Ana Menü

Fernandes Gitmeli Mi?

Başlatan Simurg, Aralık 18, 2013, 14:33:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

gitsin
mümkünse battalayla takas edilsin
ama bursa kabul etmez tabii
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Batuhan

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 18, 2013, 17:15:44
gitsin
mümkünse battalayla takas edilsin
ama bursa kabul etmez tabii

Bursa senelik o kadar para vermez.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Koca hestiy aya bedenem ?

[KralKartal]

Quaresma gitmeli mi kalmali mi vs vs .. biz akillanmadikca bu topicleri cok acariz.

yazik oldu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Gider. Biz Beşiktaşlıyız, her güzel şeyin sonu kötü bitmek zorunda. Başka ihtimal yok.
Şu takımdan Ernst, İbrahim Üzülmez, Rüştü gibilerin bile ne şekilde gönderildiği ortadayken şaşırmıyorum gerçi. Karşılıklı yanlışlar ve gelinen nokta.

CR7

Ben nasıl tükürebildi 10-15 m'ye merak ediyorum.
inönü'de oynamaya başladık da haberimiz mi yok?
o tükürme olayını bi geçecekler o yüzden.

bu sözleşme olayı yüzünden oynamamazlık yapıyorsa gidebilir sakıncası yok. 9 haftadır ha bu hafta ha gelecek hafta iyi oynayacak diye bekliyoruz. ama sivas maçı ile bu maç bardağı taşırdı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

seve seve gideecek. hiç bir futbolcu Beşiktaş'ın üzerine geçemez. sen hayırdır tribüne tükürüyosun ?
19o3

beckyZWICKY

kokmaya başlamıştı son zamanlarda zaten..

ve bok çıkış kapısından geçti artık.. harbiden boku cıktı yani..

S nokta GİT diyeceğim olmayacak yani.

keyfine göre hiç bir futbolcumuzun oynamaya hakkı yoktur. her kim böyleyse bu en kral xxxxx isminde ki kişide olsa; S. nokta GİT.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

bi de sene başında ilkkez gülüyor diyorduk
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

Basının gazına geliyorsunuz gençler.

Ben hiçbirşeyin göründüğü gibi olduğunu düşünmüyorum. Perde arkasında vardır anormal birşeyler.

Tükürme olayına bende inanmıyorum.

Sen gidip libero adamı star yapmaya kalkışırsan götü kalkar oynayamaz. koy fernandesten daha yetenekli birini orta sahanın göbeğine bak bakalım borusu ötüyor mu? Köpek gibi oynamazsa şerefsizim.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Arkadaşlar tükürme olayı sadece basında çıkan bi haber değil tribünde olan kardeşlerimizin söylediği bir sey.bu pankartlar felan açıldığına göre demek ki durduk yere açılmıyor dimi?
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

şahsen belirteyim; tükürme olayı umrumda olmadı kanıt göremediğim ve kanıt olmayıncada inanmak istemeyip inanmadığım için..

mesajım sadece performans.. keyfe göre oynanan oyuna yönelik..

ve bunun için; Böyle devam edecekse LUTFEN ARGO SEKILDE YAZMAYLIM dedim, diyorum ve diyeceğim.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Beşiktaş, Kasımpaşa maçında protesto edilen ve sahaya giren bir holiganın saldırısına uğrayan Manuel Fernandes'le yollarını ayırıyor. Siyah-beyazlılar, Portekizli futbolcunun takımda kalmasını isteyen Teknik Direktör Slaven Bilic'i veto etti.

Başkan Fikret Orman'ın, "Bizimle sözleşme bile uzatmak istemeyen bir adam için ne diye uğraşalım. Kimse Beşiktaş'tan büyük değil. Fernandes'in bu şartlarda kalması doğru olmaz. Gidecekse gitsin" dediği ortaya çıktı. Siyah-beyazlı yöneticilerin de istemediği Fernandes'in, Bilic'e rağmen devre arasında takımdan gönderilmesi kararlaştırıldı.

Teknik patron Bilic transferde Eneramo ve Atiba gibi isimleri ısrarla istediği için İzleme Komitesi'nin tavsiye ettiği futbolcuları bile ikinci plana atan siyah-beyazlı yönetimin, Fernandes konusunda Bilic'in tavsiyesini dinlemeyeceği ifade edildi.

Katar yolcusu mu?
Portekizli futbolcunun yerine yerli ve yabancı isimlerden bir transfer listesi oluşturan yöneticiler, Antalya kampına kadar düşünülen oyuncuyu kadroya dahil etmeyi planlıyor. Başkan Fikret Orman'ın vetosuyla Fernandes'i satış listesine koymaya hazırlanan Beşiktaş Futbol Komitesi, Portekizli oyuncu için gelmesi muhtemel teklifleri değerlendirmeye alacak. Kulüpten sızan iddialara göre yıldız futbolcunun tıpkı vatandaşı Quaresma gibi Katar'ın yolunu tutabileceği ifade edildi.

Milliyet

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Bence gitmemeli
Ama giderse de üzülmem
Özellikle Quaresma'nın gidişinden sonra hiç bir futbolcunun gitmesine üzülmem.
Geçen yıl ki Trabzonspor maçından sonra Fernandes'in öncelikle derdinin Beşiktaş olmadığı anlalışmıştı.

Giderse şayet üzüleceğim tek nokta belki de bedavaya gidecek olması.

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Gençlerbirliği maçına götürülmedi.

Devre arası gidemezse sezon sonuna kadar belkide adam gibi top oynayamıcak.

Mecbur öyle söylicek.Ben laflara kolay kolay kanmıyorum artık sözleşmeyi imzalasın çıksın adam gibi topunu oynasın görelim bakalım ne kadar kalmak istiyormuş..
Bölünür senin için uykular!