Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa'nın Akhisar ilçesinde toplu açılış töreninde konuşma yaptığı sırada evinden ayakkabı kutusu göstererek protesto gerçekleştiren kadın gözaltına alındı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: eRe - Aralık 30, 2013, 03:25:08
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa'nın Akhisar ilçesinde toplu açılış töreninde konuşma yaptığı sırada evinden ayakkabı kutusu göstererek protesto gerçekleştiren kadın gözaltına alındı.

hani olm özgürlük.. hani özgür irade..

bunların yanında olan, yandaşı olan; Muhalefet partileri eleştirince protesto edince hiç bişe yok..

ama iş bunları protesto etmeye gelince saldır polis.. yakala, gazla, jopla vur.. içeri at vs vs..

Elbet bi gün herkes gibi gideceklerdir.. ve gittiklerinde birer birer yaptıkları ortaya çıkmaya başlayacak..

Çünkü o zaman; devlette, medyada, poliste, adalette; iktidarın, gücün yanında olmayacak..

çünkü bir gün; iktidarda, güçte; mevcut kişiler olmayacak... ve o zaman dökülecek herşey.. AK ve KARA belli olacaktır..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

@Keskinli

abi genel olarak yorumlarını okudum herkes gibi görebildiğim bakabildiğim kadarıyla konuya..

bu olay CHP yada MHP vs vs bi partide patlak verseydi aynı yorumları yapmazdın bence.. Bunu sezdim ben..

herşeye rağmen yinede bi bıyık altından savunma seziyorum cunku.. bu xxxx partisinde olsaydı her konuya iyi yönünden bakılmazdı bence.. :)

bunları kötü anlamda söylemiyorum ahmet abi.. Ama AKP'li olman(yada ben öyle zannettim) olaylara bakış açını biraz değiştirdiğini düşündürtüyor bana :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

en sonunda kendim bi parti kurucam. Ismi de HP olacak.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

Çarşaf giyenlere rozet takıp sonra o çarşaflilarin kim olduklarını ardindan edilen kufurleride biliyoruz. :-D
Bu kadar komik bi siyaset varken nasıl fanatik oluyorsunuz ya :-D
♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Maalesef her parti dini kullaniyor, Ataturku kullaniyor, milliyetciligi kullaniyor.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

Alıntı yapılan: IL Capitano - Aralık 30, 2013, 09:44:02
Maalesef her parti dini kullaniyor, Ataturku kullaniyor, milliyetciligi kullaniyor.

sag sol catısmalarının oldugu donem hıc Ataturk kullanıldı mı abı ?

bastakı adam Ataturk ılke ve ınkılaplarını hıce sayan bırı.90 yılında kı konusmaları ortada.eğer zaten dusmanı olmasa suan Ataturk hepımız Atası lafı bıle olmaz.
bugun hangı mhp lı hıce sayıyor kı Atamızı

çarşaf muhabbeti de onlara rozet takılmasına kımsenın sozu yok.dını kullanıldıgını dusundugu an herkes sovdu.yanı akp gıbı ınsanların dını duygularını alet etmeyın dıye.
www.erdemeksi.com

IL Capitano

Simdi uzun uzun yazamiyacagim ama ne islami erdogan getirdi ne ataturku kilicdaroglu ama onlarin yuzunden bu iki konuda cok hirpalandi.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

RTE yillardir zeki olmaya calisti, bizim insanlar cabuk inaniyor, saflik var, dusunun CEM UZANA bile inandilar ve oy verdiler.

RTE siyasi mantigi, sadece karsi tarafi sucla, magdur durumda goster kendini, magduru oyna, emrah moduna gir, ve birden cuneyt arkin style onlara meydan oku, adrenalin tabi bu millette firliyor ve herseye inaniyorlar.

Yaptik ettik diyor , tabi yapacaksin sen basbakansin. Yapmadiklarini say? Yanlislarini say?
Bundan onceki hukumetker diye baslar masal... Biz masallari cok seviyoruz.

Ozgurluk, hak, hukuk, adalet bitmis daha neyi konusuyoruz?
Yanlisi insanlarin mahremine girmek isterken/girerken yapti. Bugun ona yarin bana,
icki reklamlari yasak, hangi dunyada yasiyoruz??!! Icersin icmezsin ama yasaklayamazsin! Bu örnektir.

Vebugun yandaslarida paraya para demiyor, bunuda biliyor ve goruyorum,
Yandas olan zengin oluyor.. Ve haram yemez bunlar, asil en buyuk vurgunu yapanda bu kesim oldu.

Not: siyasette kim durust ki? Herkes cebini dusunuyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 30, 2013, 03:32:51
@Keskinli

bu olay CHP yada MHP vs vs bi partide patlak verseydi aynı yorumları yapmazdın bence.. Bunu sezdim ben..

Bunu banami söylüyorsun kardesim  :)
chp li belediyelerin yolsuzluk sorusturmalarinda bir tane konu acilsaydi suraya o zaman herkesin samimiyetini anlardim.hep tek tarafli konu aciliyor hep bi tarafa atiliyor
Bu konuda herkes kendinin tarafsiz oldugunu düsünüyor
ama hic kimse tarafsiz degil
sen bu forumda chp aleyhine bi tane konu acildigini gördünmü?chp ye hakaret eden birini gördünmü?mahalle baskisi yapiliyor diyen nasil bi mahalle baskisi uyguladigini tarafsiz hic kimse görmemezlikten gelemez
bi daha düsün derim kim tarafli diye
Inandigim bi seye bu kadar hakaretin bu kadarin küfürün oldugu yerde savunmaya gecmem normal degilmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Basbakan paso chp derse paso milleti karsindakini suclayip aklanmaya calismak isterse
Secmenleride aynisini yapar.

Chp kim ya? Ne yapmis bugune kadar, chp ATATURKUN kurdugu parti ama sonrasinda buna laik olamayanlarin yonetimiyle bugune gelmis.

Belediyenin yolduzluklari olmustur ama bu SAVUNMA olamaz ki, ben adam oldurdum ama hapistekilerde adam oldurup birde tecavuz etmisler diye mi savunma olur...
Yolsuzluk, rant ve yandaslar ses cikarmaz cunki cogu cebini doldurdu..sozum meclisten disari
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Bu bi savunma degil tespit.sercana cevap yazdim.hepsi birlikte okunursa ne dedigim anlasilir

NoPasaran

Yahu hala mı chp diyorsunuz..

vallahi billahi pes diyorum..

ben olsam biraz utanırdım..

diğer partillerin en büyük hatssı kendi partisinide kötülemesi..

ben kötülemiyorum..

ne chp
ne mhp
ne bdp
ne anap
ne dyp

böylesine çalmadı..

100 milyar euroluk yolsuzluk bırakın 10 seneyi Cumhuriyet Tarihinin en büyük yolsuzluk soruşturması..

ve bu soruşturmadan dolayı onlarca polis görevden alınıyor ve halen siz chp diyorsunuz..

Vallahi bravo.

Buna prim veren bizimkilerede bravo..

Ben hala diyorum cevap versinler ve herkesede aynı soruyu sormaya davet ediyorum..

Bırkın çarşafı şunu bunu.. CHP kapalılardan diyelim nefret ediyor, diyelim deniz baykal ahlaksız birisi, dielim bahçeli kürtlerden nefret ediyor..

boşverin..

bu bakanların abdestinden şüohesi yoksa neden istifa ettiler..

yani kısacası

ÇALDINIZ MI ÇALMADINIZ MI..

Buna cevap verin sonra konuşuruz başka konuları
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

internette çok güzel yazıyor

O BİBER GAZINI UMARIM HELAL PARAYLA ALMIŞSINIZDIR.
ÇÜNKÜ BİZ HARAM YEMEYİZ
www.erdemeksi.com

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 30, 2013, 12:24:09
Yahu hala mı chp diyorsunuz..

vallahi billahi pes diyorum..

ben olsam biraz utanırdım..

diğer partillerin en büyük hatssı kendi partisinide kötülemesi..

ben kötülemiyorum..

ne chp
ne mhp
ne bdp
ne anap
ne dyp

böylesine çalmadı..

100 milyar euroluk yolsuzluk bırakın 10 seneyi Cumhuriyet Tarihinin en büyük yolsuzluk soruşturması..

ve bu soruşturmadan dolayı onlarca polis görevden alınıyor ve halen siz chp diyorsunuz..

Vallahi bravo.

Buna prim veren bizimkilerede bravo..

Ben hala diyorum cevap versinler ve herkesede aynı soruyu sormaya davet ediyorum..

Bırkın çarşafı şunu bunu.. CHP kapalılardan diyelim nefret ediyor, diyelim deniz baykal ahlaksız birisi, dielim bahçeli kürtlerden nefret ediyor..

boşverin..

bu bakanların abdestinden şüohesi yoksa neden istifa ettiler..

yani kısacası

ÇALDINIZ MI ÇALMADINIZ MI..

Buna cevap verin sonra konuşuruz başka konuları
bu cevap benim tezimi destekliyor
chp ye laf demeyeceksin,dersen hakaretler basliyor
kim niye utansin?bunu anlayamadim
senin kafana göremi yorum yapacagiz?bu nasil bi suclama?utanmasi gereken biri varsa yorumlardan dolayi baskalarini yargilayandir
konunun basindan beri seviyeli bi tartisma yapiyoruz,seviyeyi bozmanin bi anlami yok
herkes kelime secerken biraz dikkat etsin
okuyan avantajlidir diyorum her zaman
sercanin bana yazdigi,ve benim sercana yazdigimin hepsini okusayaydin chp den hangi anlamda bahsedildigini anlardin
caldinizmi calmadinizmi diye sacma bi soru olabilirmi
sen kilicdaroglu ben erdoganmiyim?
buna ne sen nede ben karar verebiliriz
yargi kararini verecek.
diger partilerin calip cirptigina ben karar veremem ama akp yi iktidar yapan süreci bi arastir derim
iski,aski,banka,hortum,hayali ihracat...
görünürde ezici deliller  var,bu isin sonunda birileri suclu ciksa bile tüm bi partiye maledilemez