Ana Menü

Herkes Tanıdıgını Tanıtsın ! !

Başlatan Çarşı10-ur, Mart 25, 2007, 20:46:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Ulan hainler sizi :D Erdem abi tamam şu iki kıl Denizle Kaan yazmamışta ayıpsın yaa :( :D

carsi52

Anaa :( valla billa unuttum kanki ;D harbi unuttum lan ne bilim aklıma gelmedin :D Kusura bakma

Çok iyi birisidir pcsi kafayı yiyenlerden kendisiide yemek üzere ;D
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Lan kafayı yedim bile ne dion sen :D

carsi52:Kaan msnde küfretmeyi en sevdiğim fatsadan ii bi arkadaşım :D
Ayşegül !:Ayşegül Ablamız burda tanıştığım ilk bayan :D
CoolDuman:O nu asla unutamam :D Dishi Eagle :D Ulan tolga aklıma geldikçe gülüom :D
Adriano:Deniz işte :D Namıdeğer Dishi Eaglemiz :D
Fatal Ere:Uşaktan Erdem Abi sevdiğim bi abimizdir
Unicorn:Rıza Abi en kral abilerden

Bi kaç kişiyi unutmuş olabilirim kusura bakmayın

Non Mollare Mai

S.volkan: Abimle taa eski forumlarda tanıştık. Zaman zaman msnde muhabbetimiz koyulaştığı baya bi eğlendiğimiz oldu. Kendisini çok severim ve daima saygı duyarım. Managerzone konusunda dalqa qeçmeye bayılırım.. ;D

Asa: Cenk abimle fazla muhabbet edemedik ama kendisinin dafar lafını çok severim.. ;D

Ugur24: Managerzone vasıtasıyla tanıştığım kalbi temiz msnde sürekli makara yaptığım forumdaki en sevdiğim 5 kişi arasına qirebilecek şahıs. :) Özellikle msnde sürekli aynı şeyleri düşünüp aynı anda yazarız. Kalbimiz temiz. :)

Fatal_ere: Managerzone aracılığıyla tanıştık kendisiyle ve qüzel bir dostluğumuz oldu. Hep qülen daima iyimser davranan forumdaki samimi dostlarımdan..

Bobbo13: Yine managerzone vasıtasıyla tanıştığım bir diğer çok sevdiğim dostum Burakla bir çok ortak yönümüz var. Daima qülen ve iddialı konuşan biri ancak pek söylediklerini uyguladığını qöremedik.. Çok severim kendisini.. :)

Adriano 1903 : Forumda pm yoluyla benden managerzone ve site için yardım isteyenlerden birisiydi. Zamanla bir çok şeyi paylaştık qüzel bir dostluğumuz var. Allah bitirmesin. :)

Satukblade : Abimle bazen iyi makara yapar bazen dertleşiriz. Kendisi izmire hasta. İzmirde oturduğumu söylemedim diye bin azar işittim ;D Delikanlı ve sözüne qüvenilir biri..

kralcarsi: Pek muhabbetimiz olmadı qenelde konularda hep ters düşsekte kendisine saygım sonsuzdur. Abimdir severim.. :)

Melankolizm: Her zaman yaptığı yorumlar çok dikkatimi çekmiştir. Kendisine ayrı bir sempatim vardır. Bilqili vatanını canından çok seven bir arkadaşımız..

carsi52: Genelde kavqa eder tartışırız ve söylediklerimi nedense pek anlamaz. Ama kardeşimdir severim.. :)

Kartal_gurkan: Gurbetçi kartalımız.. Kendisini kısa bir sürede tanıdım ama çok iyi ve qüler yüzlü bir arkadaşımız..

Yunus : Eskiden pek sevmezdim kendisini. Ama msnde konuştukça onunda iyi biri olduğunu anladım.. Kardeşim qibi severim..

Coolduman: pek fazla muhabbetimiz olmadımı ama Severim kendisini

Çarşı10-ur: Eskisi qibi forumda fazla takılmasanda seviyoruz seni.. :)

Alperen: Konuşma üslubuna bayıldığım ve çok sevdiğim bir abimdir. Kendisiyle eskiden baya bir muhabbetimiz vardı ancak şu sıralar baya bi yoğun. Özellikle hacklerlık konusunda uzman :)

Cradlestone: Espri anlayışı qelişmiş beni sürekli qüldüren ve sürekli birileriyle uğraşan biri. Baya bi severim kendisini ;D

Victory: Sivri dilli ama iyimser biri. İstanbula qittiğimde mutlaka tanışmak istediğim kişilerden..

Simurg: Muhabbetimiz yok ama kendisi eğlence cafe bölümünden çıkmaz.. :)

Aklıma sırasıyla qelenleri yazdım. Yazmayı unuttuklarım kesin vardır. Kusura bakmasınlar.. Seviyorum hepinizi.. :)
edit

Çarşı10-ur

boss-altug : kankam kardesım herseyım :D onla yaptıgımız yapacaklarımızın temennısıdır burda olmasada bu forumun belkıde koray abı melıhden soonra en matrak adamı
Kral_hasan askerdede olsa yuregındekı sevgıyı bılıyorum bızım tayfanın :D eni eni :D:D
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

husoeagle

anıl o kadar yazmışın bi ben yokum ;D

eRe

Alıntı yapılan: ayberknouma - Mart 26, 2007, 21:40:27
Ulan hainler sizi :D Erdem abi tamam şu iki kıl Denizle Kaan yazmamışta ayıpsın yaa :( :D

kardesım pardon ya.o kıl kaandan bakarak aldım ısımlerı ona :D
ayberk kardesım zaten dedıgım gıbı kardesımsın.mzone olsun msn olsun bana en az satasan adam :D :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

Hüseyin abi kusura bakma o kadar çok yazdım ki kafam karıştı en sonunda mutlaka unuttuğum çıkar yazdım zaten. Hemen ekliyorum. :)

Husoeagle: Ara ara konuşsakta kendisini tanıdığım kadarıyla sessiz bilgili ve yüzünden ne kadar iyi biri olduğunu anlarsınız.. Ayrıca Veteriner sanırım kendisi. Hayvan seven bir insandan kötülük qelmez kesinlikle.. :)
edit

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

CooLDumaN

Eskıden anlatmaya kalksam sayfa yetmezdı aama derslerın yogunlugundan su 3 ay ıcerısınde fazla gıremedım. ;)

Ne dıyım,butun herkezı sevıyorum burdakı. :D

Daha ayrıntlı acıklamayı sonra yaparım ;D
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

yuNuS1903

ayrım yapamam herkesi çok seviyorum

seviyorum ulan !

cmcpgc

Satuk abim : forumda ilk tanıdıklarımdandır
öz abim olsa belki bu kadar sevmezdim . beni uyuz etmede üstüne yoktur durduk yere triplenir küser falan  . :D
internetim olmadığı zamanlarda bile hep arar sorar sağolsun.
bi şaka yapar kalbime indirir .hele bigün nazlıyla iyi keklemiştiler.Unutmadım o günü Satuk beyy ;D
aycıca aşktan yana hiç şansı yoktur abimin .
velhasıl abim çok iyidir Allah razı olsun ondan . :)
abii seviyorum seni affet kardeşini  dün kalbini kırdım yine galiba yaaa  :-\:'(
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

Dalyarock

kanka kısa ve öz hesabı :D afferin :D