Ana Menü

STSL 5. Hafta | Beşiktaşımız - Gs | 22.09.2013 | 19.00

Başlatan El Colgado, Eylül 18, 2013, 15:08:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

zamanında fb ile maçımız vardı ve tam hatırlamıyorum ama fb kötü zamanlar yaşıyordu, schuster'in bir cümlesi olmuştu: yaralı hayvanlar saldırgan olur diye. umarım güzel bir taktikle gs'yi avlarız.
not: konuyu kimse açmadı ben de heves ettim.

ilhan mansız_melis

İki büyük korkum var. Faruk abinin yazdığı gibi Gs bu hezimeti biraz olsun unutturabilmek için deli gibi saldıracaktır.

İkincisi ise hakem Fırat Aydınus. TFF bakalım Fatih Terim'e borcunu ödeyecek mi bu maçta.

Saldır Beşiktaş
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Fırat Aydınus "Beşiktaşlı bu yeeeaaa" tarzı tepkilere maruz kalmamak için katledecek bizi. Kötü oldu bizim için.

Simurg

Yensek oyle bi guzel olur ki varya evlat acisi tafinda hezimet yasatiriz.
Unal aysalda pusuda yenilelimde tetime yol vereyim diye.

Var gucuyle saldiracaklar dalga gectikleti gencler takimiyla tokatlayalim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

konuyu faruk gasp etti
puanlari biz gaspederiz insaallah :)
mac zor gecer
derbi macinin sonucu belli olmaz
bursa macindaki hirsimiz devam ederse taraftarimizin coskulu destegiyle kazaniriz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Oğuzhan yok
Fernandes belli değil..

Ne şanssız takımız..

Drogba bugün idmana çıkmış..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

şuana kadar oynadığımız maçlar arasında en önemli maç..

bu maçta takımımızı ve kalitemizin ne seviyede olduğunu görmek için en uygun maç..

çok koşan ve cok tempolu olan takımımız inşallah derbi heycanına kapılmazlar..

böylesi kritik bir maçtan 3 puan ile ayrılırsak, o çok kaliteli, kalite olarak "SÖZDE" türkiye ligine fazla denilen gs takımını yenip çok kişinin susmasını istiyorum!

ve bu maçı kazanırsak işte o zaman tam anlamıyla diyebileceğim ve inanacağım; Şampiyonluğun en büyük adayı biziz! biz şampiyon olacağız! diye..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

Bilet almak isteyipte alamayan oldu mu? Kuzey tribüne bilet aldım ama gidemeyeceğim. İnternetten aldığım için 40 lira bilet fiyatı üzerine 5 lira 3d secure ücreti ödedim. Aldığım fiyata (45 lira) vereceğim. Bu forumdan biri veya tanıdığı almak isterse yarın bana ulaşırsa iyi olur çünkü pazar günü buluşma ihtimali düşük.

keskinli

forumdan olmaz belki ama o bileti havada kaparlar
fiyatta cok uygun
ben kayseride 40 verdim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Düşük derken normal fiyatı bu. Karaborsacılara zamanında çok sövmüş hatta Abdi İpekçi'de polise yakalatmış biri olarak karaborsa yapmam. Yabancıya gitsin istemiyorum ad-soyad-tckno yazıyor bilet üzerinde bir sıkıntı çıksın istemiyorum, forumdan veya arkadaş çevresinden biri çıkarsa iyi olacak, bakalım çıkar inşallah.

Alıcı çıktı. Yabancıya gitmedi.

NoPasaran

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in beşinci haftasında Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.
Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanda oyuncular maç öncesi hafif bir ter idmanı yaptı. Antrenmanın genelinde pas çalışmaları üzerinde duruldu.
Antrenmana takımla birlikte başlayan Didier Drogba, ağrılarının artması üzerine çalışmayı yarıda bıraktı. Hamit Altıntop'un tedavisine ise devam edildi.
Galatasaray antrenmanın ardından Beşiktaş karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kampa girdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Orda olmayi cok isterdim, Inönudeki en son g.birligi macinda oldugu gibi. Kader iste ne yapalim ? Giden herkese iyi seyirler, iyi eglenceler.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Rüyamda gördüm Gökhan Töre çaprazdan gol atıyordu :)
Since 1903

keskinli

MUHTEMEL 11'LER

BEŞİKTAŞ

Tolga Zengin
Serdar Kurtuluş
Sivok
Escude
Motta
Gökhan Töre
Hutchinson
Veli Kavlak