyip yinede hayırlı olsun diyelim
Ama beşiktaş toplum arasında anadolu takımı yada gs ve fb attıklarını alan takım diye anililmaya başladı. Üzülüyor insam

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

ben o tarz şeylere takılmıyorum.
benim için önemli olan futbolcunun iyi çıkması.
dany mutlaka başarılı olur diyemem ama yermek için de kafa yormam.
pirlo'nun milan'a inter'den geldiğini unutmayalım hem de coco takası sayesinde.
bu tarz şeyler futbolda var.
zamanında gs'de bizim serdar özkan'ı almıştı.
dany umarım kendini geliştirir ve katkı sağlar.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoPasaran

Beşiktaş'ta futbol direktörü Önder Özen, Dany transferi sonrası NTV Spor'a açıklamalarda bulundu.
Özen, Lescott transferini şöyle açıkladı: "Lescott ile anlaşmıştık ancak kulübü Manchester City oyuncuyu bırakmadı. Lescott transferi ile Dany transferi arasında bir bağlantı yok. Lescott'u transferi olsaydı biz yine Dany'i alabilirdik.
Biz açıkta 6 kontrat bulunduruyoruz. Önümüzdeki sene istediğimiz oyuncuları alabiliriz. Açıkta kontrat bırakmak üzere kontrat imzaladık.
Ben Cruzeiro'lu Dede'yi çok beğeniyorum. Henrique'ye bayılıyorum Napoli aldı. İmkanlar olsaydı da ben Henrique'yi alsaydım. Dany'ye evet dememizin bir sebebi de şu, Florya'dan kramponlarını alacak, Ümraniye'ye gelecek. Bu ligde 2 buçuk senedir oynamış ve avantajı var.
Dede buraya geldiğinde kıta değiştirecek, ülke değiştirecek, kültür değiştirecek. Bu anlamda da Dany'nin uygun olduğuna karar verdik. Oyuncunun Beşiktaş'ta oynama motivasyonu da etkiliydi.  İmkanım olsa Cruzeiro'lu Dede'yi alırım. Napoli'nin aldığı Henrique'ye bayılıyorum.
Dany Beşiktaş'ta oynama motivasyonu yüksek bir oyuncu. Beşiktaş'ta oynamak ve kendisini kanıtlamak istiyor. Rekabet istiyor. "

FATİH TERİM'DEN REFERANS
"Çabuk bir stoper her zaman evliyadır. O adamı da transfer ettiğimizi düşünüyorum. Dany'nin de Beşiktaş'ta oynamak istemesi bir avantaj. Yönetim kurulumuzdaki insanların iş adamı olmasından fazlası taraftar olmaları. Taraftarın bu transfere nasıl bakacağı konusunda başkanımız beni uyardı. Ancak Bilic ile bu konuyu çok tartıştık. Dany'yi istedi Bilic. Ben de istedim. Ve bu transferi gerçekleştirdik. Fatih Terim ile de konuşuldu bu konu. Bilic, 3 hafta önce Terim ile konuştu, onayını aldı.
Fenerbahçe Yusuf Şimşek'i gözden çıkartmıştı, o kişi birkaç yıl sonra Beşiktaş'ta şampiyonluğun mimarlarından birisi oldu. Galatasaray - Beşiktaş arasındaki hukuka bakmadan, kulübün yapısına bakmak durumundayız. İçinde bulunduğumuz şartları ağlayarak ifade etmiyoruz. Ama içimizde de bir şeyler var. Başımıza gelenleri bir gün anlatırız. O gün isterim ki Galatasaray'dan almayalım, Leverkusen'den alalım."

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

onu begenıyor bunu begenıyor sonuc 0
bende cok kısıyı begenıyorum cok kısıyı ıstıyorum ama bende de sonuc 0
e o zaman ne farkımız var bu adamla !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

dede fm'de epey iyi özelliklere sahip.
demek ki adamı istemişiz ama ekononik nedenlerden ötürü transferi yapamamışız.
hayırlısı olsun.

galaxy note 2 - tapatalk

ERHUN

Dedé cidden iyi adamda Vasco'dan Cruzeiro'ya geçen sene 5m€'ya gitti. Avrupa'ya getirmek için 10 (3 aşağı 3 yukarı) civarı bir para kasadan çıkarmak gerekir.

K.D

hayırlısı olsun bu saatten sonra denecek bir şey yok
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Delirdik

Tövbe estağfurullah ya...
Almayacaksın arkadaş gsden fbden futbolcu almayacaksın ya
Heleki yabancı kesinlikle almayacaksın.

gsnin ekmeğine ne güzel yağ sürüyoruz helal bize.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

K.D

gs hem para kazanıyor hem elini rahatlatıyor benim gücüme giden basına başka isim servis edilip bu adamın alınması vede gayse gibi çirkef,şerefsiz bir takımdan alınması yoksa Danny bizim diğer stoperlerimizin aksine hızlı ve farklı özelliklere sahip bir stoper ama ben antepteyken bile sevmezdim nedendir bilmem..
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

En büyük yönetim karşıtı benim artık.

Yeter artık Fikret Beşiktaş'ı terket !
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

oglen twitterde yazdiydim anlasildi diye...

ki 2 hafta fln once bunlar zaten dany icin irtibattaydi

dedim lescott olur, dany olmaz herhalde, yanilmayi cok isterdim.

dany faydali olur mu, olur bence.. Ama vizyonsuzluk, sorun burada.

sonra onder ozen ne is yapar dedigimde AUVV deniliyor, hala anlamis degilim

dany jones transfer etmek icin ONDER OZEN olmak gerekmiyor, emenike, motta, franko, sezer gibi adamlari almak icinde
gerekmiyor. Yonetimde vizyon yok, biz ONDER OZENDE vizyon olur diye sevinmistik, inanmistik,
ALTINSAY niye istifa etti simdi anliyorum..

Lescot dediler Dany cikti,
Ronaldinho dediler Jones cikti
Altinsay dediler Onder Ozen cikti..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İhsana katılıyorum. Dany kötü bir futbolcu değil ancak bir yerde bir sorunlar olduğunu gösteren bir transfer..

Savaş kazanmak için önce sen inanacaksın..

Şimdi Beşiktaşlı taraftarları yada Beşiktaşlı futbolcuarı düşünüyorum..

Yataklarına yatarken ne düşünüyor.

Oğuzhanın hiç yatarken hayal kurduğunu düşünmüyorum..Ulan diyecek bu savunma taş gibi oldu. Artık savunma daha iyi hem daha sağlam adam bizde daha çok öne gideriz.vs vs vs..Feneride yenersek iç sahada en azından potaya gireriz diye düşünüyormu ?

Hiç sanmıyorum..

Ama lescott olsaydı düşünebilirdi Jones ile beraber..

Taraftarda aynı şekilde.. Geçen gün kendimi düşünürsem defans lescott, ortada jones , bide R10 olursa wuhuuu demiştim. Yani sana heyecan verir seni iter ileri.. Ama dany bilmiyorum..

Ha şunu diyeyim. Ersan gibi 4 tane eder. Ersan benim için topçu felan değil.. Necip gibi 8 tane savunma eder.. Franco gibide 2 eder (Erhuncum Francoyu ne seyrettin deme ama bence Franco iyi topçu olamaz  ;D )

Faydasıda olur ama dediğim gibi hedef için yanlış açıkcası..

Neyse..

Özellikle Gs den futbolcu alınmasına çok karşıydım ama artık yapacak bişey yok. Açıkcası DAny ye ıslık felan olursada kendi açımdan çok kızarım. Bunuda hoş karşılamama.

Tekardan hayırlı olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Aurelio'yu ıslıklamadılar Danny'i ıslıklayacaklarını hiç sanmıyorum.

Aslında ıslıklasalar da yönetim anlasa yaptığı hatanın ne kadar büyük olduğunu hatta ıslıklasalar da yönetim desin ki bir daha böyle transfer yapamayız.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Dany sosyal medayada kendisine ve ailesine edilen küfürlerden sonra

Beşiktaş oyuncusu yazısını kaldırmış..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Buna bir şey diyeceğim yok. Ersan idare ediyor ama iyi değil. Necip zaten stoper değil. Pedro'da bence kumaş var ama Dany'nin tecrübesi yok, doğal olarak Dany bizim Sivok'tan sonraki en iyi stoperimiz oldu şu anda. Sivok'ta sakat olduğuna göre, elimizdeki en iyi stoper.