Ana Menü

STSL 14.Hafta BEŞİKTAŞ-Sivasspor | 9 Aralık Pazartesi 20:00

Başlatan carsi52, Aralık 06, 2013, 23:36:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Bu Muhammed değişiği kendini Messi zannediyor. Kendine gel oğlum, 2 yıl daha böyle devam edersen Anadolu'nun yolları taştan.

ERHUN

eRe

2 tane gole gıden adamı ofsayt dıye durduran yan hakemede selam olsun
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

valla benim kafa takilan soru. bu kadar adamin neden sakatlanmasi vede bilmem kac mactir ikinci yarilari neden hep dökuluyoruz?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Delirdik

Şu maçı 1-1 nasıl bitirebiliyoruz aklım almıyor.
Yok arkadaş mantıklı tek bir açıklaması yok bu durumun.

Fernandes maçın başından beri her topu ezdi. Yerine giren Muhammedde buna ayak uydurdu.
Olcay desen 2. yarı piyasalarda yok.
Serdar aynı Serdar gram sorumluluk almaz.
Kaleci etkili gelen ilk topu alır içeri.

He iyi hiç mi bir şey olmadı.. Tek iyi olan Mehmet Akgündü valla. 10 numara oynadı.
Açıkcası şampiyonluk iddaası gözümde bu maçla birlikte gitti. Bu takımla Avrupaya gidebilmeye hak kazansak kafi.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

K.D

Bu maç atiba,ramon,akgün,almeida ve töre gayet iyidi gerisi hakkında konuşmak istemiyorum Hatta o fernandes denen şahıs hakkında yorum yapmaya tenezzül bile etmiyorum bırak 4 m euroyu benim yorumuma bile değmezsin.

Emeğe saygısızlıktan seni 11 oynatmamak lazım bir daha.

Tolgaya suç bulamıyorum o pozisyonda topu görmesi imkansız herkese sallayalım ama psikolojik durumu berbat olan bu adam gibi adama kötü yorum yapmaya benim elim varmıyor ama tabi herkesin görüşü kendine.

İlk yarı 5-0 olurdu yüzde yüz haklısınız bu arada ben escudeyi oynatacağıma sivokun yanına necipi koyarım.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Delirdik

Önü kapalıydı göremedi vs. evet yenecek bir goldü ama Tolgadan beklentim(iz) büyük. İlk etkili topu kaleye aldığı vakit çıldırıyorum ben :)

Gerçi işte sen ilerde 4 mutlak pozisyonu atamazsan kalecinin günü kurtarmasınıda bekleyemezsin tabi:/
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

K.D

Yani abi sende haklısın tabi ama işte fernandes gibi karaktersiz,takımını yalnız bırakmayı göze alabilen adamlar dururken her maç adam gibi terinin son damlasını akıtan Tolgaya kızamıyorum ama tabi kurtarsa daha mutlu oluruz.

İlerde de çok kaçırdık ben hala almeidanın yanına arkaya müthiş koşular atabilen ömeri görmesini istiyorum Bilic beyin.(Bugün sakattı ömer bugün için konuşmuyorum ama pektemek yada enaramoya şans vereceğime bu çocuğa veririm ve pektemeği takasla enaramoyuda isteyen Anadolu takımına devre arası gönderir sağlam bir yerli veya yabancı forvet alırım)

keskinli

bu besiktas adami hasta eder valla
ilk yari 10 kisi oynamamiza ragmen pozisyon rekoru kiriyoruz 2.yari mahalle takimi kadar oynayamiyoruz
eger bi takim her macin 2.yarisinda oyundan düsüyors[kufur otomatik degistirilmistir]ondisyon sifirsa bunun sorumlusu hoca

sakatligin cok olmasina gecen sene vizyonsuz hocanin basiretsiz saglik ekibi diye bahane bulabiliyorduk,simdi profesyonel hocanin profesyonel ekibi olunca bi seyde diyemiyoruz
sporcular kendilerine iyi bakamiyorlar herhalde
oyunculari tek tek saymaya gerek yok,2.yari bir ikisi haric cok kötülerdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Günün şoku skorun 1-1 bitmesiydi heralde.
BU takım beni çıldırtıyor arkadaş.
Bi güldürmedi yüzümüzü son zamanlar da bi sevindiremedi.
Özledim yahu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

maçla ilgili yorum yapmayacağım. sağlıklı olmayacaktır canım cok sıkkın..

tek birşey diyeceğim..

Biliç'e helal olsun.. Şöyle ki helal olsun.. Müthiş bir sabrı ve iyi niyeti var.. fernandesi oyundan cıkardıktan sonra fernandesin tavrı. iplemeyip soyunma odasına gidişi falan. Açık diyorum; biliç yerinde olsaydım ağzına yüzüne vururdum fernandesin. artiste bak ya. paşamız sanki kıçını kaldırmışta birde çıkarılıyor diye trip yapıyor. töbe töbe ya neyse ya kötü konusucam yoksa
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

trip filan yapmadı ki orada.
umrunda bile değil takım niye trip yapsın
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

Valla Beşiktaşım ağır taştır umrunda olanıda olmayınıda altında bırakır o sevgi selleri tezehüratlar 3 gün sonra tersine döner Beşiktaş taraftarı böyle bir saygısızlığı kabul edemez yaa gerçekten çıldırıcam bu nasıl bir kişiliktir ya.

carsi52

Acayip üzüldüm şu maça.

İlk yarı hatta ilk 20 dakika 2-0 3-0 olacak maç pisi pisine gitti.

2.yarı Törenin,Fernandesin,Olcayın çıkışından sonra oyuna giren Holosko,Pektemek,Muhammed tamamen takımı soğuttu.

Bu maçta aslında anlamamız gereken oyuna sonradan giren oyuncuların takımı düzeltmesi yerine bozması.

Yazık oldu boş yere giden 2 puan daha..
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 08, 2013, 21:06:28
Transfermarketine bakıyorum, Korcan Çelikay-Ziya Erdal-Eren Aydın-Hakan Arslan-Adem Koçak-Aydın Karabulut-Abdulkadir Özgen sakat gözüküyor. Grosicki, Aatıf, Mehdi gibi iyi hücumcuları, Djebbour gibi çok iyi bir forvetleri ve her ne kadar bitik gibi de olsa Utaka gibi bir forvetleri var. Manuel da Costa'da stoper olmasına rağmen ne yapacağı belli olmuyor. Korcan'ın sakatlığında Milan Borjan kalede olur. Tuhaf kaleci. İstikrarı yok. Ya çok kötü ya çok iyi. Bizim geçmiş maçlarımızda hep çok iyiydi, umarım bu defa bize karşı da kötü oynar.

Yine belli olmadı. Sert ve köşeye iyi vurdu.