Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Konusu açılmışken sorayım harbiden İzmir-Çeşme arası kaç saat ;D
Bölünür senin için uykular!

eRe

ben yarım saatte gidiyorum genelde ama normal şartlarda 45 dakika en fazla :)
www.erdemeksi.com

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

ama manisa konusunda arasıra 20 dakika sürdüğü oluyor o yüzden sağolsun 15 dakikaya indirmesi öğrenciler için işe yarayabilir ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com

eRe

bb nin bugün televiyon programında açıklaması
yorum sizin

Belediye başkanlığımdan bu yana baktığınızda, partimin kapatılması çok talihsiz olaydı. Fakat en son gelinen nokta bu yaşadıklarımda Paralel yapı tezgahı zirve yaptı. Tabi bu insanların içinde tanıdıklarımız var. Bu insanalra yaptığımız ikazın haddi hesabi yok, biz bazı şeylere tahammül ettik, onları uyardık, mesela dershane meselesi 1-2 yıllık bir mesele değil taa Hüseyin Bey'in bakan olduğu zamandan beri varolan bir konu, tabi ortada büyük bir rant var. Bunların hepsini bi yere koyun bu adamlar Başbakan'ı dinliyor ve mahkeme kararı diyorlar. Bir Başbakan'ın dinlenmesi söz konusu olamaz. Benim uluslararası görüşmelerimi dinleyeceksin böyle bir şey olabilir mi? Burda devlet sırrı var.

'GÖRÜNTÜLÜ KAYIT BİLE YAPTILAR'

Bu adamlar güvenli (kriptolu) denen telefonları dinledi. Ben soruyorum bunun İslamiyette yeri var mı? Bunlar görüntülü kayıt bile yaptılar. Sayın Baykal, Hamzaçebi bunlar hepsi çıktı ortaya.

tamamı burada var
http://www.mynet.com/haber/guncel/erdogandan-carpici-aciklamalar-1120345-1
www.erdemeksi.com

eRe

www.erdemeksi.com

Batuhan

Alıntı yapılan: eRe - Mart 16, 2014, 23:40:02

İzmir'in neresinden gidiyorsunuz ? Bildiğiniz gibi izmir demek sadece şehir merkezi demek değildir.
Koca hestiy aya bedenem ?

K.D

Alıntı yapılan: Batuhan - Mart 17, 2014, 23:05:45
Alıntı yapılan: eRe - Mart 16, 2014, 23:40:02

İzmir'in neresinden gidiyorsunuz ? Bildiğiniz gibi izmir demek sadece şehir merkezi demek değildir.
izmirin neresinden gidilince 3 saat kısaltılacak kadar uzun sürüyo ki o yol 4 saat süren bir yer varsa orası zaten bağımsızlığını ilan etmiştir herelde:)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Batuhan

Kaç Km? Çeşme, İzmir ile Bergama, İzmir arası 212 Km'dir.
Kaç Saat? Bu mesafe, 2 saat 27 dakika sürecektir.

velhasıl muhabbet bu değil.Ama emin olun,İzmir'in her yerinden Çeşme'ye yarım saatte gidilmiyor.

Ben Karşıyaka'dan Tınaztepe'ye 25 dakikada gidiyorum :) 100 km ortalama hızla.

edit:

+ olarak şunu da söylemek isterim.otoyol kullanmadığınız sürece çeşmeye o sürede de varmanız imkansız.ayrıca otoyollar bildiğiniz gibi ücrete tabi,lütfen ''Otobandan basıp giderim 30 dakikada girerim.'' deyip geçmeyiniz.

eRe

kardeşim şu şekilde açıkliyim zaten izmiri biliyorsundur ama bilmeyenler için

balçova dan yani izmirin bir semtinden otobana bağlanıyorsun başka yol yok zaten ve 88 km . yani 88 km hızla gidilirse 1 saat ki zaten otoban hız sınırı 120 km

ha şunu da söyliyim hadi diyelim tam merkezden.yani konaktan hesaplayalım. konaktan da en fazla maksimum 100 km olur.maksimum. 10 km zıt tarafta ilerlersek zaten karşıyaka geliyor.daha da ötesi de saçma olur hesaplamak için.

ha bir yer hesaplanırken ben izmir istanbulu 563 km yazar tabelada.ha ben pendike gidecemdir o zaman km artar ama istanbul izmir arası olarak hesap edilmez.bu benim şahsi fikrim
www.erdemeksi.com

K.D

Erdem Abiye katılıyorum özellikle şu izmir veya ankara dendiğinde kimsenin aklına en uçtaki bi semt yada ilçe gelmemesi konusunda ve  de farkındaysan 2 saat 27 dakika yazmışsın onu da 3 saat kısaltmak bugün için mümkün değil.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Batuhan

trafik vs hesaba katmadan 2saat27 dakika.

3 saat kısaltma olayı hikaye,bunu hepimiz biliyoruz.ben sadece can sıkıntısına izmirin en uc ilcesinden çeşmeye gidişin 3 saatten fazla oldugunu açıklama calisiyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoPasaran

http://youtu.be/aSmSUYJ2WTY

Ya siz daha ne yolunu tartisiyorsunuz
Su konuşmalara bak
İnanamıyorum ya
Bu kadar olmaz
Rüşvet pislik ne ararsan var
Egemen bağış o aldığın rüşvetler inşallah burnundan gelir senin
Ayıp be ayıp

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea