Ana Menü

Biliç'in Takımı Sahadan Çekmesi gerekirmiydi ?

Başlatan NoPasaran, Aralık 15, 2013, 22:05:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

inadina sahada olmamiz lazim, cekilmemizi isteyen renklilere inat, BESIKTAS ligde onlara aci veriyor.
cekemeyen anten taksin, 4g hizinda ceksin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Bilic mac sonu birşey demedi galiba, benim beklediğim Bilic böyle değildi bunuda söylemeden edemicem .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Sadece futboldan bahsetmek istiyorum dedi sanırım.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

o zaman bende etraftan toplıyım 3-5 balici her fener,gs maçı atlatıyım sahaya nasolsa oyuncu atılıyor valla temiz iş ya Gs maçı 1,bu maç 2 provakötörlüğün ağababası yapılıyor TÜRKİYEM bir kere doğruları görün be.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

ben bu macin kesinlikle tekrarlanacagina inaniyorum
ama besiktasa yapilani buda affettirmez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 15, 2013, 22:45:22
Sadece futboldan bahsetmek istiyorum dedi sanırım.

Bahsetmesin futboldan falan ne futbolu futbolmu kaldiki ortada .

Vallahi böyle bir adamın ben 'sözleriyle' ortalığı yakıp yıkmasını beklerdim, ancak nebiliyim bi tuhaf geliyor nedense davranısları ..

El Maestro

Sinan Engin: "İki elim iki yakanda Bilic... Takımı ordan çekecektin. Yapacaktın bunu. Hata ettin."

keskinli

Orada bi hata varsa o hata yönetimindir
bilicin degil bence

El Maestro

Yönetim ne yapacakki o anda maç oynanırken ? Sahayamı gircekti Fikret Orman ?

keskinli

sahaya girmeyecekti tabii ama takim cekilecekse bunun kararini yönetim vermeliydi

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 16, 2013, 17:53:56
sahaya girmeyecekti tabii ama takim cekilecekse bunun kararini yönetim vermeliydi

Anlık bi karar verilmesi gerekiyordu.

Bilic ya takımı çekicekti o saniye yada çekmeyecekti çekmedi zaten oyun devam etti.

Düşünüyorum düşünüyorum senin dediğin nasıl gerçekleşebilir diye bulamıyorum çözemiyorum abi.

Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

bizim ipimizi cekmeyi bekliyen  Tff nin ekmegine yag surerdik eger takimi sahadan cekseydik. Puan silmeler filan olurdu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

O esnada yönetim veremez kararı. Düşünüyorum nasıl olabilirdi diye, dakika 80 küsur başkan tribünden "gençler içeri" diye bağıracak hâli yok. Bilic çekebilirdi. O durumda hükmen mağlup edilme ihtimali doğuyor. Bir sezonda 2 hükmen mağlubiyet küme düşme demektir diye biliyordum o yüzden istemezdim ama 2010 yılında o kuralı değiştirip 4 hükmen mağlubiyet küme düşme yapmışlar. Bu işten para kazanan adamlar biliyordur o kuralı, çekselerdi keşke. O esnada takımı sahadan çekmek hakemi bitirirdi, bombayı federasyonun kucağına koyardı.

keskinli

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 16, 2013, 18:05:36
Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 16, 2013, 17:53:56

Anlık bi karar verilmesi gerekiyordu.

Bilic ya takımı çekicekti o saniye yada çekmeyecekti çekmedi zaten oyun devam etti.

Düşünüyorum düşünüyorum senin dediğin nasıl gerçekleşebilir diye bulamıyorum çözemiyorum abi.

kendinde o yetkiyi görmüyordur
statta baskanda vardi,böyle niyeti olsa baskana ulasma imkani yokmuydu?
Alıntı yapılan: IL Capitano - Aralık 16, 2013, 18:07:22
bizim ipimizi cekmeyi bekliyen  Tff nin ekmegine yag surerdik eger takimi sahadan cekseydik. Puan silmeler filan olurdu.
bende böyle düsünüyorum

carsi52

Abi anlık bi olay başkana nasıl ulaşacak ?

Olay olduğu an hakeme dönüp 1 saniye diyip başkanın yanına mı koşacak adam ? Yada birisini gönderip git başkana sor ne yapalım mı diyecek.

Anında verilmesi gereken bi karardı.
Bölünür senin için uykular!