Ana Menü

Son Dakika ..Kasımpaşa Maçı Tekrar Edilecek

Başlatan ilhan mansız_melis, Ocak 12, 2014, 17:09:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Karar açıklandığında yorum yapmıştım gibi hatırlıyorum ama bir kaç foruma giriyorum buraya yazmamışım herhalde.
Öncelikle sevinmek bence gereksiz. Olması gereken oldu.
Maç tatil edilmediği için hükmen beklemiyordum. TFF ne Beşiktaş'a ne Kasımpaşa'ya bir şey olsun diyerek maçı baştan oynatıyor. Maçı öyle tescil edemezlerdi, etseydiler ortalık iyice karışırdı. Hükmen Beşiktaş veya Donk'un olayından itibaren 0-1'den başlasa yine ortalık karışabilirdi.

Bu arada bu başvurular, itirazlar falan hep Donk'un olayı için, Manuel'e yapılandan söz edilmiyor.

Delirdik

Maçla alakalı değil ama burada bahsedeyim yinede
Birçok haber sitesinde benzer haberle karşılaştım sanırım geçte olsa Kasımpaşadaki BJKlileri sepetliyoruz.

Sicil Kurulu Başkanı Firuz Drahşan, DHA'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bize ulaşan 20'yi aşkın dilekçe vardı ve hepsinde de sözü geçen dört kişinin Beşiktaş Kulübü'yle ilişkisinin kesilmesi yolunda karar verilmesi isteniyordu. Ben de tüzük gereği bu dilekçeleri yönetim kuruluna sundum. Onların vereceği karara göre hareket edeceğiz. Yönetim olumlu, ya da olumsuz kararını bize bildirecek, biz de kamuoyunu yapacağımız açıklama ile aydınlatacağız."

Bu açıklamadan sonra Ciner, Kalkavan, Yıldırım ve Mansimov'un yönetim kurulunun alacağı karardan sonra Beşiktaş üyeliklerinin sonlanmasının beklendiği öğrenildi.

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

keskinli

TFF yönetim kurulunun kural hatası gerekçesiyle tekrar kararı verdiği Kasımpaşa - Beşiktaş maçı konusunda gözler Tahkim Kurulu'na çevrilirken, son ve nihai sözü söyleyecek olan kurul duruşma yapma kararı aldı.

TFF yönetiminin tekrar kararına her iki kulüp itirazda bulunurken, Tahkim Kurulu Kasımpaşa ve Beşiktaş kulübünün yanı sıra tekrar kararını veren TFF'ye yarın (perşembe günü) yapılacak duruşmalı toplantıya katılma daveti yaptı. Tahkim Kurulunun yarın 15.00'de federasyonun İstinye'deki merkezinde başlayacak olan duruşmalı toplantıda taraftarın hukukçularını dinledikten sonra aynı gün nihai kararı vermesi bekleniyor.

keskinli

Tahkim Kurulu, Beşiktaş-Kasımpaşa maçı ile ilgili incelemenin sürdüğü ve kararını daha sonra vereceğini açıkladı.

Kuruldan yapılan açıklama şu şekilde:

"Kasımpaşa A.Ş.'nin TFF Yönetim Kurulu'nun 12.01.2013 tarih ve 36 sayılı toplantısında aldığı karara itirazına ilişkin dosyada TFF Genel Sekreterliği'nden istenen cevap dilekçesinin geldiği görüldü. Talep doğrultusunda duruşma açıldı, duruşmaya Kasımpaşa A.Ş. ve TFF vekilleri katıldı, sözlü açıklamaları dinlendi, müsabaka görüntüleri izlendi.

- Beşiktaş A.Ş.'nin müdahil sıfatıyla yargılamaya katılma talebinin; asli ve fer'i müdahillik şartlarının gerçekleşmemesi nedeniyle reddine oybirliği ile;

Dosyanın incelemeye alınmasına;

Beşiktaş A.Ş. 'nin, TFF Yönetim Kurulu'nun 12.01.2013 tarih ve 36 sayılı toplantısında aldığı karara itirazına ilişkin dosyada TFF Genel Sekreterliği'nden istenen cevap dilekçesinin geldiği görüldü. Talep doğrultusunda duruşma açıldı, duruşmaya Beşiktaş A.Ş.'yi ve Federasyonu temsilen vekilleri katıldı, sözlü açıklamaları dinlendi, uyuşmazlığa sebep olan görüntüler izlendi.

- Beşiktaş A.Ş. vekiline talebi doğrultusunda, TFF vekilinin cevap dilekçesine karşı beyanlarını sunmak üzere 3 günlük kesin süre verilmesine,

- Dosyanın incelemeye alınmasına karar verilmiştir"

IL Capitano

[font=pt_sansbold_italic !important]Tahkim Kurulu, Kasımpaşa'nın yaptığı itirazı reddetti. Kurul, Kasımpaşa-Beşiktaş maçıyla igili TFF'nin verdiği tekrar kararını onadı.
Tahkim Kurulu, Kasımpaşa -
[font=pt_sansbold !important]Beşiktaş[/font][/font] maçının TFF Yönetim Kurulu tarafından tekrarlanmasına ilişkin verdiği kararı onadı.

Tahkim Kurulu'nun kararla ilgili açıklaması şöyle;

Kasımpaşa A.Ş.'nin TFF Yönetim Kurulu'nun 12.01.2014 tarih ve 36 sayılı toplantısında aldığı karara itirazına ilişkin tüm dosya üzerinde yapılan müzakere neticesinde;

- TFF Yönetim Kurulu kararında usul ve esasa aykırılık bulunmadığı anlaşıldığından yapılan başvurunun reddine,
- Esas hakkında karar verilmiş olduğundan uygulamanın durdurulması talebinin reddine, oybirliğiyle, (2014/13 K.);

Beşiktaş A.Ş. 'nin, TFF Yönetim Kurulu'nun 12.01.2014 tarih ve 36 sayılı toplantısında aldığı karara itirazına ilişkin dosyada TFF vekilinin başvuruya cevap verdiği; Beşiktaş A.Ş. vekilinin ise, duruşmada talep ettiği süreye uyarak TFF vekilinin cevap dilekçesine karşı beyanlarını sunduğu görüldü. Tüm dosya üzerinde yapılan müzakere neticesinde; TFF Yönetim Kurulu kararında usul ve esasa aykırılık bulunmadığı anlaşıldığından yapılan başvurunun reddine oybirliği ile karar verilmiştir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Kasımpaşa ligden çekiliyor muymuş ? :)

keskinli

bu maci almak boyunlarinin borcu olsun oyuncularimizin

ilhan mansız_melis