Ana Menü

Bir gün tekrar Sergen Yalcin ile Sampiyonluk gelecek..

Başlatan [KralKartal], Aralık 18, 2013, 23:32:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

yorumları okudum bazılarına kahkaha attım :)
hoca çok değişik bi şey yapıyor şu an. allah utandırmasın.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

keske Apo Avci ile o kadar zaman ve para kaybetmeseydik.

Ben Senol Gunesten sonra Sergenin gelmesini cok istemistim ama o zaman kismet olmamisti.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Önceki yorumları okudum hemen hemen herkesin ortak kaygısı Sergen Yalçın'ın rahat biri olması ve kolay sıkılabilmesi.
Bende o şekilde düşünüyordum geldiğinde, hatta ilk 6-7 hafta ligi en iyi 5.sırada bitireceğimizi düşünüyordum. Sergen Yalçın o kırılgan yapısından uzak tam bir aidiyet duygusuyla işe sarıldı ve sadece başarıyı istemedi onun için çalıştı, belki de futbolculuğunda bu kadar çalışmamıştır. :) Türkiye Kupasına bu kadar motive olması bile başarıyı ne şekilde istediğini en iyi şekilde kanıtlıyor.
Sergen Yalçın, Şenol Güneş'ten sonra saha dışında tam arzu ettiğim bir hoca, kimseye eyvallahı yok, Beşiktaş'ın haklarını savunurken de kelimeleri eleyip söylemiyor tam olarak ne söylenmesi gerekiyorsa onu söylüyor.
Şuan Beşiktaş Şampiyon olmuş gibi bir rehavet oluşturuluyor kamuoyunda ama oynanmamış 3 maç var daha, burası Türkiye son düdüğe kadar saklayacağım ben sevincimi.
İnşallah sezonu şampiyon olarak tamamlayacağız.
Namağlup, statsız şampiyonluklardan sonra seyircisiz şampiyonlukta çok fantastik olur