Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Öyle bir savunuyorsun ki adamları , biz çaldık deseler helal olsun diyeceksin Ahmet Abi bilmem farkındamısın :)

Konunun seviyeli tartışılması bile bir garip. Çünkü sizin seviye anlayışınız hırsıza hırsız dememek..

Onun içinde yok chp yok kılıçdaroğlu..

Konunun başlığı AKP RÜŞVET VE YOLSUZLUK OPERASYONU..

Savcı görevden alınıyor ve diyorki baskı gördüm. Bu Cumhuriyet tarihinde sizin o beğenmediğiniz dönemlerde bile olmamıtır eminim.

Halen savunabiliyorsanız sadece gülüp geçmek lazım aslında..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

peki hirsiza hirsiz dedik ve tüm akp lileri hirsiz ilan ettikmi cikiyor buradan?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Etiler'deki polis okulunun bir şirkete verildiği iddiası üzerine arazinin tapusunu gösteren Topbaş, "Bireysel adım atamayız. Sızan asılsız iddiaların dosyalardan nasıl tedarik edildiğini bilmiyoruz. Bir takım iddialar bizi engelleyemez. Bir kuruş zayi edilmeden çalışıyoruz" dedi.

"ARAZİYİ KENT MENFAATLERİ İÇİN DEĞERLENDİRECEĞİZ"

Etiler'deki karakol arazisinin tapusunun Büyükşehir'e ait olduğunu söyleyen Topbaş, "İçişleri Bakanlığı ile yapılan protokol gereği mülkiyeti bize geçmiş durumda. Bu araziyi kent menfaatleri için değerlendireceğiz" ifadelerini kullandı

Batuhan

Birbirimizi siyaset yüzünden kirmamaya özen göstermemiz gerek.

Zaten biz bizeyiz surd[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]irginliklar,ithamlar,siz-biz deyip yargilamalar zarar verir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Koca hestiy aya bedenem ?

eRe

benım dayanamadıgım nokta
sen ozgur yasa ben ozgur yasıyım
bırbırıne zarar verılmıyorsa ozgurluk olsun
baskalarına zarar verılecek seyler yasaklansın sadece
yuzde 50 nın nefret ettıgı hukumet mı olur ya
bu sız bız demek ıste
hukumetsen herkesı dusunerek kararlar almalısın
tabı kı herkesı mutlu edemezsın ama yuzde 50 nınde dusmanı olamazsın dusuncelı hareket etsen !

ve daha da cok koyan turkıyeyı soyup sogana cevırırken herseyı satıp bagımlı hale getırırken
ıclerınde bır kavga cıkıyor
cete var dıyor herkesı gorevden alıyor
e o cete hep yokmuydu
yoksa o cetenın basında kı sen mıydın

neyse cıdden cok rahatsız edıyor bırseyler
bugun bızım kotulugumuz ıcın ugrasılıyor ve bunu destekleyen yazılar gormekse cıldırtıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: Batuhan - Aralık 30, 2013, 13:45:18
Birbirimizi siyaset yüzünden kirmamaya özen göstermemiz gerek.

Zaten biz bizeyiz surd[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]irginliklar,ithamlar,siz-biz deyip yargilamalar zarar verir.

baska bi yere yazmissin sen batu
insanin gercekten muhalefet olasi geliyo :)
aradiktan sonra her yerde her seyde hos olmayan sey bulursun
Herkes dogrusuyla yanlisiyla bin yasasin
usandim artik bu siyasi cekismelerden
hakkim helal olsun tüm tartistiklarima

Batuhan

Benim orda söylemek istediğim şey
"muhalefet olmak icin muhalefet olmak " ile ilgiliydi.

Siyasette muhalefet olur,biz de konuşacağız siyaset ama
birbirimizi kırmadan yapmak daha iyi olur.hani ben buraya sadece tartismanın ateşi sönsün biraz diye yazdım.yoksa herkes kendi bilir,kime ne yazıp konuşacağını söylemek haddime degil.

yalnızca temenni edebilirim.

Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

@keskinli..

Abi ne hakareti ne küfürü? Ne zaman küfür etmişim? Şu geçmişteki koyun muhabbetini kastediyorsanda açıklaması basit.. Hırsıza hırsız demeyene o kelimeyi demek tıpkı cevabı kadar basit o hitap.. Benim sana büyük saygım var abi.. Zıt görüşlü olsan bile saygımdan şahsın adına tek kötü bişe demem..

Bu chp konusuna gelecek olursakta; nerden biliyorsun ki taraflı olduğumu? Aç abi o zmn sende chp nin yolsuzluk konusunu varsa eğer varmı bilmiyorum.. Bak abi eğer öyleyse neler diyeceğim chpli hırsıza.. Böyle bi konu yokken belirttiğim bi fikir yokken taraflısın diyemezsin abi.. Varsa bildiğin birşey chp mhp yada x bi parti hakkında.. Bizde bilelim.. Tıpkı bu konuda olduğu gibi gerekiyorsa hırsız gerekiyorsa katil diyelim.. Ve hiç şüphen olmasın abi.. Hangi partiye mensup olduğuna bakmaksızın hırsıza hırsız derim.. HırsıZa her konuda ve her yönüyle iyi gözle bakmaya çalışmam.. Sorun xxx partili olman değil.. Ve hiç bi zamanda bu sorun olmadı.. Sırf xxx partiyi tutuyosun diye sana saygım azalmaz.. Sorun şu abicim; hırsıza hırsız demessen ben burda düşünürüm işte..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

deniz baykal neden istifa etti ?
rte neden duruyor ?
www.erdemeksi.com

keskinli

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 30, 2013, 14:30:40
@keskinli..

Abi ne hakareti ne küfürü? Ne zaman küfür etmişim? Şu geçmişteki koyun muhabbetini kastediyorsanda açıklaması basit.. Hırsıza hırsız demeyene o kelimeyi demek tıpkı cevabı kadar basit o hitap.. Benim sana büyük saygım var abi.. Zıt görüşlü olsan bile saygımdan şahsın adına tek kötü bişe demem..

Bu chp konusuna gelecek olursakta; nerden biliyorsun ki taraflı olduğumu? Aç abi o zmn sende chp nin yolsuzluk konusunu varsa eğer varmı bilmiyorum.. Bak abi eğer öyleyse neler diyeceğim chpli hırsıza.. Böyle bi konu yokken belirttiğim bi fikir yokken taraflısın diyemezsin abi.. Varsa bildiğin birşey chp mhp yada x bi parti hakkında.. Bizde bilelim.. Tıpkı bu konuda olduğu gibi gerekiyorsa hırsız gerekiyorsa katil diyelim.. Ve hiç şüphen olmasın abi.. Hangi partiye mensup olduğuna bakmaksızın hırsıza hırsız derim.. HırsıZa her konuda ve her yönüyle iyi gözle bakmaya çalışmam.. Sorun xxx partili olman değil.. Ve hiç bi zamanda bu sorun olmadı.. Sırf xxx partiyi tutuyosun diye sana saygım azalmaz.. Sorun şu abicim; hırsıza hırsız demessen ben burda düşünürüm işte..
bu konuya cevap yazmayacaktim,ayni düsünürler kendi aralarinda paslasinlar diye düsünüyorum
Bi yanlis anlasilma ortadan kalmasin diye yaziyorum
sen küfrettin veya hakaret ettin demiyorum,onu genele söyledim
sen üstüne alinma kardesim
Sadece bu konuyu degil daha önceki konularida kastettim
seviyeli tartisan herkese tesekkür ederim

Simurg

Paris sokaklarında yılbaşında alkol yasak.
Türkiyede olsa vay yobazlar bilmem neler yazılırdı ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

bence de yobazca ;D ;D
fransanın her yaptıgına dogru dıyecek halımız yok ;D

bildiğin mekanları zengin etme yöntemi olmuş yılbaşında
www.erdemeksi.com

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net